Чи є стільникові нейронні мережі одним із типів нейронних мереж?


11

Я досліджую стільникові нейронні мережі і вже прочитав дві статті Чуа ( 1988 ). У клітинних нейронних мережах клітина знаходиться лише у відношенні до своїх сусідів. Тому його легко використовувати для обробки зображень у режимі реального часу. Обробка зображення виконується лише з 19 чисел (дві матриці 3x3 під назвою A і B і одне значення зміщення).

Цікаво, чи можна назвати стільникові нейронні мережі нейронними мережами , оскільки не існує алгоритму навчання. Вони НЕ є ні наглядом , ні неконтрольованими .

Відповіді:


1

Якщо стандарти щодо нейронної мережі дотримуються, то стільникові нейронні мережі, ймовірно, слід вважати типом нейронної мережі.

Щоб два суміжні шари були повністю з’єднані, не вважається вимогою того, що люди вважають нейронними мережами. Деякі мережі уваги, більшість ядер згортання та кілька інших типів мереж не є вичерпно пов'язаними.

Вичерпна взаємозв'язок - це тягар часу на обчислення, який є цінним лише у випадках, коли цього вимагає функція. У випадках, коли може бути показано, що значення параметра для з'єднання завжди дорівнює нулю, потенціал не потрібен. У випадках, коли він рідко є нульовим, користь від потенційного може перевищувати вигоду від його використання.

Існує багато видів мереж, які не є вичерпно пов'язаними в інформатиці, а біологічні нейрони частково пов'язані. Аксони біологічних нейронів можуть рости через сусідній шар і з'єднуватися з віддаленим.

У статті Чуа було показано, що нейронні мережі стільникового зв'язку сходяться в конкретних умовах, як і для інших типів нейронної мережі. Немає тверджень, що вони навчаються так, як це роблять люди, і вони не використовують той самий розповсюдження спини та градієнтний спуск, який використовують MLP, але вони поступово покращуються, що є єдиним загальним критерієм у багатьох формах штучних навчальних мереж.

Стільникові нейронні мережі не вписуються в те, про що зазвичай думають, коли люди використовують термін непідконтрольного навчання, однак, вони не контролюються, і вони демонструють те саме додаткове вдосконалення, що і інші непідконтрольні мережі.

Частина проблеми з цими назвами полягає в тому, що спеціалізований жаргон формується, коли лише один тип речі стає популярним, присвоюючи ім'я чомусь більш конкретному, ніж слова, що містяться в назві. Мобільні нейронні мережі можуть не бути прикладами непідвладного навчання, але вони вчаться краще функціонувати без нагляду.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.