Як винаходити робочі місця, замінені AI?


16

Взагалі, які існують можливості для винагороди описів завдань, які можуть бути замінені автоматизованим рішенням AI? Мої початкові ідеї включають:

  • Моніторинг ШІ та позначення її неправильних дій.
  • Можливо, взяти на себе контроль у дуже складних сценаріях.
  • Створення / збір більше навчальних / тестових даних для підвищення точності ІІ.

2
Чудове запитання та ласкаво просимо до AI! Згідно вашої третьої ідеї, хоча машинне навчання за допомогою людини не є гарячим полем зараз, я розумію, що це досить цінний і продуктивний підхід. Мені це питання дуже подобається, оскільки воно стосується лінгвістики (семантики), і я обов’язково буду над цим замислюватися і спробую створити якісь змістовні терміни.
DukeZhou

Це запитання не дає поваги винахідливості, ініціативі, творчості та честолюбству людей. Хоча завжди буде якийсь прошарок населення, який не може впоратися самостійно, переважна більшість людей, принаймні в західних суспільствах, цілком здатні адаптуватися до нових викликів і просто знайдуть кар’єру в галузях, яких не було замінено на AI. Багато хто з цих кар'єр, мабуть, ще не придумали. Навіть якщо судді вірні, то завжди є можливість встановити Джетсона втомлювальної 2 години замість 8 годин робочих днів.
Данк

@Dunk Я думаю, що це надмірна помилкова інтерпретація питання. Це не те, що я б не повірив у цікавість, творчість та амбіції людей. Навпаки, я оптимістично бачу майбутнє щодо взаємодії людина-машина, враховуючи, наскільки добре товариства пережили минулі промислові революції. Я сподіваюсь, що це питання прискорить продуманий процес створення нових посадових інструкцій.
tuomastik

Відповіді:


11

Завдяки технології AI на її нинішньому етапі (або, принаймні, досить близькому до цього етапу) запропоновані вами робочі місця можуть бути відкритими місцями, створеними автоматизацією AI. Однак досить прогресивна технологія ШІ - вид, який може функціонувати як заміна робочої сили загального призначення - зробить навіть ці роботи застарілими. Це тому, що такий ШІ міг би вдосконалитись і, як результат, перевершив інтелект людського рівня --- це означає, що він буде вживати дій, які ми не обов'язково змогли б зрозуміти чи виправдати.

Це все припускаючи, що інтелект людини не є якоюсь верхньою межею можливостей інтелекту взагалі. Наскільки я знаю, немає підстав вважати, що ми представляємо таку верхню межу.

Підводячи підсумок ... чи існуватимуть такі робочі місця?

Штучний інтелект людини: впевнений. Поза межами людського штучного інтелекту: немає причин вважати, що вони будуть потрібні, оскільки ШІ може їх робити сам.


1
Спасибі. Ваша відповідь справедлива, оскільки я не визначив тип ШІ у своєму запитанні. Я насправді не мав на увазі загальний ШІ, оскільки він не обов'язково потребував би допомоги людей, як ви сказали. Я більше після рішень, які застосовуються для ШІ, який більший або рівний слабкому І, але менший, ніж загальний ШІ.
tuomastik

4

+1 до раніше згаданих посадових інструкцій

Контролери виробництва ІІ - люди, які будуть командувати AI будувати та контролювати шахти та заводи. Це як стратегічна гра, але в реальному світі

Пояснення: AI навіть з інтелектом бджоли та здатністю розуміти / виконувати команди в поєднанні з відповідними технологіями буде достатньо для створення роботів, які зможуть будувати шахти і заводи для побудови нових роботів або речей. Тим не менш, цього може бути недостатньо для створення ефективного виробництва. Тому наглядник кожного виробництва буде командувати ним, щоб налагодити або підтримувати виробництво на необхідному рівні

Може застаріти, досягнувши достатньо високого рівня ШІ, щоб замінити наглядачів. Однак, навіть якщо AI стане розумнішим за людей, це не гарантує того, що люди зрозуміють його краще, ніж люди, які наглядають. Тому навіть у цьому випадку не годиться ідея, що AI залишається без контролю з боку людини


4
  1. AI Gatekeepers - їхня робота полягатиме в тому, щоб вони (AI) випадково не стали нашими господарями. :)

  2. Податок на ІП - так що замінені робочі місця оподатковуються 30 відсотками, щоб компенсувати витрати на підтримку людей на харчову марку.

  3. AI Traders - ринкове місце для продажу AI Bots / Robots

Оновлення: я думав, що уточню №2. Я не думав переводити людей на роботу зі збору податків і працювати на уряд. Моя пропозиція полягала в тому, щоб додати податки за кожного робота, який замінює працівника людини. На цей напрямок думки вплинули рекомендація Білла Гейтса щодо додавання податків для роботів та стаття про універсальний базовий дохід ( https://futurism.com/images/universal-basic-income-answer-automation/ )

Якщо золотий поспіх на ШІ багатьох із нас не працює (це цілком можливо), ми повинні знайти спосіб мінімізувати його вплив на суспільство. Одним із способів було б оподатковувати розумну суму кожного робота (не перевищувати витрати людської праці), щоб він міг перейти до надфонду на загальний базовий дохід. Цей фонд може бути використаний для того, щоб дати кожному в цій громаді основну зарплату, щоб він міг запобігти голоду, бездомності та інших проблем, пов'язаних з бідністю. На мою скромну думку, це буде дуже важко здійснити. Деякі країни та міста зараз перевіряють це як доказ. Ми побачимо, як це виходить.


1
Спасибі. Чи можете ви розробити другу ідею? Ви маєте на увазі, що співробітники, які були звільнені через AI, почали працювати в уряді, де вони шукають компаній, подібних до їх попереднього роботодавця, що призведе до того, що уряд збирає більш високі податки з цих компаній? Усі ваші ідеї хороші, але я боюся, що ці нові посадові інструкції можуть бути занадто різними від старих (залежно від старого заняття). Як я це бачу, оптимальною новою посадовою інструкцією буде такий вид, коли працівник може продовжувати працювати у своїй галузі та якось використовувати свої знання, характерні для домену.
tuomastik

Якщо був напружений день ... відповім на нього найближчим часом більш детально ... моя думка формується та запозичує ідею Білла Гейтса, але я трохи змінив її, використовуючи базовий універсальний підхід доходу. поділюся деталями, як тільки у мене з’явиться час, щоб організувати свої думки щодо №2
Раджиб Бахар

2

Більше ролей: AI Diplomat - Це може виявитися трохи далеко ... Скажімо, у наступні кілька століть AI стане достатньо просунутим, щоб заробити свої громадянські права через верховний суд чи законодавчу гілку. У нас повинні бути фахівці з хорошими стосунками з ШІ. Ми повинні дати їм достатньо знань та інструментів, щоб переконатися, що ШІ сприймають наше існування як корисне для них.

Робоча група з питань протидії ШІ: Це може бути частиною правоохоронних органів або військових з експертами в різних галузях ІІ / Технологій, які також фізично готові вступати в бої при необхідності.

Підприємці - заохочують створення робочих місць та кар’єри, які завжди важко автоматизувати. Як результат, людина завжди матиме цінність. Ми повинні надихнути наших підприємців на гарний баланс автоматизації та ручних робіт. Що робити, якщо всі ваші ШІ зазнають невдачі за один день, і ваша конкуренція переможе, тому що у них було більше людської праці.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.