Коли вперше почалися дослідження штучного інтелекту?


10

Коли вперше розпочалися дослідження штучного інтелекту? Тоді його називали Штучний інтелект чи інша назва?

Відповіді:


8

Найдавніші дослідження мислячих машин були натхнені сукупністю ідей, які стали поширеними в кінці 30-х, 40-х і на початку 50-х років (наприклад, формальна логіка , автомати, роботи ). Хоча тест Тьюрінга був запропонований в 1950-х Аланом Тьюрінгом , робота завершилася ще в 40-х роках винаходом програмованих цифрових комп'ютерів, абстрактної сутності математичних міркувань. Ці ідеї були натхнені кількома вченими з різних галузей, які почали серйозно розглянути можливість побудови електронного мозку. Сфера досліджень штучного інтелекту була заснована як навчальна дисципліна в 1956 році.

Однак концепція штучних істот не нова, і вона така стара, як грецькі міфи про Гефеста і Пігмаліона, в які входила ідея розумних роботів (таких як Талос ) і штучних істот (таких як Галатея і Пандора ).

Детальнішу інформацію див. У наступній статті у Вікіпедії:


«Сфера досліджень штучного інтелекту була заснована як навчальна дисципліна в 1956 році». Я думаю, ви повинні хоча б аргументувати це твердження. Чому в 1956 році? Що сталося того року? Я знаю відповідь, але читачі вашого запитання можуть не знати, тому пропоную вам відредагувати цю відповідь, щоб додати цю деталь.
nbro
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.