Як пропустити оновлення системи Android та зупинити її сповіщення?


25

Я отримую повідомлення

Android 5.0.1 System Update Available

але немає можливості пропустити оновлення.

Розчарувавшись, натискаю «скачати». Це не краще після завантаження. Я все одно отримую

System update downloaded

без можливості уникнути оновлення.

Як я можу сигналізувати, що на даний момент я цілком задоволений KitKat 4.4.4? Я використовую свій телефон для розробки та хочу бути впевненим, чи готові мої засоби розробки перед оновленням. Тим часом я також хочу припинити постійні домагання за допомогою повідомлень. Чи можливо це? Я використовую Nexus 5, і телефон не вкорінюється (я вважаю за краще, щоб він залишався таким).


Як спливаюче вікно або як щось на панелі сповіщень? Що станеться, коли ви перейдете до налаштувань> додатків> рамки служб goggle та вимкніть сповіщення?
LivedWithOtters

@LivedWithOtters Ваша пропозиція дійсно ненадовго зупинила сповіщення, але незабаром вони відновилися (навіть незважаючи на те, що сповіщення залишаються вимкненими для gsf). Повідомлення постійно відображається на панелі сповіщень, а також постійно відображається на екрані сповіщень (екран подвійного пальця вниз).
Калаф

@LivedWithOtters ви мали рацію в цьому напрямку, але натомість це не Сервіс.
HasH_BrowN

Відповіді:


25

Я просто спілкувався з Google безпосередньо. У Nexus 5 у налаштуваннях програми є щось, що називається Google Play. Не зберігати. Якщо зняти прапорець у сервісах Google Play і перезапустити телефон, сповіщення про оновлення системи Android припиниться на панелі сповіщень. Працював як шарм!


Будь-ласка, виправте мене, якщо я помиляюся, але, здається, ви повинні вчинити це.
Стівен Сміт

Після оновлення до Lollipop 5.1.1, прапорець для сповіщень буде повторно встановлений для вас. На щастя, він все ще є, і він зупиняє нові поточні повідомлення для оновлення до 6.0.
Калаф

2
Відмінно працював на моєму Nexus 7 2012. Не вкоренився.
pelms

1
@stevensmith абсолютно НЕ. Цей варіант доступний у всіх додатках, які мають сповіщення.
HasH_BrowN

7
Можна довго натискати сповіщення про оновлення , потім клацнути на значку "i", і ви перейдете до того самого місця, щоб переключитись block all. (Корінь не потрібен. Випробувано 6.0.1)
itho

7

Якщо ви трапилися, ви маєте змогу встановити службу вимкнення та знайти в SystemUpdateServiceрозділі Служби Google Play відключення Google Services Framework .


2
Вони перемістили послугу в розділі "Служби Google Play". Принаймні, це правда для Android 6.
McTrafik

@McTrafik має рацію. На Android 6 перейдіть до служб вимкнення → Служби Google Play → відключіть SystemUpdateService(і, можливо, SystemUpdateGcmTaskServiceтеж).
Mathias Bynens

Оновлено @MathiasBynens :)
Трістан Вілі

2

Я зрозумів це: D: D

Якщо ви отримаєте сповіщення та ще не завантажили оновлення. Просто натисніть сповіщення на панелі сповіщень і утримуйте 10 секунд. Це дасть вам два варіанти. Натисніть кнопку Налаштування. У налаштуваннях виберіть "Вимкнути оновлення сповіщень" :)


2

Вам потрібно очистити дані для завантаження програми (DMClient)

  1. відкрита система панелі оповіщення
  2. тримайте контакт на панелі завантаження системи, поки не з’явиться інформація про додаток
  3. торкніться інформації про програму, вона перейде до інформації про додаток DMClient
  4. торкніться кнопки очищення даних у розділі Зберігання
  5. потім торкніться ОК для запитання про видалення даних про програму

0

Вимкнення автоматичних оновлень у Google Store не зупиняло оновлення телефону навіть після скидання. Я натискав на додаток для оновлення, поки не з’явився менеджер завантажень, потім відключив його. Здається, зупинився.


Це звучить як корисна пропозиція, але я не зовсім дотримуюся цього. Ви маєте на увазі, що давно натискали сповіщення, щоб отримати інформацію про додаток, а потім відключили менеджер завантажень звідти? Якщо ви зможете відредагувати своє запитання та пояснити трохи далі, це буде корисніше.
Дан Хулм

0

Знайдено на Nexus Grand Prime: Налаштування - Про пристрій (знизу) - Оновлення програмного забезпечення (вгорі) - Установіть «Перевірити наявність оновлень» (Автоматичне оновлення) на Вимкнено.

Оновлення вимагало 530 Мб вільного місця! Як на пекло, цей простір відведений для запису гри :).


0

На своєму пристрої LYF Flame 2 в Індії я спробував відповідь Krystalblue і міг лише обмежити оновлення програмного забезпечення лише "щотижня", "лише бездротовий доступ" та відключений "Дозволити автоматичне оновлення через Wi-Fi ...".
Сподіваюся, що це працює!


0

Знайдена можливість відключення автоматичних оновлень у меню розробника на Android 7. (натисніть багато разів на номер збірки в телефоні, щоб увімкнути це меню)

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.