Що таке тепловий захист від втечі?


14

Що таке тепловий захист від втечі (TRP) і чому я повинен його включати?

Як це зробити в Марліні?

Відповіді:


15

Що таке TRP і як він працює?

Тепловий захист від втечі - це, в основному, сам собою пояснення; це захист від виходу з-під контролю температури. По суті, вбудована програма перевіряє, чи вимірюється вихід термістора ( Що таке термістор? Термістор - це в основному датчик температури; це електрична складова (точніше: резистор), яка має велике зниження опору при нагріванні; часто використовується для вимірювання та контролю, оскільки ви можете зв’язати опір температурі за допомогою таблиці або кривої ) знаходиться в межах очікуваного діапазону для певного цільового значення протягом певного періоду часу при нагріванні готелю або нагрітого ліжка.

Наприклад, коли ви подаєте запит на готель або нагріте ліжко до певної температури, нагрівальні елементи планують / вмикають для підвищення температури. Якщо підвищення температури в результаті планування готелю або нагрітого ліжка не буде вчасно виконано (налаштування в конфігурації прошивки), принтер зупиниться і нагрівання елементів нагрівача припиниться. Після такої несправності принтер потрібно скинути.

Що запускає TRP?

Поширені проблеми, які викликають тепловий захист, що втікають:

  • несправний термістор,
  • неправильно розміщений термістор (наприклад, недостатньо хороший контакт з нагрівальним блоком),
    • включаючи випадання
  • вільний нагрівач картридж,
    • включаючи випадання
  • несправні роз'єми,
  • несправні або частково пошкоджені дроти,
  • в основному, все, що перериває нагрівання або вимірювання сигналу.

Чому TRP повинен бути активним?

Термічний захист від втечі в основному призначений для запобігання пожежних небезпек, зупиняючи патрон нагрівача, коли він, можливо, випав із блоку нагрівача та намагається підпалити все оточення.

Щоб проілюструвати суть: Це трапляється, якщо тепловий захист від вимкнення вимкнено та пов’язана історія . На щастя, це не призвело до втрати життя та житла, але це могло бути - і власник зміг зробити деяку судово-медичну експертизу на те, що спричинило пожежу.

Anet A8, що загорівся

Як активувати TRP в прошивці Marlin?

Переконайтеся, що у вас є лінії конфігурації в розділі «Тепловий захист від втечі» (466-485) файлу Configuration.h без коментарів (немає // перед рядками, що починаються з #define THERMAL _...) .

// =================================================== ============================
// ======================== Термічний захист від втечі ====================== ==
// =================================================== ============================

/ **
 * Термозахист забезпечує додатковий захист принтера від пошкоджень
 * і вогонь. У Марлін завжди входять безпечні діапазони мінімальних та максимальних температур
 * захист від розбитого або відключеного дроту термістора.
 *
 * Проблема: Якщо термістор випаде, він повідомить про набагато нижчий
 * температура повітря в приміщенні, і прошивка збережеться
 * нагрівач включений.
 *
 * Якщо у вас виникла помилка "Теплова втеча" або "Опалення не вдалося"
 * деталі можуть бути налаштовані в Configuration_adv.h
 * /

#define THERMAL_PROTECTION_HOTENDS // Увімкнути термозахист для всіх екструдерів
#define THERMAL_PROTECTION_BED // Увімкнути термозахист для нагрітого шару

Зауважте, що Marlin 2.x має додатковий захист для нагрівальної камери:

#define THERMAL_PROTECTION_CHAMBER // Увімкнути тепловий захист для нагрітої камери

Це, як правило, достатньо, щоб увімкнути TRP на вашому принтері, точну настройку можна зробити, змінивши константу часу та підвищення температури у файлі Configuration_adv.h у розділі:

// =================================================== ============================
// ============================= Теплові установки ================== ===========
// =================================================== ============================

Однак рекомендується не змінювати ці значення, якщо ви абсолютно не впевнені; наприклад, якщо ваш опалювальний картридж недостатньо потужний і ви зупиняєте принтер. Отримавши помилково-позитивний принтер, зупиняється відповідно до вбудованої програми Marlin :

* Якщо ви отримали помилкові позитиви для "Теплового втечі", збільште 
* THERMAL_PROTECTION_HYSTERESIS та / або THERMAL_PROTECTION_PERIOD

Як перевірити, чи TRP активний на моєму принтері?

Щоб перевірити, чи на вашому принтері включена теплова захист від втечі, ви можете відключити нагрівальний елемент готелю або нагрітого ліжка, друкуючи принт або надсилаючи команди температури на принтер через USB, використовуючи термінал для передачі команд безпосередньо принтеру. Ви можете відключити нагрівальний елемент, коли принтер холодний (перед запуском), а також коли нагрівальний елемент нагрівається. Нагрівання форсунки не відбуватиметься, тому після періоду, визначеного константами часу, встановленою в прошивці, принтер зупиняється, якщо включений тепловий захист від втечі. Вимкніть машину та підключіть дроти, не рекомендується ставити їх знову на працюючу машину, оскільки це може торкнутися відкритих проводів; коли принтер зупинився, слід будь-коли вимкнути або скинути принтер. Якщо принтер не зупинився,

Подальші міркування

Окрім активації теплового захисту, завжди добре встановити детектор диму та вогнегасник в оточенні 3D-принтера: над ним детектор диму, вогнегасник в межах досяжності дверей, що веде до приміщення.


3

Що таке тепловий втікач?

Давайте подивимось на тест на тепловий втечу (№2), виконаний одним Крісом Бейт.

У цьому відео експериментатор загнав нагрівальний елемент без зупинки до катастрофи. Ніхромний провід в нагрівальному елементі плавиться приблизно при 1400 ° С. Лише коли він розплавиться, ланцюг розірветься і струм припиниться. Однак алюмінієвий нагрівальний блок плавиться при 660,3 ° C; задовго до того, як ніхром розтане.

Тепловий захист від втечі

Термостійкий захист - це фрагмент коду в прошивці принтера, який перевіряє, щоб переконатися, що після подачі живлення на нагрівач, опір термістора змінюється у визначеному кадрі (час та кількість). Це основна форма контуру управління .

Якщо система управління реалізована механічно, то її називають терморегулятором , як правило, через біметалічну смужку.


Хороший основний праймер. Ви можете трохи покращити відповідь, вказавши, як можна активувати TRP - iirc, це просто гортати правильний біт.
Триш
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.