Чи зупиниться автомобіль Google за кермом, коли він побачить когось із футболкою із написом стоп?


19

У статті " Приховані перешкоди" для статті " Автомобільні автомобілі Google" ми можемо прочитати, що:

Автомобілі Google можуть виявляти та реагувати на знаки зупинки, яких немає на його карті, особливість, яка була введена для роботи з тимчасовими знаками, що використовуються на будівельних майданчиках.

Google каже, що його машини можуть ідентифікувати майже всі незазначені знаки зупинки, і залишатиметься в безпеці, якщо вони пропустять знак, оскільки транспортні засоби завжди стежать за дорожнім рухом, пішоходами та іншими перешкодами.

Що буде, якби автомобіль помітив когось перед собою (але не на шляху зіткнення) у футболці, на якій нанесений знак зупинки. Чи відреагував би він і зупинив машину?

Відповіді:


9

Автомобільний автомобіль Google, швидше за все, використовує картографування дорожніх знаків за допомогою зображень Google Street View для управління товарно-транспортними запасами . Якщо дорожні знаки відсутні в його базі даних, він все ще може «бачити» та виявляти рухомі об’єкти, які можна відрізнити від наявності певних нерухомих об’єктів, наприклад світлофорів. Таким чином, його програмне забезпечення може класифікувати об'єкти на основі розміру, форми та структури руху. Тому вкрай малоймовірно, що людина буде прийнятий за дорожній знак. Дивіться: Яким чином автомобіль Google, що керує автомобілем, визначає пішоходів?

введіть тут опис зображення

Зображення: Огляд технологій

На підтримку такого твердження Ілла Нурбах , професор робототехніки університету Карнегі Меллон, дав інтерв'ю журналу "Нью-Йорк Таймс", що висвітлював інформацію про автономні водіння автомобілів, і включає цей гіпотетичний сценарій, кажучи:

Якщо вони на вулиці гуляють, а сонце знаходиться на правильному рівні відблисків, а поруч із вами зупинився дзеркальний вантажівка, і сонце відбивається від цієї вантажівки і б’є хлопця, щоб ви більше не бачили його обличчя - ну, тепер ваш автомобіль просто бачить знак зупинки. Шанси на все, що трапляється, зменшуються мало - це дуже, дуже малоймовірно - але проблема полягає в тому, що у нас буде мільйони цих автомобілів. Дуже ймовірно, це буде постійно.

Незважаючи на це, ризик був би мінімальним, оскільки автомобіль завжди оглядає рух транспорту, пішоходів та інші перешкоди.

Джерела:

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.