Вибір правильної методики прогнозування захворювання за симптомами


9

Я намагаюся створити правильний алгоритм для системи, в якій користувач вводить кілька симптомів, і система повинна передбачити або визначити ймовірність того, що кілька вибраних симптомів пов'язані з тими, що існують у системі. Потім після їх асоціювання результат або результат мають бути специфічним захворюванням для симптомів.

Система складається з ряду захворювань, кожне з яких призначається конкретним симптомам, які також існують в системі.

Припустимо, що користувач ввів наступний вхід:

A, B, C, and D

Перше, що повинна зробити система, це перевірити і пов'язувати кожен симптом (в даному випадку представлений алфавітними літерами) окремо проти таблиці даних, які вже існують. І у випадках, коли введення не існує, система повинна повідомити про це або надіслати відгук про нього.

Також, скажімо, це A and Bбуло в таблиці даних, тому ми на 100% впевнені, що вони дійсні чи існують, і система здатна видавати захворювання на основі введених даних. Тоді скажімо, що зараз вхід є тим, C and Dде Cйого немає в таблиці даних, але існує можливість, що Dіснує.

Ми не даємо Dоцінку 100%, але, можливо, щось нижче (скажімо, 90%). Тоді Cпросто не існує взагалі в таблиці даних. Отже, Cотримує оцінку 0%.

Тому система повинна мати якісь методи асоціації та прогнозування або правила прогнозування для виведення результату, оцінюючи вклад користувача.

Короткий огляд генерації випуску:

If A and B were entered and exist, then output = 100%
If D was entered and existed but C was not, then output = 90%
If all entered don't exist, then output = 0%

Які методи використовували б для створення цієї системи?

Відповіді:


9

Я думаю, що ви зіткнулися зі своєю проблемою трохи неправильно ... про що ви, по суті, говорите, це мережа переконань.

Ви можете заглянути в існуючі методи байєсівського навчання, щоб оминути це, але мережі вірування зазвичай використовують точний сценарій, про який ви говорите; використовуючи набір відомих (або невизначених фактів) тверджень для створення певної висновку щодо певного результату.

Навіть більше, вони часто висловлюють це через приклади, засновані на симптомах захворювання, у навчальних посібниках! Спробуйте тут .

Я можу сказати, що було б краще використовувати мережу переконань, оскільки основи теорії вже є для вас, а не ANN.


1
Якщо ви хочете реалізувати байєсівську мережу з нуля, вам доведеться зрозуміти сировинну математику, яка керує ними. Є кілька наборів для запуску байезійських мереж, не розуміючи всіх (дещо заплутаних часом) математики, таких як Netica ( norsys.com/netica.html )
Тім Аткінсон,
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.