Я вкоренила свій телефон. А тепер що? Що я отримую від вкорінення?


302

Це поширене питання тих, хто щойно вкоренив свої телефони. Які програми, ROM, переваги тощо я отримую від вкорінення? Що мені робити зараз?

Відповіді:


263

Речі, які вимагають кореня

Root File Explorers

Ви можете перезавантажити /system/каталог, прочитаний і записуючи, що дозволить вам видалити додатки, які постачаються операторами, які вам не подобаються тощо. Дослідники кореневих файлів можуть дозволити вам переглядати всі папки на вашому телефоні, наприклад, /data/які зазвичай захищені.

Виправлення програм

За допомогою кореневого доступу ви можете виправити інші програми, щоб отримати спеціальний доступ до функцій або зняти самозахист для деяких додатків.

 • Свобода - отримуйте iAP (придбання через додаток) безкоштовно! Купуйте алмази, рубіни та про розблокування без реальних грошей. Примітка. Юридичні обмеження можуть застосовуватися залежно від вашої країни / регіону.
 • Lucky Patcher - Патч-програми, щоб вони не вимагали Google Play Services / не відображається більше реклами / автоматично стають Pro версією / працюють у певних DPI ... З Lucky Patcher ви можете багато чого зробити, і навіть існує ще купа патчів .

Переміщення та видалення програм

Доступ до / системи також означає, що ви можете переміщати додатки або оновлення до системних додатків з / data to / system (з обережністю!), Якщо в розділі є достатньо місця.

 • Titanium Backup - створюйте резервну копію всіх своїх додатків і даних. Також дозволяє видаляти або заморожувати системні програми, інтегрувати оновлення у свій ROM, щоб заощадити місце, перемістити додатки на SD тощо.
 • apps2rom - робить безкоштовно те, що робить про версія резервного копіювання титану: дозволяє переміщувати програми до системного розділу.
 • Bloatfreezer - заморожуйте або видаляйте системні програми
 • Link2SD - переміщення (системні) програми на другий розділ на SD-картці, звільняючи навантаження у вільному просторі в /systemрозділі.

Зауважте, що переміщення додатків на sdcard має ризики і мінуси, і їх слід вживати лише в тому випадку, коли потрібен простір. Більшість сучасних пристроїв мають достатньо пам’яті для багатьох додатків (16 Гб +), за умови, що фотографії / відео / музика зберігаються на зовнішній SDCard.

Зв’язування

Деякі пристрої вже мають випуск Wi-Fi, який не вийшов із коробки, як у Samsung Galaxy S, тому це не така вже й велика справа, якщо оператор не стягує плату за цю функцію.

Знімки екрана та запис екрану

корінь потрібен для знімків екрана перед сендвіч-морозивом 4.0. Більшість записуючих екранів до льодяника також потребують root.

Резервні копії

 • Titanium Backup - створюйте резервну копію всіх своїх додатків і даних. Також дозволяє видалити системні програми, інтегрувати оновлення у свій ROM, щоб заощадити місце тощо.
 • ClockworkMod Recovery (ROM Manager) - зазвичай потрібно встановити root через ROM Manager. Дозволяє створити резервну копію всього пристрою, включаючи ROM, а також прошивати нові ПЗУ та інші розширені завдання.

Існує також багато додатків, які заявляють про повне резервне копіювання нандроїдів.

Застосування / Управління мережею

 • AdFree - видаляє рекламу, змінюючи файл хостів (таким чином і оголошення в додатках, і в браузері)

 • Adaway - також блокує додатки в додатку.

 • Droid Wall - додаток брандмауера. Маєте додаток, який використовує всі ваші дані, коли ви навіть не використовуєте їх? Заблокуйте це!

 • Orbot - додаток Tor
 • Cache Mate - Очистити кеш усіх програм
 • Droid VNC Server - підключення до телефону за допомогою VNC
 • LBE Master Master - вибірково відкликає дозволи від програми
 • Кнопка "Збереження" - допомагає додавати на екранну кнопку, щоб компенсувати збій фізичної кнопки.
 • ClockSync - для автоматичної синхронізації часу пристрою з кількома заздалегідь заданими атомними годинниками.

Розкриті рамки

Рамка Xposed дозволяє встановлювати додатки з розширеною функцією налаштування.

 • GravityBox (для Android 4.2 4.4 4.4 5.0 5.1 6.0 ) - додаток, який надає багато системних налаштувань.
 • XInstaller - різні налаштування для встановлення пакунків.
 • XHangouts - покращена версія Google Hangouts.
 • XWhatsApp - Мод для популярного месенджера WhatsApp.
 • XPrivacy - тонкий контроль додатків.

Керування процесором

 • SetCPU - керуйте швидкістю процесора телефону, також можна налаштувати профілі. Це дозволяє розблокувати на основі умов, наприклад, розгін до 125 МГц при вимкненому екрані. Це різко збільшує час автономної роботи, не впливаючи на продуктивність (коли ви фактично використовуєте додатки / телефон) або може підвищити продуктивність за допомогою розгону.
 • Віджет для розгону - схожий на SetCPU, але менш функціональний

Увімкнути файл / розділ підкачки

 • ROEHSOFT RAM-EXPANDER (SWAP) - Використовуйте SD-карту для отримання більшої кількості оперативної пам'яті.

 • Free Swapper Free - підтримка файлу підкачки.

Розширений та інший

 • Диспетчер ROM - полегшує встановлення нових ПЗУ за допомогою відновлення ClockworkMod та дозволяє створити резервну копію всього пристрою (ROM + програми + дані) та інших розширених завдань.
 • Швидке завантаження - Дозволяє перезавантажуватися до відновлення або завантажувача / режиму завантаження.
 • LED Hack - вимкнути світлодіод на телефоні (більше не доступний на Android Market)
 • Виправлення затримок - різні налаштування та зміни файлової системи для пришвидшення роботи телефону або запобігання тимчасовим призупиненням / заморожуванням телефону. Це особливо корисно на деяких телефонах Samsung, які використовують файлову систему RFS. Рекомендується лагфікс Ext4 типу Voodoo , але є також лагфікси Ext2, як-от Виправлення відставання в один клік RyanZA, що також дозволяє змінювати розширені можливості пам’яті, Wi-Fi та дискового планування.
 • TRIM - У деяких старих ядрах немає TRIM.
 • StickMount - Автоматично монтуйте USB-флешки, клавіатури, мишку за допомогою кабелю USB OTG .
 • BusyBox - Робить емулятори терміналів більш схожими на Linux.
 • Додаткові програми для бічного завантаження. Більшість операторів / телефонів дозволяють цю опцію, але AT&T не дозволяє.

ПЗУ

Хоча корінь не потрібен для прошивки нових ПЗУ, багато програм, які полегшують роботу, вимагають root.

CyanogenMod - дуже популярний ром, який багато людей ставлять на свої телефони. Його також легко встановити через додаток Диспетчер ROM . Спочатку встановіть відновлення Clockwork. Потім запустіть резервну копію, перш ніж прошивати будь-які диски.

Також перегляньте "Де я можу знайти акції або користувальницькі ПЗУ для свого пристрою" або форуми XDA для інших користувальницьких програм. Більшість пристроїв мають специфічний під-форум "Android Development", де розміщуються ПЗУ.

Завжди робіть резервну копію nandroid перед тим, як встановлювати будь-який rom або mod! Можливо, вам також знадобиться стерти всі дані та кеш із телефону перед тим, як встановити чи оновити ПЗУ.

Спеціальні ядра

Один популярний набір ядер - це ті, які надає ChevyNo1 . Ви також можете завантажити їх через преміальну версію диспетчера ПЗУ. Створіть резервну копію nandroid (ClockworkMod) перед використанням цих ядер! Ви також хочете отримати SetCPU, щоб максимально використати ці ядра.

Почніть з ядер низької напруги з найнижчою швидкістю і працюйте на шляху до 1,2 ГГц. Якщо ваш телефон стабільний до діапазону 1,2 ГГц, спробуйте кілька ядер наднизької напруги. Якщо ви починаєте отримувати силу, то поверніться до ядра низької напруги.

В основному кожен телефон (однієї і тієї ж марки / моделі телефону) залежить від того, яке ядро ​​може обробляти через виробничі відмінності між процесорами. Тож у мене може бути Motorola Droid, який може запускати ядра наднизької напруги, і ваші можуть не мати можливості запускати їх. Ці телефони не завжди були розроблені для роботи так.


10
О, сервер VNC змушує мене серйозно задуматися про вкорінення телефону!
Еван

6
Ви забули Terminal Emulatorз suкомандою ..
Android Quesito

Ви також можете додати можливість приєднатися до спеціальних Wi-Fi мереж.
Гаміш Даунер

1
Також є wifi adb (який дозволяє натискати та налагоджувати програми через wifi). Також є ще одна користь для Titanium Backup. Якщо з якоїсь причини нова версія програми видаляє ключові існуючі функціональні можливості або збільшує площу, яку займає реклама, Titanium Backup дозволяє повернутися до попередньої версії конкретного додатка. Іноді вкорінення чудово підходить для встановлення непідтримуваних функцій (наприклад, Note 1 спочатку не підтримував NFC, хоча в ньому був чіп, і кілька років тому дуже мало офіційних ROM підтримували Netflix тощо).
Стефан Бранчик

1
хороша відповідь через субтитри, коротке пояснення програм та їх посилань
Jasser

48

Одними словами, вкорінення системи Android означає подолання обмежень, які були накладені на неї виробником. Люди можуть хотіти цього з різних причин, але головне - свобода . Бути вкоріненим телефоном означає, що ви маєте весь контроль над своїм пристроєм.

Основна причина, якою користувачі отримують root-телефони, - це встановити користувальницький ROM . Спеціальні ПЗУ часто відомі поліпшенням продуктивності та ексклюзивними функціями, яких немає у виробничих ПЗУ, як-от установка додатків на sdcard або зйомка екрана . Спеціальні ПЗУ також можуть стати альтернативою оновлення системи для тих пристроїв, які відмовилися від виробників. Ви можете ознайомитись з оглядом популярних ПЗУ тут .

Укорінення Android також дозволяє видаляти фондові програми, які ви не використовуєте або не хочете, окрім тих, що порушують конфіденційність користувачів (див. CarrierIQ ). Ще одна головна причина цього - отримати більше місця на внутрішньому сховищі.

Укорінений пристрій дозволяє встановити майже будь-яку програму, яка потребує кореневого доступу. Ці програми, як правило, спрямовані на те, щоб зробити щось, що було б неможливо без цього привілею. У попередній відповіді було показано багато корисних додатків, але ви можете знайти набагато більше доступних у Google Play. Список хороших додатків ви можете знайти тут .


6

Google намагається зменшити потребу в укоріненні, вдосконалюючи дозволені системні сервіси. Сьогодні скріншоти, запис екрана та прив’язка до екрана, як правило, не потребують root.

 • Для видалення та / або резервного копіювання програм за замовчуванням.
 • Переміщення файлів і програм без обмежень.

  • Скопіюйте / вставте / розпакуйте куди завгодно за допомогою коректора.
  • Інтегруйте / перемістіть програми зі свого /dataрозділу до /systemрозділу, щоб заощадити місце та зберегти їх від заводських скидів.
  • Відредагуйте системний файл хостів, щоб заблокувати оголошення (адаптовано). Відредагуйте файл ресурсу іконки (txt), щоб включити значок запуску для улюбленого додатка. І т.д.
 • Для запуску програм з більшою потужністю:

  • Більше функціональних можливостей Tasker
  • Краще керування живленням з такими додатками, як Greenify.
  • Підключіться до будь-якої програми чи ресурсу за допомогою Xposed.
   • Ритмінг (гравітація)
   • Додавання неофіційних функцій у додаток Youtube (або інший популярний).
   • Дрібнозернисте управління дозволом на додаток із Xprivacy.
  • Запустіть утиліти командного рядка (busybox), такі як (повторне) встановлення вашої файлової системи, або сканування всіх файлів розділів, щоб побачити, що займає місце.
  • Зворотне прив'язування (використовуйте мій ноутбук / настільний Інтернет через usb або wifi)
  • Змініть політику продуктивності процесора.
  • Онлайн-прошивання нового зображення у сховищі або створення повної резервної копії. Некореневий спосіб включає методи відновлення / швидкої завантаження.
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.