Чи вигідно представляти нейронну сітку як матрицю?


9

Нейронна мережа - це спрямований зважений графік. Вони можуть бути представлені (розрідженою) матрицею. Це може виявити деякі елегантні властивості мережі.

Чи корисна ця методика для дослідження нейронних мереж?


Це для перехресних перевірених SE.
Франк Дернонкурт

Привіт. Чи корисна була будь-яка з наведених нижче відповідей? Якщо так, будь ласка, подумайте про прийняття :)
Dawny33

Відповіді:


4

Для великих ANN в практиці використовується щось еквівалентне "формату рідкої матриці".

На відміну від сказаного в іншій відповіді, розглядаючи ANN як графік, насправді не купується дуже багато з двох причин:

  1. Алгоритм зворотного розповсюдження може бути корисним для визначення матричних операцій. Ця сторінка дає читабельний та вичерпний опис.

  2. Всі матриці з реальною оцінкою можна представити у вигляді графіків, але навпаки це явно не так. Тож правда, що ANN можна розглядати як особливий випадок структури даних графіків, що робить спеціалізацію явною в матричній формі більш ефективною.


4

Це залежить від типу нейронних мереж, з якими ви маєте справу.

Для нейронних мереж середнього розміру матричний підхід є дуже хорошим способом швидких обчислень і навіть зворотної пропорції помилок. Можна навіть використовувати рідкісні матриці для розуміння рідкої архітектури деяких нейронних мереж.

Але для дуже великих нейронних мереж використання матричних обчислень було б обчислювально дуже інтенсивним. Отже, для них застосовуються відповідні методи, такі як магазини на основі графіків тощо, залежно від призначення та архітектури.


1

Матричне представлення вигідно для реалізації нейронних мереж в кремнію.

Але для емпіричного дослідження нейронних мереж іноді корисно візуалізувати значення ваги синапсу у вигляді зображень чи відеозаписів: дослідження Джейсона Йосінського щодо нейронної мережі згортки. У мережі, здається, є "фільтр", який просто виявляє плечі. Трохи схожий на замок, який відкривається лише тоді, коли він розпізнає візерунок плечей.введіть тут опис зображення

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.