Чи корисне програмування AI у повсякденних програмах?


9

Мені цікаво штучного інтелекту. У своїй щоденній роботі я розробляю стандартні програми, наприклад веб-сайти з такими основними функціями, як підписка користувача, завантаження файлів, форми, збережені в базі даних ...

Я в основному знаю, як AI використовується в іграх або робототехніці. Але чи може вона бути корисною при "стандартній" розробці додатків?

Відповіді:


6

Так, але, мабуть, лише в обмеженому ступені найближчим часом.

Там, де люди намалюють межі навколо "штучного інтелекту", нечітко, але якщо взяти широку точку зору, де він включає будь-яке кодування явно когнітивних функцій, багато штучних економічних завдань можуть отримати користь від штучного інтелекту. Наприклад, у багатьох пошукових системах можна вважати, що пропонують програми штучного інтелекту як послугу.

Що стосується більш «стандартних» застосувань, то більшість програм, що працюють в команді AI, мають справу з виявленням та запобіганням шахрайству. Наприклад, якщо ви відстежуєте курсор користувача, що рухається по екрану, наприклад, ви можете побудувати модель, яка розрізняє людей і ботів, і обробляти їх окремо. Дивіться приклад у цій статті .

Звичайно, програма, яка може писати програми, може писати такі програми, як і будь-яка інша.


6

Адаптивні / прогнозні функції корисні принаймні в деяких повсякденних програмах. Наприклад, візьміть текстові повідомлення. Усі програми SMS для смартфонів, які я знаю, відслідковують слова, які ви використовуєте в безпосередній близькості, і використовують цю інформацію, щоб передбачити наступне слово в повідомленні, яке ви вводите. (Деякі розумніші за інших. Відповідні XKCD. ) Це також можна використовувати для персоналізації автоматичної корекції орфографії.

Потенційний додаток, цікавий особисто мені, - це редактори рівнів на основі плитки, як для класичних ігор DOS. Я працював над програмою, яка збирає ймовірність того, що кожна плитка є близькою до кожної іншої плитки і використовує цю інформацію для побудови нових випадкових рівнів. Це ще не створило нічого відтворюваного, але я думаю, що він має потенціал, щоб допомогти будівельникам людського рівня, наприклад, автоматично заповнивши відсутню плитку, що вписується в щойно розміщену структуру, на відміну від того, щоб вимагати від людини шукати потрібну в палітра.

Взагалі, AI може бути дуже корисно застосований для з'ясування того, що користувач може зробити далі, і прискорення процесу реалізації правильної здогадки, залишаючись поза дорогою, якщо користувач навмисно робить щось несподіване.


Вам слід розглянути можливість подати щось на ieee-cig.org
NietzscheanAI

2

Я вважаю, що AI рідко використовується в основних програмах, але це могло б бути, і я думаю, що це буде повільно.

Якщо інформація, яку повинен дізнатися AI програми, виникає в програмі, внаслідок взаємодії з користувачами або помилок, було б розумно, якби програма могла записувати таку інформацію, а потім шукати шаблони в журналах. Він може профілювати користувачів, щоб побачити, які завдання виконуються найчастіше, скільки кроків потрібно. Тоді, коли він визнає, що завдання повторюється, він може запитати користувача, чи бажає він виконати макрос, який зробив наступне [тоді він представляє потім список кроків, що дозволяє їм редагувати за потребою]. Потім він виконує "макрос", який він дізнався від спостереження за користувачем.

Ще одне використання AI - це виявлення помилок не тільки в програмному забезпеченні, але і в помилках користувача, коли програмне забезпечення було використано неефективно, надмірно або неналежним чином. Якщо програмне забезпечення було розроблено таким чином, що йому було надано набір моделей завдань користувача (наприклад, плани AI), воно могло б спостерігати користувачів за тим, як вони досягають відомих завдань, і пропонувати пропозиції або просити підтвердження того, що призначені неминучі незвичні результати.

І звичайно, AI можна широко використовувати в дизайні інтерфейсу користувача, на пристроях, веб-сайтах або додатках. Дещо з цього, як і розпізнавання голосу, зараз входить у мейнстрім щоденного використання. У міру подальшого розвитку розмов із додатками, які можуть додавати власні дані та моделі завдань / концепцій / доменів, потреба у AI всередині додатка лише зростатиме.

Є ціла тонна способів , що ІІ може бути використаний в додатках. Деякі з них почали виникати на мобільних пристроях та їхніх додатках, як правило, в результаті злиття мобільності користувачів із зовнішніми веб-базами даних (наприклад, GPS та картами), але IMO пройшов повільно.


1

Однією з важливих частин ШІ є машинне навчання (ML). Поширене визначення ML за Мітчеллом таке

Кажуть, що комп'ютерна програма вивчає досвід Е щодо деякого класу завдань Т та міри ефективності Р, якщо його ефективність у завданнях T, виміряна P, покращується з досвідом E.

Якщо цей тип програми корисний у «повсякденному застосуванні», залежить від програми. Ось кілька прикладів, які були б неможливі без ML:

  • Виявлення спаму (наприклад, електронні листи, форуми)
  • Виявлення шахрайства (наприклад, кредитні картки)
  • Розпізнавання зображень (наприклад, якщо ви хочете автоматично фільтрувати вміст NSFW, автоматичне додавання тегів / пошук зображень, наприклад, для пошуку зображень Google)
  • Аналіз відео (фільтрування захищених авторським правом робіт, наприклад, на YouTube)
  • Розпізнавання мовлення (наприклад, гарячі лінії, автоматична генерація підписів)
  • Автозавершення (можливо, одна з найпростіших речей, яку ви можете зробити з даними)

-2

ШІ або Штучний інтелект

Що це?

Штучний інтелект (AI) - це інтелект, виставлений машинами. В інформатиці. Розмовно термін "штучний інтелект" застосовується тоді, коли машина імітує "когнітивні" функції, які людина пов'язує з іншими людськими розумами, такими як "навчання" та "вирішення проблем".

Чи може це бути корисно в додатку "Стандарт"?

Ну, що я думаю про стандартний додаток, що використовує AI, це те, що AI використовується і для цього, тому що коли машина має реакцію на введення користувача, це AI або штучний інтелект. Тож додаток AI in Standard він використовувався вже багато років тому.

PS: Якщо є граматичні помилки, то мені шкода, тому що я не володію англійською мовою.

Джерела: https://en.wikipedia.org/wiki/Artificial_intelligence "ШІ або штучний інтелект".

DevJosueDav Просто розробник штучного штучного інтелекту C # .


Ласкаво просимо на AI.SE! Я не впевнений, що реагування на введення користувачів вимагає штучного інтелекту. Наприклад, я б не сказав, що розміщення пікселя в Paint при натисканні миші є прикладом AI. Якщо у вас є деякі конкретні приклади методів AI в основних додатках, було б чудово додати їх!
Бен N
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.