Чи є децентралізовані приклади систем ШІ з технологією blockchain?


11

Чи були спроби розгорнути AI за допомогою технології blockchain?

Чи є децентралізовані приклади мереж AI, що не мають центральної точки управління з вузлами AI, які діють незалежно (але відповідно до кодифікованого набору правил), створюючи, перевіряючи та зберігаючи ту саму спільну децентралізовану базу даних у багатьох місцях по всьому світу?

Відповіді:


6

Ройовий інтелект - це термін для систем, де відносно прості агенти працюють разом, щоб вирішити складну проблему децентралізовано.

Взагалі, методи розподілених обчислень дуже важливі для вирішення масштабних проблем, і багато з них глибоко сприймають децентралізацію. (З огляду на реальність апаратних збоїв та величезний розмір сучасних наборів даних щодо окремих вузлів, чим менше роботи проходить через центральне вузьке місце, тим краще.)

Хоча є люди, які зацікавлені робити обчислення на блокчейні, мені здається, що навряд чи це буде конкурентоспроможною з обчисленнями у виділених кластерах (як AWS).


4
Через простоту агентів, інтелект рою часто не дуже децентралізований в конкретному сенсі "зв'язування вводу / виводу, а не обчислення". Тобто, кількість обчислень, які агенти роблять між спілкуванням, досить невелика. Це справедливо, наприклад, у таких системах розвідки, як Оптимізація колонії мурашок та Оптимізація рою частинок. Система з агентами, які виконують більш обчислювально-оперативні операції, можливо, більше схожа на архітектуру дошки ...
NietzscheanAI

2

Я думаю, що найкращий приклад розгортання AI на blockchain - SingularityNET . Вони просто провели успішний розпродаж жетонів, де продали свій маркер AGI, який можна буде використати, щоб по суті "заплатити" за завдання AI, які будуть виконані за вас. У мережі будуть розміщені різні ШІ, які зможуть взаємодіяти та спілкуватися один з одним, щоб виконати різні завдання. В Інтернеті є кілька чудових відео, де доктор Бен Герцель пояснює це далі. І ось посилання на їхню газету .


0

Блокчейн та штучний інтелект - це успіхи в галузі. У той час, як Blockchain здійснює революційні зміни у фінансовому секторі, штучний інтелект просуває галузь за допомогою самостійного керування автомобілями та іншими досягненнями машинного навчання. Однією з причин того, що штучний інтелект прогресує швидкими темпами, є можливість маніпулювання даними, запропоновані blockchain.

Децентралізована технологія Blockchain може надати більше прозорості та безпеки штучному інтелекту. Поки блокчейн мав великий вплив у всій галузі. Оскільки воно продовжує вдосконалювати те, як ми шифруємо, вивчаємо та обробляємо великі набори даних, це може зіграти важливу роль у просуванні штучного інтелекту. Таким чином, надаючи інженеру блокчейн можливості експериментувати більше та придумувати шляхи просування розвитку ШІ.

Ви також можете прочитати цю статтю Як Blockchain може зробити штучний інтелект кращим? для отримання додаткової інформації.0

Зараз я працюю над рамкою p2p, щоб тренувати нейроеволюцію, вона матиме чіткі експерименти, гіпернеавтоматизацію та ешипернеат. Розробники AI зможуть розщедритися та додати будь-які потрібні експерименти.

Це не blockchain per se, але матиме dht для генів, мереж чемпіонів, однолітків, звичайно, і геномів. Навчання нейроеволюції можна проводити паралельно, тому популяція буде розподілятися рівномірно між однолітками; однолітки, які закінчують рано, допоможуть повільнішим ровесникам у їх оцінках, а всі однолітки мають перевірити одну з сіток, яку вони оцінювали випадковим ровесником, щоб запобігти злобі і всі однолітки перевірять чемпіона кожного покоління. Будь-який одноліток, який оцінює мережу, отримає токен, характерний для того покоління, яким він допоміг тренуватися, а також завантажить копію сітки чемпіона, пізніше я планую дозволити клієнтам, які не навчаються, можливість переглядати результати минулих чемпіонів та придбати їх. з мережі будь-який одноранговий з маркером за геном, який вони купують, отримає частину платежу. Це не буде доказом ставки,

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.