Наскільки потужні комп’ютери, що живлять найсучасніший штучний інтелект в наші дні


Відповіді:


2

З паперу Deep Stack :

Здається, це стосується тренувань:

Для поворотної мережі було створено та вирішено десять мільйонів ситуацій з поворотом повороту (з моменту розробки картки повороту) із 6144 ядрами процесора дослідницького кластера Calcul Quebec MP2, використовуючи понад 175 основних років часу обчислень. Для флоп-мережі було створено та вирішено один мільйон ситуацій флопу (з моменту розробки карт флопа). Ці ситуації були вирішені за допомогою обмеженого глибинним вирішувачем DeepStack з мережею поворотів, що використовується для контрфактичних значень у державних штатах одразу після картки повороту. Ми використовували кластер з 20 GPUS та половиною GPU року обчислювального часу. Для допоміжної мережі було сформовано десять мільйонів ситуацій, а цільові значення були отримані шляхом перерахування всіх 22100 можливих флопів та усереднення контрфактичних значень з виходу мережі флоп.

І це для фактичної гри:

Обчислення обчислень та нейронної мережі реалізовано в Torch7 (53) і працює на одній графічній карті NVIDIA GeForce GTX 1080.

Для порівняння: Розподілена версія AlphaGo запустила 1.920 процесорів і 280 графічних процесорів.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.