Чи може AI написати ще хороші жарти?


9

Щойно переглянув нещодавнє відео WIRED про виступ віртуальних помічників на розповіді анекдотів. Вони складаються людьми, але я хотів би знати, чи AI отримав достатньо хороший, щоб написати щось.

Відповіді:


9

Я не думаю, що ШІ ще не дійшов до цього моменту. Ось кілька цікавих статей на цю тему:

 • Нещодавно був написаний документ, який намагався генерувати жарти, використовуючи непідконтрольне навчання . Анекдоти формулярні: всі вони мають форму "Мені подобається мій Х, як я люблю своє Y: Z", де X і Y є іменниками, а Z - прикметником, який може описати і X, і Y. Ось деякі з жарти, породжені в цій роботі:

  I like my relationships like I like my source, open
  I like my coffee like I like my war, cold
  I like my boys like I like my sectors, bad
  

  Наскільки смішні ці анекдоти, я думаю, це питання особистого смаку.

 • Інший документ Даріо Бертеро та Паскале Фунг використовує LSTM для прогнозування гумору на основі набору даних теорії Великого вибуху. Це не генерує анекдотів, а з’ясовує, де в цьому наборі даних сказано жарти (тому теоретично, отриманий міткою даних, наділений, можемо сподіватися, що можна використовувати для підготовки моделі для створення жартів).

 • Ще одна стаття полягає в тому, що Він Рен, Куан Ян . На відміну від першого згаданого документу, який був без нагляду, це модель, що контролюється. Їх модель нейронної мережі породжує жарти, такі як:

  Apple is teaming up with Playboy Magazine in the self driving office.
  One of the top economy in China , Lady Gaga says today that Obama is legal.
  Google Plus has introduced the remains that lowers the age of coffee.
  According to a new study , the governor of film welcome the leading actor of Los Angeles area , Donald Trump .
  

Мої два центи :

Станом на це написання, видається, що багатошарові рекурентні нейронні мережі (LSTM, GRU, RNN) для мовних моделей на рівні символів є найбільш перспективним способом вирішити це. Можливо, якщо ви знайдете кілька справді цікавих даних, ви можете придумати кілька кумедних жартів, схожих на те, як Джейнл Шейн змогла генерувати те, що я вважаю справді смішними лінійками підбирання, такими як:

Are you a 4loce? Because you’re so hot!
I want to get my heart with you.
You are so beautiful that you know what I mean.
I have a cenver? Because I just stowe must your worms.
Hey baby, I’m swirked to gave ever to say it for drive. 
If I were to ask you out?
You must be a tringle? Cause you’re the only thing here.
I’m not on your wears, but I want to see your start.
You are so beautiful that you make me feel better to see you.
Hey baby, you’re to be a key? Because I can bear your toot?
I don’t know you.
I have to give you a book, because you’re the only thing in your eyes.
Are you a candle? Because you’re so hot of the looks with you.
I want to see you to my heart.
If I had a rose for every time I thought of you, I have a price tighting.
I have a really falling for you.
Your beauty have a fine to me.
Are you a camera? Because I want to see the most beautiful than you.
I had a come to got your heart.
You’re so beautiful that you say a bat on me and baby.
You look like a thing and I love you.
Hello.

5
Я знайшов цих досить веселих
тбх

@Tshilidzi Mudau Дякую за публікацію !!! Мене надзвичайно цікавить ця тема, тому що гумор (і навіть ірраціональність, яка може становити гумор) може мати корисну цінність.
DukeZhou

Це добірка "абсолютно нових" - і вони трохи суворі, оскільки людина, яка говорить в анекдоті, стверджує, що подобається щось, що може легко образити багатьох інших людей. Я здогадуюсь, що це одна з причин, що вони "абсолютно нові", тобто це не те, що вони такі нові, це більше те, що люди, які думають, що їх, мабуть, навчилися тримати їх при собі. Хоча цікавий пост.
Майк Мудрий

Останній рядок "привіт" мені нагадує про це .

0

На сьогоднішній день у нас немає задовольняючої когнітивної теорії гумору (або, принаймні, тієї, яка може оцінити веселість жарту), тому швидкий огляд літератури, схоже, показує, що ми не маємо багато підказки про як побудувати модель.

Через те, а також те, що існуючі методи, здається, не забезпечують надійної доброї форми анекдотів, мабуть, мало підстав вважати, що методи ML можуть принести добрі жарти.

Але звичайно це все нормативно.


Частина моделі повинна бути постійно динамічною, оскільки жарти залежать від поточних / останніх подій. І якщо це естрадний AI комік, то настрій глядачів змінюється і реакції визначають його терміни. Яка чудова ідея, ви знаєте, як у Єопарді був "Ватсон"? Ну, можливо, SNL або CC могли б мати "Чапліна", першого стенд-апі-коміка. ^ _ ^

так, справа, яку ви піднімаєте, дуже гарна. не здається, що наші методи ML можуть кодувати такі речі (терміни, історичний контекст, реакція аудиторії) та інше змістовно. Більше хвилює те, що ми також не знаємо, через що ці речі впливають на гумор, тим більше, як кількісно оцінити його ефект. або якщо говорити більш просто, ми не знаємо, як ми навіть чи як це навіть
kc sayz 'kc sayz'
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.