Droid X вмикається автоматично


10

Я вимикаю свій Droid X (зараз працює пряник) для економії акумулятора. Однак кожного ранку, коли я прокидаюся, він включається. Хтось ще мав цю проблему?

Я не знаю, скільки часу він чекає, щоб увімкнути, або в який час він включається, але це біль (особливо тому, що він розряджає акумулятор).

Будь-які пропозиції? Це почалося лише тоді, коли Verizon перейшов на Пряники.


ви впевнені, що ви вимкнули його правильно? Якщо ви, мабуть, мали коротке замикання в дуже конкретному місці та в такій регулярності, я не можу подумати про те, що могло б спричинити неправильно відключений андроїд.
Лі Лі Раян

1
Skynet. Ти не бачиш? Ми навіть не можемо вимкнути наші телефони. AHHHH !!!!!
Користувач

Шахта негайно повертається назад ... або через 5 хвилин .. іноді через годину. Але завжди повертається. Я думаю, це тому, що я перебуваю на урядовому списку і вони слухають ... тому я виймаю акумулятор щовечора.

2
Якщо ви можете знайти час роботи системи, можливо, ви зможете сказати закономірність. Щоб отримати це, я заходжу в додаток для телефону і набираю номер # * # 4636 # * # , а потім вибираю Інформація про акумулятор.
Кевін М

Відповіді:


3

У мене точно така ж проблема. Я підтвердив, що мій телефон вимикається (я отримую повідомлення "вимкнення живлення", а потім екран вимикається). Але через деякий час ночі мій телефон вмикається сам по собі.

Спочатку я подумав, що випадково я просто перевів його в новий режим сну (з пряниками). Але я обережний і я точно натискаю "вимкнути живлення".

Про цю ж проблему повідомляють багато людей. Інші форуми пропонують змінити час роботи помічника резервного копіювання. Я спробував це, але безрезультатно.

Здається зрозумілим, що це новий випуск з пряниками.


1

Мій Droid 3 знову вмикається, коли я ставлю його в новому випадку. Дізнайтеся, що серія Droid використовує магнітне виявлення, коли ви поміщаєте її в док. Якщо у вас є корпус із магнітним затвором, який може налаштувати ваш телефон. Думає, що ви ставите на лаву підсудних.


2
Це не у футлярі, ні поблизу магнітів.
Серплат

1

Переконайтеся, що ви насправді вибираєте "Вимкнути живлення", а не просто натискаючи кнопку живлення. Якщо пристрій фактично вимкнений, він не вмикається. Це було б як вимкнути комп'ютер повністю, не натискаючи кнопку живлення знову, він не вмикається.

Хочу додати, що деякі пристрої, як, наприклад, Samsung Galaxy S, навіть коли вони знаходяться у вимкненому стані, насправді не вимкнені, коли у них підключено інше джерело живлення. Вони показують певний тип стану на екрані стан заряду акумулятора. Якщо це зробить пристрій, то цілком можливо, в якийсь момент він знову ввімкнеться. Але якщо у вас немає підключеного зовнішнього джерела живлення, і ви навіть вийняли акумулятор, щоб "підтвердити", що він вимкнений, він не повинен включатися, і це якась шалена помилка, якщо ви запитаєте мене ...


2
Він насправді вимикається, і він все ж вмикається.
Серплат

1
Я б запропонував спробувати вимкнути телефон, вийняти акумулятор, потім повернути акумулятор назад. Якщо він знову ввімкнеться, зателефонуйте Джону Коннору, оскільки у вас є пристрій з включеною мережею. Або зверніться до виробника, він не повинен самостійно підключати живлення.
Райан Конрад

0

Я знаю, що Служби мають можливість розбудити телефон для запуску, і це дуже добре може бути Motorola або стороннє додаток. Я рекомендую встановити додаток для перегляду журналів, як logcat (я не розробник), але я його використовую ...

Потім вранці, коли телефон запустився, завантажте файли журналів. Ви маєте змогу визначити Службу, яка починається, і прокидає ваш телефон. Ви хочете розширити записи журналу, щоб побачити мітку часу.

Сподіваюся, що це допомагає!


Ні, якщо телефон повністю живиться, як каже ОП.
Матвій

-2

Більшість пристроїв включаються, коли вони досягли повністю зарядженого акумулятора. Якщо ви заряджаєте його протягом ночі і вимикаєте його прямо перед сном, він, ймовірно, досягає повного заряду посеред ночі і включається.


1
Наразі його не підключено.
Серплат

і він не вмикається, коли його все одно повно.
Ірфан
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.