Чи будуть надруковані 3D-об'єкти у вакуумі?


19

Я хочу виготовити тримач для зразків і тіньові маски для використання у вакуумних камерах. Тип друкарського матеріалу для мене не важливий PLA / ABS / PC-ABS / нейлон).

Я переживаю, що 3d надруковані об'єкти (FDM) будуть дегазувати під високим вакуумом. Це актуальна проблема?


4
Чи не завадить просто спробувати і побачити? Це, безумовно, буде цікавим експериментом. Якщо ви коли-небудь тестуєте його, ви повинні опублікувати частину інформації в цій публікації.
tbm0115

1
@thethirddimension abs, pla, мені все одно.
Спарклер

1
@thethirddimension зовсім не хвилює, якщо це не езотерика
Sparkler

2
Також деякі з них - це 3D-
версія для

3
Відмова: Я не працюю для цих хлопців. Погляньте на 3D-принтер MadeInSpace та його матеріали ... Вони витратили деякий час на підготовку принтера до використання на МКС, і я знаю, що вони витратили час на занепокоєння з приводу проблем, що викликають ганьбу. Можливо, ви навіть зможете зв’язатися з ними безпосередньо, щоб запитати, як вони вирішили проблему.
PostEpoch

Відповіді:


11

Я виявив майже те саме питання, чи не виборює PLA? Відповідь вказала на базу даних НАСА про перенапруження, дані про перебір матеріалів для вибору матеріалів космічних кораблів , і говорить, що:

ABS (невідомий постачальник), MakerGeeks PET та Makerbot PLA були виміряні та занесені до бази даних NASA.

Плакат там рекомендував PLA для нижчих загроз, і чіткий PLA, оскільки буде менше добавок для ускладнення проблеми.


0,56% загальної втраченої маси та 0,01% зібраних летких конденсованих матеріалів. Акуратно! Тому практична відповідь полягає в тому, що PLA можна використовувати у вакуумі.
Навін

10

Майже всі матеріали FDM вихлюпують навіть при нормальному атмосферному тиску, і, власне, більшість пластиків вихлюпують. Крім того, FDM та багато інших процесів друку не гарантують жодних внутрішніх порожнеч - це означає, що поміщення 3D-друкованого об'єкта у вакуум може призвести до поломки, розтріскування та можливих небезпек вибуху.

З цієї причини я б зосередився лише на домовленості, оскільки модель надрукована в басейні з рідкою смолою і повинна мати обмежену можливість внутрішніх порожнеч.

Знайти смолу, яка має низький рівень виходу газів після затвердіння, все ще буде складно.

Щоб відповісти на це більш повно, потрібно вказати вашу допустиму швидкість газання та процеси, що використовуються всередині вакуумної камери. Наприклад, відповідь була б зовсім іншою, якщо ви обговорюєте електронний мікроскоп проти камери розпилення. Для початку ви можете розглянути компанії, які спеціалізуються на інженерних матеріалах, призначених для вакуумного використання . Вони можуть бути в змозі надати рекомендації щодо того, який з їхніх матеріалів може бути надрукований у 3D та який можна використовувати у ваших налаштуваннях.


Я погоджуюся, а також хочу навести ваш 3D-дизайн на розум. Якщо у вашій моделі є повітряні кишені без вибуху, ви можете створити штучну протікання у вакуумній камері. Я не знаю, чи можна взагалі уникати повітряних кишень (як би малих вони були) в FDM (я також здогадуюсь, що це говорить Адам у другому абзаці).
kamuro

5

Це, природно, залежить від необхідного тиску. Я зробив кілька тестів з LEGO-шматочками (ABS) у вакуумі і без проблем досяг 10 -5 мбар. Я не намагався йти нижче.

В іншому випадку, подивіться тут: 3D роздрукований променевий промінь для полярних нейтральних молекул .

Тут використовували стереолітографічний апарат Formlabs, який виготовляв матеріал, який в основному є PMMA. При цьому можливі тиски в діапазоні 10 -8 мбар. Нещодавно Formlabs представила смолу, яка виробляє нагрівається пластик до 280 ° C, і його можна запікати, щоб потрапити в діапазон 10 -10 мбар (протестований тут).


1
Ви пропускаєте посилання? (перевірено тут)
tjb1

У вас повинен бути справді гарний вакуумний насос ....
TextGeek

2

На роботі я помістив 3D-частину ABS, надруковану через 3d-концентратори (5 * 20 * 30), в камеру на 1 мбар. Жодних ознак поломки ніколи. Ніяких ознак раптових протікань.

Переходячи де-небудь нижче 1 мбара, тобто до 10 ^ -безмережних мбар, я думаю, теоретично все одно не повинно спричинити жодних поломки або раптових витоків, оскільки очікуваний механізм виходу з ладу залежить від різниці тиску; тобто [1atm-1mbar] ~ = [1atm-10 ^ -безмінність мбар].

На підставі вищесказаного я зробив ще кілька деталей, які потрібно помістити в камеру на 1E-5 мбар.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.