Чи є якісь текстові проблеми CAPTCHA, які можуть обдурити ШІ, але не людські?


10

Чи існують якісь сучасні прийоми генерування текстової CAPTCHA (тому людині потрібно набрати потрібний текст) виклики, які можуть легко обдурити ШІ деякими візуальними методами обфускування, але в той же час людина може їх вирішити без будь-якої боротьби?

Наприклад, я говорю про звичайну здатність розпізнавати текст, вбудований у зображення (без урахування зовнішніх плагінів, таких як flash або java, класифікація зображень тощо) та повторного введення написаного тексту чи чогось подібного.

Я думаю, що додавання шуму, градієнта, обертових літер або зміни кольорів вже не є надійними методами, оскільки їх можна швидко зламати.

Будь-які пропозиції чи дослідження зроблено?


4
Хіба це не такий відступ? Зазвичай хтось спочатку робить Captcha, який, на їхню думку, може обдурити бота, ТОГО інші люди починають працювати над його вирішенням автоматично. Все, що ви могли б подумати, дуже швидко застаріє.
Розчарований Луркер

Спробуйте подумати про те, що люди можуть зробити краще, ніж комп’ютери. Ми можемо міркувати, і ми (носії мови) будемо знати майже кожну фразу. Дивіться це для подальших ідей . Я думаю, що, що стосується тексту, найкраще було б, щоб користувач вводив текст, який аналізується за допомогою NLP, щоб він відповідав заявленим настроям або, можливо, щось висловлював. Комп'ютери не дуже добре складають чіткі, добре структуровані речення (але, мабуть, і більшість людей у ​​цьому не великі).
JakeD

Зазвичай текстовий CAPTCHA використовується, щоб означати, що CATPCHA представлений у вигляді тексту, а не що необхідний ввід користувача повинен бути текстом. Наприклад TextCaptcha .
Тераот

Відповіді:


5

Це цікаве питання про те, що робить людей унікальними. Існує гарна книга на цю тему під назвою Що Комп'ютери Брус чи на Hubert Дрейфуса .

Одне завдання, з яким комп'ютер не може впоратися (принаймні поки що) - це класифікація важливих речей. Наприклад, CAPTCHA просить вас замовити випадковий список речей (невеликий один, п’ять чи шість предметів) за важливістю. Ця особлива вправа вимагає від ШІ прийняття рішень (не завжди раціональних), заснованих на судженнях людини.


5

Метод, який, можливо, може використовуватись, використовуючи оптичні ілюзії, такі як, коли дві лінії вниз по коридору однакові, але одна здається людському оку довшою, тоді вони можуть бути запропоновані запитанням з множинним вибором щодо стану лінії, до якої наші очі виглядають довше, але до комп’ютера все одно однакова довжина лінії. Звичайно, завжди існує проблема, коли люди з обмеженими можливостями очей не зможуть їх виконати, але для цього можна використовувати різні ілюзії.

Приклад


2

Позначте на ярлику користувача об'єкти на відео, які не може вирішити стан класифікатора мистецтва

Створіть сучасний класифікатор відео. Можливо, добре навчати його на даних навчальних відео Google -8M від Google . Але вам також захочеться постійно подавати оригінальне відео.

Майте на класифікаторі мітку якомога більше об'єктів. Нехай він виділяє, які об’єкти він може розпізнати як об'єкти, але які він не може позначити.

Нехай він виводить відео, які контури об’єктів. Переважно GIF, які можна легко вбудовувати у форми.

Для 100 з них запитайте у 100 користувачів, що таке об’єкт. Якщо 90% користувачів погоджуються з назвою об'єкта, додайте це відео до набору captcha. Назвіть це заздалегідь підготовленим набором.

Кожен раз, коли користувачеві потрібно здійснити автентифікацію, показуйте їм один із виділених об’єктів у відео, не з попередньо підготовленого набору . Якщо зображення має менше 100 показів, запишіть етикетку і дайте користувачеві ще одну з попередньо підготовленого набору. Якщо вони все зрозуміють, нехай вони пройдуть, якщо ні, дайте їм інший з попередньо перевіреного набору.

Після того, як відео, яке не заздалегідь тренується, має більше 100 показів і більше 90% користувачів captcha погоджуються, додайте це відео в набір після навчання.

З часом повільно зніміть попередньо підготовлений набір. Помістіть термін дії кожного відео в післянавчальний набір і видаліть їх після закінчення терміну дії, щоб вони не надто багато разів звикали.

В ідеалі цей процес постійно вдосконалюватиме класифікатор відео, підтримуючи його сучасний стан і трохи випереджаючи інші класифікатори. Можливо, це також може сприяти менш поширеним словам та предметам та більш езотеричним речам, щоб спеціалізувати цей класифікатор на інших класифікаторах.

Те саме можна зробити і для маркування зображень, але корисність класифікатора відео, ймовірно, триватиме довше, враховуючи досягнення AI.

Власне кажучи, окрім деяких квантових хитрощів, не існує системи капчу, яка не дозволить одного дня вирішити зовнішні системи ШІ.

(редагувати: о, я щойно помітив, що ви спеціально сказали "текстову капчу". Якщо це ви маєте на увазі, то ні, я не думаю, що в текстовій класифікації залишилося багато таємниць. Комп'ютери можуть, ймовірно, отримувати текст із малюнків краще, ніж люди зараз. " Але технічно вхід у вищеописану систему captcha є текстовим.)

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.