Які поширені міфи пов'язані зі штучним інтелектом?


10

Які цікаві міфи про штучний інтелект та які факти за ними стоять?


Привіт і ласкаво просимо на біржу AI Stack. На жаль, це не відповідає формату сайту. Це було б чудовим питанням на форумі, але це не форум. Якщо ви могли б переформулювати запитання так, щоб воно могло мати об'єктивну єдину відповідь, то воно б підходило. Це може спрацювати, якби ви запитали про єдиний слух / міф, який ви десь бачили і хочете дізнатися правду за ним.
Ніл Слейтер

Відповіді:


5

Оскільки Штучний інтелект швидко вторгується в наше життя, міфи навколо ШІ також швидко формуються. Перш ніж розібратися в подробицях, потрібно позбутися цього міфу.

Міф 1: AI зніме нашу роботу:

Реальність: AI не зовсім відрізняється від інших технологій, і AI не забере роботу, але AI змінить спосіб роботи і допоможе нам підвищити продуктивність, видаляючи одноманітні роботи.

Міф 2: Штучний інтелект захопить світ:

Реальність: ШІ, що контролює світ. По-моєму, це неможливо, якщо ми не надамо йому такої сили. ШІ або роботи допоможуть у нашій роботі та допоможуть нам вирішити деякі виснажливі роботи, які важко вирішити людині.

Міф 3: Розумні машини можуть навчитися самостійно

Реальність: Здається, що Розумна машина може самостійно вчитися. Але факт полягає в тому, що інженер AI або спеціаліст AI повинен розробити алгоритм і подати машину наборами даних та інструкціями, і слід здійснювати постійний моніторинг, а головне регулярне оновлення програмного забезпечення.

Міф 4: Штучний інтелект, машинне навчання та глибоке навчання всі три - це одне і те ж:

Реальність: Ні, не зовсім. Щоб бути зрозумілим, машинне навчання є частиною ШІ, а глибоке навчання - це підмножина ML. Усі три - AL, ML та DL різні, але вони взаємопов'язані між собою.


якщо ми не дамо йому цю владу Цікаво , скільки потужні уряду або організації просто люблять , щоб дати ІІ можливість контролювати світ від їх імені ...
ліс

2

У штучному інтелекті, хоча не всі згодні, загальний (і, можливо, найбільший) міф - це вибух інтелекту , який деякі люди стверджують, що станеться (не враховуючи фізичних меж і нічого не знаючи про термодинаміку).


Коментарі не для розширеного обговорення; ця розмова була переміщена до чату .
nbro
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.