Які переваги мати самостійно керований автомобіль?


11

Які переваги мати самостійно керований автомобіль?

Ми зможемо мати більше автомобілів у дорожньому русі одночасно, але чи не це також змусить більше людей вирішити користуватися автомобілями, тож і рух, і здоров’я населення насправді погіршаться?

Чи нас справді це цікавить?

Відповіді:


10

Одним з головних аргументів для самостійного керування автомобілями є те, що, мабуть, вони стануть кращими та кращими в управлінні, коли технологія прогресує, у них немає дефіциту тимчасової уваги чи агресивних позивів чи звичок до наркотиків та відчувають своє оточення 360 °, весь час спілкуючись з іншими автомобілями, що все разом, в основному, становить МЕНШЕ СМЕРТЕ ЛЮДЕЙ.

Нас нас справді цікавить.

Незрозуміло також, чи справді більшість людей будуть володіти автомобілями через 30 років. Можливо, там буде мережа міні-автобусів із гнучкими маршрутами, які везуть вас від дверей до дверей на вимогу. Це зовсім скоротило б рух, і також було б менше стимулів проїхати 200 м, щоб отримати цигарки чи щось таке. Автомобільні машини, що керують власним транспортом, дозволять нам використовувати автомобіль як ресурс набагато ефективніше, адже раптом ми можемо переїхати порожні машини, не платячи водієві.


7

Існує декілька мотивацій для самостійного керування автомобілями.

 1. Автомобільні машини, що керують авто, можуть бути набагато безпечнішими.

Автомобільні машини, що керують авто, є набагато надійнішими, ніж люди, і вони можуть навчитися та покращити та вдосконалити своє програмне забезпечення, внаслідок чого безпечніші дороги та значно менше аварій.

Детальніше про безпеку безпеки автомобіля: http://bigthink.com/ideafeed/googles-self-driving-car-is-ridiculously-safe

 1. Самостійне керування автомобілями може призвести до підвищення ефективності руху.

Пробки та перешкоди трапляються через неефективність руху автомобіля, дивіться це моделювання MIT "фантомного пробки" : https://www.youtube.com/watch?v=Q78Kb4uLAdA та самостійно керуючих автомобілів можна запрограмувати, щоб уникнути цього.

введіть тут опис зображення

 1. Більша економічна та екологічна вигода

Автомобільні машини, що керують автотранспортом, можуть зменшити витрати на водіння за рахунок економії палива, а отже, призвести до кращого впливу на навколишнє середовище.

Більше про ефективність використання палива: http://movimentogroup.com/blog/how-self-driving-cars-increase-fuel-efficiency-decrease-waste/

 1. Легкість транспорту

Самостійні водіння автомобілів полегшують транспорт і означають, що водії можуть бути непотрібними в майбутньому, що призводить до приємнішого та легшого водіння.

введіть тут опис зображення

Крім того, це полегшить подорож людям з обмеженими можливостями, а також спростить досвід подорожей. Наприклад, дітей потенційно можна відвезти до школи на машині без нагляду батьків.

 1. Паркінг

Автомобільні машини, які керують авто, можуть закликати вас забрати, тобто потреба в парковці поблизу та / або довгі прогулянки, щоб знайти свій автомобіль, може стати минулим, оскільки ваш автомобіль під'їде до вас, щоб забрати вас.

 1. Те, про що ми ще навіть не думали :)

4

Чому автомобілі, що керують самобудом, приголомшливі?

 • Безпека: краща поінформованість (завдяки більшій кількості датчиків), кращий час реакції, менша кількість відволікаючих / травмованих / п’яних / надсилання повідомлень водіям на дорозі тощо
 • Зручність: забрати моїх дітей зі школи, припаркувати себе в продуктовому магазині, взяти себе на обслуговування тощо
 • Швидший транзит: підвищуючи безпеку, ви можете збільшувати обмеження швидкості, за допомогою правильних алгоритмів маршрутизації вам більше не потрібні світлофори та знаки зупинки (коли вам призначені смуги для самостійного руху та перехрестя)
 • Комфорт: відкидайтеся, читайте, грайте або переносьте під час подорожі (так!)
 • Вартість: субсидіюйте вартість транспортного засобу за допомогою реклами (наприклад, проектується на лобове скло)
 • тощо

3

Якщо вони зможуть встановити мережу, вони можуть повідомити машину позаду, що вона збирається зламати. Таким чином вони можуть під'їхати ближче один до одного на великих швидкостях. Як тільки хтось ставить на перерви, всі машини позаду застосовують перерви. Їм не потрібно 2 секунди, що потрібні людині для відповіді.

Дітей можна було автоматично відпустити в школу чи на вокзал.

Людям не потрібно було б паркувати машину; це може кинути їх на роботу та прогнати.

Таксі, ймовірно, стануть більш життєздатними, ніж приватні автомобілі.

Викрадення автомобіля може бути складніше.

Там, де я живу, громадський транспорт навряд чи життєздатний, оскільки уряд намагається забезпечити достатню кількість паркувальних місць на вокзалах та автобусних зупинках. Найближче порожнє місце для паркування о 8:30 - це 30 хвилин пішки до платформи. Вагони без водіїв вирішили б цю проблему, і подорож поїздом фактично стала для мене життєздатною.


3

Я хотів би додати, автомобілі, що керують власним транспортом, також будуть чудовими для людей з обмеженими можливостями, які в іншому випадку не зможуть керувати автомобілем. Надає набагато більше автономії вразливим людям


1

Журналісти часто приділяють увагу безпеці. Хоча є потенціал зробити дороги більш безпечними, я не думаю, що це рушійна сила поштовху для самостійно керуючих автомобілів. Основна перевага самостійно керуючих автомобілів полягає в тому, що це зменшить витрати для бізнесу, підвищивши при цьому ефективність (як пальне, так і час). З точки зору громадськості, автомобілі, що керують самогубством, є привабливими, адже вони перетворять завдання на керування автомобілем, перебуваючи на поїзді. Діяльність, яка потребує уваги, буде замінена дещо вільним часом.


1

Самостійні керування автомобілями хороші з наступних причин:

 • У випадку швидкої допомоги, поспішності або просто того, що хтось не в змозі керувати несподівано, автомобіль може поїхати самостійно до визначеного місця - це корисно у багатьох випадках використання - діти, яким потрібно кудись дістатися, поки батьки зайняті, батьки хто випив трохи занадто багато і вважає за краще везти "таксі" додому, або під час бігу ви отримаєте травми та потребуєте пікапа.
 • Наведені вище приклади стосуються більш очевидних речей, з якими ми зараз маємо боротьбу. окрім цих, автомобілі, що керують автотранспортом, відкриють двері для набагато ширшого масштабу речей: безпечні погони в поліції (просто машина без поліцейського), такси, допомога в полі бою та багато іншого ...
 • Третя і найважливіша перевага - це безпека та економічні властивості автомобілів, які керують самостійно: коли багато цих автомобілів у дорозі, вони можуть «зрозуміти» один одного, і нічого не залишиться непередбачуваним. у них набагато швидший час реагування, ніж люди, і, можливо, в майбутньому вони навіть зможуть передбачити зміни світлофора, і тим самим заощадити газ та гроші (навіть більше, ніж те, що вони можуть заощадити зараз, керуючи економічно)

0

Я думаю, що однією з дуже великих переваг було б те, що якби машини могли спілкуватися між собою, вони могли б їхати синхронно.
Наприклад, якби був світлофор, і, скажімо, 10 автомобілів чекають, коли він зміниться на зелений (припустимо лише припустити, що все одно було б щось схоже на світлофори). Тоді, коли він зміниться на зелений, всі автомобілі могли одночасно розганятися з однаковою швидкістю (залежно від прискорення переднього автомобіля).

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.