Як я можу запобігти приклеюванню стрічки для друку на нитку?


11

Я зробив тестовий друк для невеликої передачі (~ 1,5 дюйма в діаметрі) кілька місяців тому, з отвором по центру. При першій спробі нитка (ABS) злилася з друкарським шаром, а це означає, що мені довелося витратити десять хвилин на вискоблювання матеріалу, щоб послабити його. Одним з варіантів цього є використання малярської стрічки, розповсюдженої на друкарському шарі.

Це дало хороший друк під час наступного тиражу. Проблема цього методу полягала в тому, що згодом частина стрічки зросла до задньої стінки зубчастих коліс; це було настільки щільно, що мені довелося відкинути прототип. Кілька різновидів стрічки не мали різниці.

Чи є спосіб продовжувати використовувати цю стрічку, не зшивши її з ниткою?

Відповіді:


5

Це може сильно залежати від використовуваного скибочки. Деякі програми, такі як Makerware і Slic3r, дозволяють налаштувати параметри для перших шарів площини / частини. Я б запропонував налаштувати цю точку "Z0" приблизно на 1 / 4-1 / 2 висоти вашого шару. По суті, перший шар (або два) також не буде дотримуватися.

Це лише одна пропозиція багатьох рішень. Ось деякі інші змінні, які я міг би придумати поза рукою:

  • Тип будівельної пластини (тобто маскування, маляри, каптон тощо)
  • Тип матеріалу. Я помітив, що PLA дуже впертий, якщо ви даєте деталі повністю охолонути після друку і що набагато простіше вийняти деталь із плити складання / плоту відразу після її завершення.
  • Тип будівельної плити. Чи застосовуєте ви занадто багато тепла (якщо у вас є нагрітий bp) для такого матеріалу, як PLA?
  • Спробуйте зменшити висоту шару. Це забезпечить, щоб у кожної прядки не було занадто великої площі поверхні, а отже, менше шансів на те, що вона створить вакуум, впливає на плиту складання. Це, однак, може призвести до гіршої обробки поверхні.

Зауважте, що якщо ви намагаєтесь видалити «теплий» відбиток, я б переконався, що ви використовуєте інструмент (тобто шпатель або подібний) на відміну від вашої руки
user2813274

1

Моя перша думка - ви не перекалібрували свій Z0 після додавання блакитної стрічки. Здається, для початку друкарська головка була занадто близько до друкарського шару, і додавання синьої стрічки тільки зробило це набагато гірше.


1

Одне, що я роблю, щоб не прилипати до стрічки. Це додати клей від клеючої палички вниз на будівельну колодку рівним шаром зверху стрічки.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.