Як автоматизувати друк декількох деталей безперервно?


15

Я хотів би друкувати кілька деталей безперервно (неінтерактивно), тому я можу залишати принтер у спокої на довший час. Тож після закінчення деталей можна було якось перемістити з області друку, тому наступне може розпочатися.

Чи існують якісь методи досягнення цього за допомогою стандартних настільних принтерів без використання декількох принтерів?


6
3D-друк - не дуже продуктивна технологія виробництва для масового виготовлення (якщо не найменш продуктивна). Створення декількох форм з одного головного друку є прикладом для більш простого, швидшого, стабільнішого та, ймовірно, дешевшого процесу.
третій вимір

1
Ultimaker одного разу показав відео, на якому друкували браслети на виставці, як дарують подарунки. Вони використовували друкувальну головку, щоб підштовхнути готовий друк платформи збірки. Ймовірно, це був лише якийсь звичайний G-код, ..
Ларс Пьоттер

Яку частину процесу ви запитуєте про автоматизацію, може бути багато кроків, які потребують взаємодії, зокрема: завантаження нитки, вибір моделі для друку, підготовка друкарського шару, видалення завершених відбитків та виправлення при поломці, обслуговування тощо. по-друге, яка мета автоматизації цього кроку? Ближче до "масового виробництва", збільшення виробництва, скорочення часу на обслуговування?
Дж. Ройбал - BlockchainEng

Відповіді:


13

Єдине, що я можу придумати, - це старий мод для ранніх машин MakerBot. Спочатку він був випущений для Thing-O'-Matic, я вважаю, але він сумісний з машинами Replicator 1 (та його вибиваннями). Ось сторінка Thingiverse , але подивіться планку автоматичної збірки.

По суті, ви можете скористатися програмою нарізки Replicator G і є налаштування для "ABP" або Automatic Build Plate. Це, в основному, скаже ABP виконувати свою процедуру після отримання контролером відповіді про те, що програма друку виконана, і згорнувши готову частину від краю планки збірки, після чого запустити цю ж програму заново.

Недоліки:

  • Я не думаю, що це легко сумісно з новішими машинами / фрезами. Але, це відкритий код
  • Досить впевнений, що вам доведеться використовувати Replicator G, який застарів зараз, і це може зробити звук вашої машини так, ніби він розвалиться (я знаю з досвіду)

Вихід з відповіді @ Піта про соленоїди. Це нагадало мені, що хтось інтегрував соленоїдний "ежектор" (він же боксерська рукавичка) для своєї машини.

Оновлення (08.08.2016):

Забув згадати, що якщо ви вирішите створити власну «Боксерську рукавичку» або конвеєр, деякі програмні засоби, такі як Octo-Pi та Repetier-Host, дозволяють плагіни. Таким чином, ви можете взаємодіяти зі своїм обладнанням за допомогою спеціального коду та інтегрувати функціональність безпосередньо в додаток для нарізки для роботи з повним закритим циклом.


Обладнання дизайну ABP є відкритим кодом, але спосіб його використання для 3D-друку був запатентований Makerbot після того, як вони найняли на винахідника (Чарльз Пакс), тому кожен, хто хоче його використовувати (або будь-яку іншу плиту побудови на конвеєрі) необхідно перевірити місцеві закони про патенти у своїй країні.
Райан Карлайл

6

Опція, яка може бути реальною для деяких ситуацій (залежно від налаштувань), - це послідовна друк - функція, яка надається деяким програмним забезпеченням для нарізки, наприклад, Slic3r .

Коротше кажучи, це дозволяє друкувати кілька об'єктів один за одним, а не одночасно. Це має певні переваги, а також деякі недоліки:

Переваги:

  • Кожен об'єкт закінчується індивідуально, і тому у вас не буде декількох напівфабрикатів, коли щось піде не так.
  • Не потрібен спеціальний механізм заміни принтера або ліжка.

Недоліки:

  • У більшості споживчих принтерів область друку дещо обмежена, а послідовне друкування вимагає розміщення об'єктів, щоб гарячий кінець міг вільно переміщатися між готовими об'єктами, що потенційно обмежує ефективне використання обсягу друку.
  • Друкуючи об'єкти один за одним, ви обмежуєте природне охолодження друку, яке відбувається при друкуванні декількох об'єктів одночасно. Зокрема, для менших відбитків, можливо, ви не хочете друкувати послідовно, доки не буде розроблено рішення щодо охолодження друку.
  • Потрібна налаштування

Ви спеціально зазначаєте, що хотіли б переміщення готових відбитків поза зоною друку. Сама по собі послідовна друк цього не робить для вас; однак, якщо ваш принтер обладнаний великим моторизованим шаром для друку, ви можете досягти такого ж ефекту, не переходячи на незнайомі технології!


Мені подобається, "коли щось піде не так", хай тому, що якщо ти маєш домашній 3D-принтер, ти зрозумієш!
tbm0115

@ tbm0115, справді! Я, як правило, пам'ятаю використовувати послідовну друк лише після того, як не вдалося виконати багаторазовий друк!
Tormod Haugene

2

Було б можливо і не надто складно встановити сервопривід або соленоїд із натисканням пластини, як плуг, поверх вашої плити.

Однак для цього потрібен інший процесор через малиновий пі або ардуїно для управління ним. Виконання сценаріїв, коли друк завершено, теж не було б важко складним, але воно недоступне і, звичайно, не є частиною масового принтера.

Моя проблема з цією концепцією полягає в тому, що якщо ви відштовхуєте купу відбитків з таблички збірки, яка гарантія у вас є, що вони не будуть пошкоджені в процесі?


Подобається це? thingiverse.com/thing:872617
tbm0115

-1

Я не думаю, що це можливо без апаратних модифікацій, або, можливо, невеликих деталей, які помістяться в ліжку принтера, все одночасно


Ден - який тип модифікацій, на вашу думку, найкраще обслуговуватиме процес автоматизації?
Дж. Ройбал - BlockchainEng

Наприклад, довге розкладне ліжко
Дан Бойко
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.