Чи потрібно зберігати нитки у повітронепроникному середовищі?


23

Для стандартних ниток ABS та PLA більшість розповсюджувачів рекомендують зберігати нитку в герметичній сумці. Чи справді це не погіршує якість друку? Я залишав шахту на відкритому повітрі на рік і не мав помітних проблем.


Ви ніби відповіли на власне запитання.
Том ван дер Занден

Я чув про проблеми (більше з PLA, ніж з ABS, оскільки PLA є гігроскопічнішим), коли виходили з нитки, але, як і у вас, не було жодних реальних проблем після того, як нитка сиділа ~ 1 рік ... змушує мене замислитися якщо його дійсно варто створити що - щось на зразок цього .
Дастін Вілер

Відповіді:


15

Це має значення, де я живу, і я не в особливо вологому кліматі (Каліфорнія). При друкуванні з мокрою ниткою іноді ви почуєте, як вона вискакує, і побачите пар, що виходить з екструдера (зазвичай це лише цей край з нейлоном). У більшості інших ниток, коли вони мокрі, екструдована нитка матиме в ній невеликі бульбашки, а обробка поверхні деталей буде більш грубою, з розривами у шарах шару. Це також може призвести до більшого завивання та нанизування. Повітря надрукуйте кілька сантиметрів нитки і придивіться до неї уважно, щоб побачити, чи є бульбашки, якщо ні, то, ймовірно, досить сухо. Чи буде нитка поглинати достатню кількість води, щоб вона була помітна через кілька годин, через день або через тиждень, багато залежить від нитки (і я припускаю, що і вологість). В основному я помітив проблеми з нейлоном, ABS та NinjaFlex,

Якщо ви не бачите різниці між собою, то я б не переживав про це. Зберігання нитки сухою - це клопот.


8

Вологість може бути проблемою.

Вологість, як правило, погіршує нитки, роблячи її слабкішою. Якщо ви залишите котушку з ниткою, вона з часом буде піддаватися впливу вологи. Я ще не чув про це, що це відбувається за короткий проміжок часу - реальна загроза настає, якщо залишити її на тижні чи місяці, - але це може статися все-таки.

Забруднення іншими матеріалами можливе, але малоймовірно. Шанси якоїсь домішки, що розвивається з сусідніх частинок, надзвичайно низькі, якщо нитка активно не піддається впливу іншого матеріалу.

Однак у більшості випадків все має бути добре.


6

У більшості випадків вам слід добре увімкнути ABS або PLA з герметичного контейнера. Якщо ви переживаєте з цього приводу, киньте кілька пакетів з сухим засобом, де ви зберігаєте свою нитку.

Однак деякі спеціалізовані нитки слід зберігати в герметичній ємності. PVA відомий тим, що поглинає вологу навколишнього середовища навколо нього. Нагріваючись, вода, яку він поглинула, починає утворювати бульбашки, повністю псуючи екструзію.

Словом, якісь спеціальні нитки, безумовно. З іншими це не потрібно, але це не може зашкодити.


1
Хоча цікаво, що PVA є поживним, я не думаю, що я намагаюся їсти його. Я думаю, ти мав на увазі горезвісного і автокоректного? Я думав скористатися дешевим контейнером для зберігання продуктів харчування, в якому
закинуто десикант

@SpehroPefhany приємний вилов - він настільки поживний, що його потрібно зберігати як їжу
Даніель

4

У мене не було жодних проблем із зберіганням його на відкритому повітрі, але зберігання його у повітронепроникному середовищі (особливо, якщо ви живете у вологому середовищі) зберігає його без вологи, що може вплинути на якість друку. Виробники рекомендують це допомогти зберегти нитку сухою.


4

Зазвичай ви повинні перевірити та дотримуватися вказівок, наданих виробником нитки, або зв'яжіться з ними для отримання більш детальної інформації. Він може змінюватись, оскільки не всі середовища однакові. Наприклад, часті перепади температури можуть збільшити шанси зробити крихкі нитки крихкими.

Наприклад НОА може бути легко трансфігуріровал при температурі в інтервалі від 55-70 °, так що вона не повинна піддаватися впливу безпосередньо під впливом сонячного світла в протягом тривалого тривалості FAQ .

PVA спеціально являє собою водорозчинні нитки, тому зберігати його сухим абсолютно необхідно, тому що, коли він намокне, він може стати непридатним. Тому, коли це можливо, зберігайте їх в оригінальній упаковці (герметична сумка з пакетом для висихання) якомога довше.

Дивіться: Як я повинен зберігати свою нитку? на MatterHackers FAQ

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.