Шифрувати планшет в Android 3.1 висить на невизначений термін


9

Нещодавно я придбав трансформатор Asus EEE Pad Transformer (мій перший пристрій Android) і мені це подобається. Я оновив його до 3.1 одразу.

Я намагався включити параметр "Шифрувати планшет". Дотримуючись поради на екрані (повністю заряджений акумулятор і приєднаний зарядний пристрій), я ввів PIN-код і натиснув кнопку.

І чекали.

І чекали.

І чекали.

Увесь час планшет показував зелений "шифруючий" дроїд на весь екран, але не показував жодного вимірювача прогресу чи будь-якого іншого тексту (навіть системну панель було вимкнено).

Через кілька годин не було помітного прогресу (на екрані введення згадувалося, що це може зайняти «годину і довше»), а через деякий час я вимкнув і перезавантажив планшет. Все працювало так само добре, як і раніше, але нічого не було зашифровано.

Я вже кілька разів намагався зробити це, але кожен раз, коли він показував абсолютно той самий результат (тобто жоден).

Я обшукав і знайшов кілька облікових записів того самого, що відбувається з іншими користувачами 3.0, і жодна публікація не сказала «так, шифрування планшетного ПК спрацювало для мене просто».

Чи може хтось пролити на це світло? Або хоча б опублікувати "це працювало для мене, вибач"?

Зауважте, що цей планшет не вкорінений, і я не планую цього робити (поки що).


Нещодавно я оновив свій TF101 до Android 3.2 і незабаром повторно спробує шифрування. Я опублікую повідомлення, коли матиму більше інформації.
Йоахім Зауер

Відповіді:


5

Здається, це загальна проблема. Я намагався це зробити на своєму Asus Eee Pad з фізичною клавіатурою, яка фактично дозволяє мінімізувати "процес шифрування" та перейти до налаштувань. Однак перевірка запущених процесів не показує жодної активності, яка б підказувала, що щось насправді відбувається.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.