Як читати коментарі до програми іншої країни?


9

Google Market дозволяє мені за замовчуванням читати лише коментарі моєї країни (Італії). На жаль, не популярне додаток має лише кілька або навіть жодних коментарів. Як я можу читати коментарі з інших країн (США, Великобританія тощо)?

Відповіді:


8

Під час використання ринку Google веб-сайту перейдіть до нижньої частини сторінки та змініть мову, якою ви переглядаєте сторінки Market. Потім ви отримаєте відгуки користувачів на основі вибраної мови.

Зауважте, що система, здається, відображає коментарі лише тією мовою, якою користувалися користувачі під час публікації, тому якщо ви переглядаєте програми, які мають сенс лише для певної країни, ви, мабуть, побачите англійські коментарі, що перетинаються з іншими рідною мовою. .

Ніщо не заважає вам залишити коментар до шведської заявки на італійській сторінці, написаній на урду, якщо ви виберете це.


3

Якщо ви шукаєте ваш додаток на Cyrket , вони показують останні коментарі з усіх ринків в одному списку додатка.

AndroLib дозволяє змінити ринок країни, яку ви шукаєте, натиснувши прапори вгорі сторінки, це також змінює коментарі, що відображаються на коментарі з ринку цієї країни.


2

Якщо ви перебуваєте у своєму телефоні, вам доведеться змінити локаль свого телефону на більш популярний, наприклад англійський, щоб побачити коментарі цієї країни.


Це працює, але це дратує зміни мови цілого систематика
Дрейк
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.