Визначення темпів та швидкостей роботи принтерів "Зроби сам"?


11

Я йшов по навчальній дорозі з двома розбитими принтерами, які будую з кращими деталями та електронікою.

Одне, що я визнав - це досить низька ймовірність того, що будь-який готель або нагрівальна ложа, у яких був терморезистор / термопара та / або дошка принтера, замінені частиною, що не є виробником OEM, можна довіряти, щоб точно повідомити, що це власна температура.

Звичайно, я можу зробити (і зробити) багато речей, щоб спробувати зробити його настільки ж точним, наскільки розумним, як калібрування з термісторами з мультиметрів, ІЧ-термометрів тощо, але кожен метод має обмеження. Ніколи не знаєш, чи 2-й термістор встановлений як правильно, чи він зчитує ту саму локальну температуру, що і термістор принтера. ІЧ-термометри мають проблеми зі світловідбиваючими поверхнями (на зразок алюмінієвих гарячих торців та плит). Калібрування констант термістора за експериментальними даними не є досконалим

IMHO, будь-яка температура в готелі / нагріванні в режимі DIY може бути відключена постійною ± 5 ° C або більше, навіть якщо вона погано відкалібрована.

Принтери використовують нагрівачі, керовані PID, щоб зменшити коливання до ступеня або двох градусів Цельсія, оскільки люди кажуть, що це впливає на якість друку.

Чи є хороший візуальний або експериментальний спосіб дізнатися, чи "температури" ваші принтер / нитка? IOW, якби мою нитку нагрівали до 220 ° C, як я можу знати, чи виникли проблеми у мого принтера, оскільки "справжня" температура становить лише 215 ° C (або 225 ° C), коли вона повідомляє 220 ° C?

Однією з найпоширеніших проблем, які я зазнав, є засмічення сопла після переходу з шару 1 в шар 2. (Шар 1 = більша теплота і менша швидкість, Шари 2+ = менша теплота і швидкість. (низька теплота або швидкісні швидкості) винні в засміченнях після переходу.

Відповіді:


10

Коротка відповідь - ви використовуєте темпи та швидкості, які дають хороші результати. Це спроба і помилка.

Номер температури, про який повідомляє ваш принтер, насправді не має значення. Це просто змінна контроля процесу: вона повинна бути послідовною і повторюваною, але вона не повинна бути точною щодо незалежної посилання. Що вам слід подбати - це результати друку.

Деякі знаки, що ваша температура друку занадто холодна:

  • Друковані деталі PLA мають тьмяну матову поверхню
  • Погане зчеплення шару
  • Екструдер збиває або знімає нитки з досить низькою швидкістю друку для вашого екструдера та розміру насадки

Деякі знаки, що ваша температура друку занадто гаряча:

  • Друковані деталі PLA мають дуже блискучу поверхню
  • PLA має дуже сильний цукристий / вафельний запах, або будь-який матеріал пахне спаленим
  • Напруженість під час руху рухається, яку ви не зможете усунути, налаштувавши втягування
  • Надмірна дрімота, коли насадка нерухомо відключається від друку
  • Бульбашки або помутніння в екструдованих пасмах в екструдованих пасмах навіть із сухою ниткою

Ви також будете калібрувати швидкості шляхом спроб та помилок. Існує два основні обмеження швидкості для принтера: як швидко механізм руху може переміщати насадку, не стикаючись з проблемами або неприйнятною погіршенням якості друку (що також є функцією налаштувань прискорення), і як швидко гарячий кінець може нагрітися і розтанути нитка

Обмеження швидкості механізму, яке ви повинні знайти шляхом спроб та помилок. Виберіть тестовий друк, який вам подобається (наприклад, Benchy) і повторіть його з різною настройкою, поки не знайдете бажані обмеження.

Обмеження потоку розплаву дещо складніші, оскільки вони функціонують від ОБ'ЄМНОЇ швидкості потоку, а не від заданих швидкостей. Зробіть великий тестовий відбиток (з довгими прямими лініями) і помножте на ширину екструзії на висоту шару в рази. Це дасть вам приблизну швидкість потоку в мм 3 / сек. Взагалі кажучи, кожен екструдер + гарячий кінець + матеріал комбо має максимально можливий витрата. Наприклад, більшість "середніх" принтерів-хобістів з насадками 0,4 мм і хорошими екструдерами можуть екструдувати приблизно 4-8 мм 3/ сек з PLA. Гарячі кінці з ПТФЕ розташовані на нижньому кінці, цільнометалеві гарячі кінці - на нижньому. Значення залежатиме від вашого обладнання. Але ви можете зробити кілька швидких тестів на порівняльний аналіз, щоб знайти межу, а потім скористатися цим, щоб визначити пікові показники подачі, щоб уникнути перевищення потужності плавлення вашої системи.


ніж за точний опис "занадто гарячого". Я голосую.
піксель

Чи може бути правильно, що об'ємна швидкість [мм ^ 3 / сек] є чимось на кшталт шару_висота * насадка_діаметр * print_speed ? Отже висота шару 0,2 мм із форсункою 0,4 мм та швидкістю друку 50 мм / с дала б об'ємну швидкість 4 мм ^ 3 / сек. Наприклад, це можна використовувати для розширеного контролю швидкості в Slic3r.
Tormod Haugene

2
@TormodHaugene Ви хочете використовувати екструзійну ширину, оскільки багато / більшість людей видавлюють пасма набагато ширше, ніж насадка, і це більше обсягу, що протікає через отвір. На жаль, це залежить від нарізки. Всі вони роблять обчислення об'єму трохи по-іншому. Обчислення обсягу Slic3r, зокрема, є гнучкими, оскільки для нього потрібен овальний поперечний переріз, який є фізично точним лише для [ширина екструзії> діаметр сопла + висота шару]. Фотографії з мікрографами дивіться тут: groups.google.com/d/msg/3dp-ideas/2FG_gUxa_fE/tGPx-yPu8lcJ
Ryan Carlyle

@RyanCarlyle, Дякую за обмін, я бачу, що ви досить багато вивчили тему!
Tormod Haugene

@TormodHaugene Коли я повернувся, я зрозумів, що різні спільноти мають різні "найкращі практики" щодо ширини екструзії та розміру насадки, і я витратив деякий час, намагаючись з'ясувати, чому. Врешті-решт простежено це до відмінностей в 1) алгоритмах зрізування та 2) геометрії наконечника насадки. Наприклад, хтось, на якому працює E3Dv6 з Slic3r, матиме різні оптимальні налаштування, ніж хтось із реплікатором 2 із Makerware. Не багато людей це усвідомлює.
Райан Карлайл

3

Відповідно до детальної відповіді, наданої Райаном Карлайлом, визначити оптимальні параметри для вашого принтера може бути процес спроб та помилок. Це, звичайно, не вимагає абсолютної точності датчиків температури 1 або використання ідеальної нитки для досягнення. У вашій програмі нарізки слід збільшувати або змінювати параметри - наприклад, «швидкість потоку» або «температура друку» під час друку простої форми - таким чином, щоб можна було робити суб’єктивні порівняння.

Деякі відео ентузіастів детально описують спосіб використання програми нарізки для друку простого порожнього стовпчика та збільшення конкретного параметра від скажімо 90% до 110% від «ідеальних» значень фіксованими кроками кожні 5 мм у напрямку Z. Потім можна спостерігати за результатами та здійснювати суб'єктивне визначення якості друку по довжині стовпця та приймати значення параметра, пов'язане з положенням у Z, що дало «найкращий» результат з точки зору обробки, міцності та адгезії шару.

Стандартний плагін для безкоштовної програми зрізу "Ultimaker Cura" під назвою "TweakAtZ" дозволяє генерувати такий сценарій, і може бути хорошим варіантом, навіть якщо ви зазвичай використовуєте інший зріз. Користувач на сайті youtube (з яким я не маю асоціацій) детально описав цей підхід у відео під назвою Як знайти ідеальні параметри друку для вашого 3D-принтера . Вони продовжували рекомендувати цей процес здійснювати щоразу, коли в принтер завантажується нова рулонна нитка.

Я вважаю метод гарною пропозицією, оскільки вважаю пропозицію "Виберіть тестовий друк, який вам подобається (наприклад, Benchy), і повторюйте його з різною настройкою, поки не знайдете бажані обмеження". бути потенційно дуже марнотратним і непродуктивним пропозицією для недосвідченого користувача.


Зноска

1 Пряме калібрування точності індикатора для датчика температури всередині екструдера не буде невеликим подвигом, і, як було сказано вище, мало б мало значення. Якщо це абсолютно необхідно, то, мабуть, найкраще це зробити за допомогою малого дротяного крученого дроту типу "Т" термопари, наконечник дроту термопари, вставлений безпосередньо у форсунку екструдера, якщо це можливо. Використання ІЧ-термометра не було б доцільним через розмір цілі та поля зору ІЧ-термометра та випромінювання сопла, як ви вже спостерігали.


1

Схоже, спочатку потрібно відкалібрувати термометр. Найпростіший спосіб - це використовувати добре відомий термістор (бажано в добре працюючому принтері), а потім виміряти температуру за допомогою термометра. Цей спосіб дасть вам належну калібрування. Тоді ви можете вимірювати інші терморезистори за допомогою цього термометра.

Звичайно, для цього потрібно підтримувати постійні умови, наскільки це можливо.

Але якщо чесно ... я не відчуваю (або бачу), якщо є велика різниця з температурою ± 10 ° С.

Скажімо, в моїй нитці температура від 185 ° C до 225 ° C, і я кажу вам, що різниці немає (принаймні, я її не бачу), якщо це 190 ° C або 210 ° C.

Звичайно, ця різниця є вирішальною, коли ви досягаєте мінімальної / максимальної температури, але посередині ...

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.