Чому мій друк зміщується по осі y на 2-3 см?


9

У мене виникає проблема з цим принтером ID3 за допомогою ABS - у якийсь момент під час друку друкована головка зміщується на осі y на 2-3 сантиметри. Я не можу точно визначити, як і чому це робить. Він перемістився в позитивному напрямку Y і в негативному напрямку Y на окремих пробігах одного і того ж твору (що є лише фішкою для покеру, яку я знайшов у Thingiverse).

Це проблема із програмним забезпеченням (Simplify3D) чи проблема з обладнанням? Хтось може запропонувати виправити?

Дивіться наступні фотографії:

3D-друк, що демонструє позитивний Y середній друк

Крупним планом 3D-друку, що демонструє позитивний Y середній друк

Відповіді:


4

Я мав точно такий же ефект, коли мої палички, де перегрілися. Тож моїм рішенням було додати вентилятор охолодження та зменшити струм на паличках. Звичайно радіатор очевидний.

Зверніть увагу, що для різних осей потрібні різні поточні настройки. Наприклад, у Прусі та клонах X та Y потрібен трохи менший струм, оскільки одна кнопочка керує одним двигуном, але вісь Z зазвичай використовує 2 двигуни, підключені до 1 драйвера.


Поки це, здається, є актуальним питанням. Мені вдалося виконати кілька відбитків без проблем з переміщенням, встановивши вентилятор, щоб нанести удар на сходи. Мені ще потрібно знайти більш постійне рішення, ніж те, що я поєднався разом, але це працює!
CuriouSir

я додав кадр для постійного встановлення вентилятора охолодження на стороні друкованої плати
дартс піксель

5

Це траплялося зі мною в минулому, і ось кілька речей, які я визнав, що могли бути причиною:

  • Кінцевий вимикач спрацьовує. Мій колега зміг повторити проблему, вручну запустивши граничний перемикач під час друку. Так чи інакше, це спричинило зміщення відносної осі на його MakerBot Replicator 2.
  • Пропустив кроки. Можливо, що, якщо його затримати через надмірне навантаження, кроковий мотор міг пропустити кроки. У мене є подвійний екструдер, тому якщо частина справді погано завивається, то друга насадка потрапляє у відбиток. Я не впевнений, як саме це працює, але мій колега запропонував це як проблему.
  • USB-з'єднання. Я нарізав модель і спробував надрукувати через USB-з'єднання, однак кожен раз, коли я намагався надрукувати, я стикався з "зрушенням" в тому ж точному місці. Однак, використовуючи фрагмент, я експортував файл G-Code і надрукував з машин SD-карту без помилок.
  • Помилка двигуна нарізки. Це пов'язано з проблемою підключення USB . Я помітив, що проблема виникла після оновлення двигуна нарізки. Моїм рішенням в довгостроковій перспективі було перевстановлення попередньої, стабільної для мене версії. Я використовував MakerWare 2.4.2 і повертався до MakerWare 2.4.1.

Якщо ви друкуєте через USB-з'єднання, я б запропонував експортувати до G-коду, якщо ви зможете друкувати через SD-карту, поки не знайдете стабільну версію програмного забезпечення для своєї машини. Це було найбільш повторюваним рішенням для мене в минулому.


Я спробував надрукувати безпосередньо з картки microSD - все-таки була проблема. Повільно виключаючи варіанти ...
CuriouSir

4

Здається, малоймовірно, що це проблема програмного забезпечення або G-коду, натомість, здається, ваш Y-мотор час від часу пропускає деякі кроки. Для цього є дві можливі причини:

  • Межа струму для крокового драйвера встановлена ​​занадто низько, що обмежує кількість моменту, який може генерувати двигун. Коли друкована головка наштовхується на певний опір (наприклад, через наткнення на крапку на вашій моделі), мотор пропускає кроки, в результаті чого зміщується модель.

  • Поточна межа для крокового драйвера встановлена ​​занадто високо. Кроковий драйвер перегріється, а тепловий захист тимчасово вимкне його. Деякі кроки втрачаються під час його вимкнення.

Існують різні способи обчислити ідеальний струм для двигуна та встановити його за допомогою мультиметра, але більш простим підходом є повернути його вниз, а потім повільно повернути його вгору. Поверніть її трохи вище тієї точки, де вісь надійно рухається.


Дякую за пропозицію, я спробую спочатку інші речі (SD-карта, охолодження палички), тому що я, чесно кажучи, не маю уявлення, як відрегулювати поточні межі. Я припускаю, що це налаштування, яке я не можу змінити в програмному забезпеченні?
CuriouSir

Поточну межу можна регулювати на більшості платів драйвера крокового двигуна. Це потенціометр на платі (ви повинні бачити окрему плату для кожної осі / екструдера).
tbm0115

-2

У моєму випадку рішенням було використовувати Slic3r замість Cura . У Кура є деякі проблеми.


1
Це не має нічого спільного з використовуваним скибочкою (але, можливо, зменшення швидкості / прискорення в зрізці може допомогти, але це не характерно для cura / slic3r), і це майже напевно кроковий драйвер / механічне питання. "Деякі питання" дуже розпливчасті, докладно розробити?
Том ван дер Занден

1
@zoomtronic Рекомендується детальніше пояснити свою відповідь, оскільки вона наразі вважається відповіддю "нижчої якості". Щоб покращити свою відповідь, розгляньте питання про те, які «проблеми» має Cura і чому це не спрацювало для вас, а також те, як slic3r був покращенням для ситуації.
tbm0115
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.