Чи може AI бути розумним?


Відповіді:


4

Теоретично, якби можна було побудувати обчислювальний пристрій, який би відповідав або перевищував пізнавальні можливості живої істоти, це повинно бути можливим.

(Прихильники сингулярності вважають, що одного разу ми зможемо перенести людський розум на платформу для штучних обчислень. З цього випливає логічно, що можна «зламати» такий розум або побудувати з нуля, щоб створити справді Штучний інтелект.)

Але це може бути як сила синтезу, де стара приказка - це "завжди 20 років".


2

Sentience - це ще один термін AI без стандартного визначення. Це може означати, що система має сенсорний внесок, що має емоцію, або що вона формує суб'єктивну думку про те, що відчуває. Жоден з них не вимагає будь-якого типу безпричинних чи метафізичних елементів, тому обмеження, уявлені для AI тими, хто пропонує, що AI ніколи не матиме вільної волі чи душі, дійсно не застосовується.

Чи має AI сенсорний вхід - це функція загальної конструкції системи. AI вже має сенсорний внесок у декілька продуктів, що працюють у своїй галузі.

Чи буде у AI емоція, ймовірно, оскільки емоція - це більш загальний стан, який впливає на багато нейрони та має деякий імпульс (оскільки заснований на хімічній секреції, агонізмі, антагонізмі, поглинанні та метаболізмі), і такі конструктивні особливості, ймовірно, увійдуть у Ящик інструментів AI.

Чи буде AI формувати суб'єктивні думки, буде залежати від того, наскільки глибоко пізнання буде реалізовано в комп'ютерах. Деякі вважають, що додаючи глибину штучним мережам та різним взаємозв'язуючим конструкціям їх, в цих мережах буде реалізовано пізнання. Інші (включаючи деяких членів тут) є прихильниками нечіткої логіки, як найкраща відповідність пізнанню.

Самосвідомість - це не те саме, що почуття, хоча пов'язане. Якщо комп’ютерне бачення вказується на комп’ютер і розпізнає себе, то воно чує себе на сенсорному рівні. Якщо комп’ютер любить себе або стає сумно, оскільки у нього немає тіла робота, щоб він міг покуповувати, то це самосвідомість на емоційно-пізнавальному рівні.

Хоча немає доказів того, що ці речі вищого рівня можуть бути досягнуті, поки що не виявлено теоретичних причин, які б сумнівались у їх потенційному розвитку.


1

Так , програма AI може стати розумною. Рей Курцвейл під час лекції в університеті сингулярності на тему «Прискорене майбутнє» заявив, що людське тіло в основному складається з приблизно 23 000 маленьких програмних програм під назвою GENES . Якщо ви задумаєтесь, це фактично програми, складені з послідовностей даних. Вони не написані на C ++ або Java, натомість використовують 3-D взаємодію білків . Вони розвиваються з часом, і їх еволюція є причиною того, що види здатні вижити навіть тоді, коли в їх оточенні трапляються трагічні зміни.
Ми перебуваємо на межі прориву, де програмне забезпечення зможе зробити те саме (що розвивається самостійно) ефективно. Сьогодні це робиться одним базовим рівнем. Штучна нейронна мережа - хороший приклад.

Прогнозується, що ми зможемо змінити інженерний мозок людини до 2029 року. До цього ми зможемо написати коди, які можуть стимулювати людський мозок.

Програми AI можна класифікувати на три:

  1. Штучний вузький інтелект (ANI): Це основна програма AI, яка добре справляється з одним. Ці програми є визначними в наші дні. Приклади цього є програми AI, що грають у настільні ігри (наприклад, Шахи, Реверсі тощо). Вони гарні лише в одному.
  2. Штучний загальний інтелект (AGI): це AI рівня 2. Це буде мати еквівалент рівня IQ у людей. Він зможе виконувати кілька завдань ефективно, як і люди. Тут програма може розуміти її оточення, як і люди. Сприйняття, раціональна поведінка та інші будуть частиною цієї програми.
  3. Штучний супер інтелект (ASI): це в основному кінцевий рівень ШІ. Середня прогнозована дата для успішного ASI - між 2045-2080. Здатність цієї програми буде набагато більше, ніж інтегрований інтелект всіх людей на планеті. Те, що ця програма може зробити і подумати, буде поза будь-яким (або всіма) людьми, які можуть зрозуміти або зрозуміти.
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.