Чи є якісь ШІ, які досі пройшли тест MIST?


11

MIST - кількісний тест на людство, що складається з ~ 80k пропозицій, таких як:

  • Земля - ​​це планета?
  • Чи сонце більше моєї стопи?
  • Люди часом брешуть?
  • тощо.

Чи намагався будь-який AI і пройшов цей тест на сьогоднішній день?

Відповіді:


8

Так, хоча наскільки корисним може бути цей ШІ, це зовсім інше питання.

mpgac - це "мінімально інтелектуальний AGI", який проходить навчання на корпусі GAC-80K з питань MIST. Як результат, він повинен мати можливість «мінімально» пройти цей тест. Однак, якщо пройти навчання на корпусі GAC-80K, очевидно, це не вистачає для будь-яких практичних цілей. З ПРОЧИТАННЯ:

Очевидно, це повинно бути здатним видавати мінімально інтелектуальний сигнал лише тоді, коли задаються звичайні питання здорового глузду, такого типу, як описано вище, використовуючи питання, які мали б сенс для пересічного людини між 2000 та 2005 роками. Про знання експертів або поточні справи, пов'язані питання, які він повинен виконувати не краще, ніж випадковість.

Суть mpgac полягає в порівнянні його з іншими ШІ, які можуть бути побудовані для проходження цього тесту. Або як письменник писав у "ЧИТАННІ":

Як сканувати небо, як ми можемо визначити, чи виявлені радіосигнали з інтелектуального джерела, чи це лише фоновий або датковий шум?

В ідеалі, ви хочете створити програму, яка "краща", ніж mpgac. Так само, як ELIZA можна розглядати як базову лінію для тесту Тьюрінга, mpgac є базовою лінією для тесту MIST.

GitHub репо MPGac (а також GAC-80К корпус) доступний тут .


2

Я вважаю, що це саме тест випробування, коли Дуг Ленат цикла б зробити дуже добре в? Але я не можу відповісти на питання: наскільки цей корпус міг би відповісти правильно? Напевно, досить багато! (а скільки людей може пройти тест? Мабуть, не всі, але багато хто може ...)

[але чи вважається цикл AI? певно, ні ... тож я можу бути поза темою. Але, якщо його база даних повинна бути включена до будь-якого AI, який досягає певного "інтелекту" ...]

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.