Чи вважаються пошукові системи AI?


16

Чи вважаються пошукові системи AI через те, як вони аналізують те, що ви шукаєте, і запам'ятовуєте його? Або як вони надсилають вам оголошення того, що ви нещодавно шукали?

Це вважається AI чи просто розумним?


1
Питання передбачає, що причиною того, що пошукова система вважається AI, буде тому, що вона аналізує та запам'ятовує пошуки. Наприклад, запитання про те, чи програма шашок - це ШІ, спочатку залежатиме від того, чи вона просто оцінювала кожен можливий хід і обчислювала найкращий, виходячи з шансів на виграш (а не AI), чи недетерміновано будує модель прогнозування стратегія опонента (може бути AI). Так чи інакше, це більше питання, як цього досягти, ніж того, чого досягає.
dynrepsys

Відповіді:


22

Я вважаю, було б точніше сказати, що (деякі) пошукові системи використовують AI. Загалом кажучи, "пошукові системи - це AI" - це не дуже правильно. По суті, більшість пошукових систем - це не що інше, як перевернутий текстовий покажчик, використовуючи щось на зразок підрахунку tf – idf. Це дуже механічна / проста річ, яку ніхто б насправді не назвав AI.

Але більш досконалі пошукові системи можуть використовувати методи AI або AI, щоб робити такі речі, як семантичний аналіз - щоб вони насправді могли "відповідати на питання", а не просто шукати слова в індексі.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.