Як синхронізувати календар з Android без google?


13

чи є спосіб синхронізувати програму календаря Ubuntu на зразок Thunderbird Lightning або Evolution з пристроєм Android без використання google-календаря?

На даний момент я синхронізую свої календарі Thunderbird-Lightning на різних комп’ютерах через Dropbox, що набагато надійніше, ніж google-календар. Ще одна велика перевага перед google-календарем полягає в тому, що я можу отримати доступ до своїх зустрічей в режимі офлайн, оскільки файли календаря синхронізуються на жорсткому диску кожного комп’ютера Dropbox.

Я хотів би отримати доступ до цих календарів і через мій Android-пристрій.

  • Додаток Dropbox для Android ще не підтримує автоматичну синхронізацію, тому, схоже, мені доведеться користуватися іншою службою.

  • Крім того, я думаю, мені потрібно знати додаток для Android, який може отримати доступ до файлу календаря, що зберігається у ics-форматі.

Заздалегідь дякую YSN


1
Це дублікат android.stackexchange.com/questions/2863/… , але відповідей тут більше.
Аманда

Ви також можете синхронізувати Календар Google із офлайн-програмами.
Ерік

Відповіді:


3

Якщо ви використовуєте сервер CalDAV, такий як SOGo або DAViCal з Lightning, ви можете використовувати CalDAV-Sync на пристрої Android для синхронізації ваших календарів і там. У SOGo також є підтримка CardDAV, і CardDAV-Sync також підтримуватиме ваші контакти.


Існує багато серверів CardDAV, але не всі пари роботи сервера та клієнта. Перш ніж вибрати сервер, потрібно перевірити призначені комбінації.
Рафаель

2

DAViCal - це чудовий сервер календаря, тому, якщо ваш телефон підтримує iCal, ви можете подивитися на хостингу локального екземпляра на ПК, з яким ви хочете синхронізувати, або на хостінгу на сервері або сервері nas, який у вас може / не може бути (я використовую мій нос за це.).

Yahoo! Календар також чудово підходить для синхронізації. Я використовую це для синхронізації зі своїм нареченим для планування нашої весілля :)


Звучить дуже перспективно! Я спробую це налаштувати. Але мені також мають бути доступні мої календарі в режимі офлайн, що має залежати від клієнтського програмного забезпечення ... Наступним питанням буде, чи є додаток для Android, який підтримує iCal ...

2

Тому я намагався це зробити зі своїм Outlook Calendar (на роботі).

  1. Експортуйте файл ICS у папку Dropbox
  2. Використовуйте DropSync на Android, щоб синхронізувати файл на локальній sdcard
  3. Використовуйте ICSSync, щоб проаналізувати файл ICS та додати його до рідної програми Календар

Наведений вище підхід працює для мене, звичайно, вам доведеться знайти спосіб запланувати / автоматизувати експорт вашого календаря з програми календаря на Ubuntu. Для Outlook я використовую Outlook2ICal .


1

Ніколи не пробував сам, але, можливо, це допомагає:

Funambol бездротово синхронізує контакти, календарі, електронну пошту та зображення між мобільними телефонами, ПК, планшетами та підключеними пристроями через хмару.

Вони пропонують (безкоштовну) хмарну послугу, або ви можете встановити ОС-версію самостійно.


Дякую, але, на жаль, funambol ще не працює з календарями на android, як здається. Крім того, я хочу, щоб мої календарі були доступні в режимі офлайн - моя мета - не уникати google. Можливо, я можу спробувати скопіювати свої офлайн-календарі в Google-календарі і просто синхронізувати це. Я відкрию для цього нове питання.

Як зазначено в funambol.com/solutions/android.php : клієнт Funambol Android синхронізує контакти, календарі та зображення на телефонах Android. А Funambol - це рішення SYNC - це означає, що ваші дані завжди доступні в режимі офлайн, але синхронізуються під час роботи в Інтернеті.

Funambol також не має клієнта Ubuntu. Або клієнт 3 рази Thunderbird.
Аманда
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.