Музичний плеєр продовжує відображати видалені пісні. Як їх видалити або оновити бібліотеку?


21

Я використовую Droid X із вкоріненими пряниками, який інакше є на складі. У мене є кореневий доступ, але я не використовував його, щоб нічого не робити.

Я кілька разів перевіряв папку / Music і 500 виданих пісень фізично більше не перебуває у файловій системі. Я кілька разів намагався перезавантажити телефон. Я спробував видалити кеш-пам'ять і дані для програми в Налаштуваннях> Програми, а також запустив SDrescan для повторного перепланування та повторної перевірки карти. Я навіть спробував видалити їх із самого програми музичного плеєра.

Що б я не намагався, ці пісні не зникнуть. (Хоча вони явно не вдається, коли я намагаюся відтворити їх, оскільки їх немає) Чи є файл, де зберігається кеш бібліотеки музики, який не оновлюється? Я хотів би знайти його і просто видалити.

Я також використовую Songbird для Android, і у нього була така ж проблема. Появляються нові пісні, але старі взагалі не зникнуть. Хоча зараз Songbird взагалі навіть не завантажується. Іноді завантаження призводить до перезавантаження телефону. Наразі я його видалив.

Крім того, це призводить до того, що телефон стає дуже нестабільним, коли я намагаюся відтворити музику. Випадкове відтворення неіснуючої пісні може призвести до виходу з ладу телефону і застрягання на чорному екрані, що вимагає підтягування та перезавантаження акумулятора.


Це звучить як досить погана помилка. Я б спробував видалити базу даних, яку використовує додаток, але я не впевнений, яка це.
Матвій

2
Які дані / кеш ви очистили в розрахунках? Ті для програми "Музика" (або Songbird) або програми для програми "Зберігання медіа"? Зазвичай очищення останнього допомагає (я, мабуть, пригадую деякі приказки відключити-> перезавантажити SD-карту теж згодом).
eldarerathis

@Matthew Read - Так, якби я тільки знав, що це таке, або де це було, я би зробив це. Можливо, я спробую зайти через термінал і побачити, що я там можу зробити.
Кріс Бойлан

@elderathis - Ах! крок у правильному напрямку. Тепер усі файли відсутні. Виконання SDrescan може просто виправити це.
Кріс Бойлан

@elderathis - Так, це було! Я напишу відповідь, але якщо ви хочете це зробити, я прийму вашу, щоб розібратися в ній.
Кріс Бойлан

Відповіді:


21

Що я робив у минулому (і, здається, теж працював тут):

  • Йти до Settings->Applications->Manage Applications
  • Очистити дані / кеш для програми Media Storage (це системна послуга / додаток)
  • Демонтуйте та повторно встановіть SD-карту якимись засобами.

Повторний запуск музичного додатку після цього змусить його відновити базу даних, що може зайняти трохи часу, але в кінцевому підсумку оновить список, щоб відобразити останній вміст SD-карти.


7
Додаток SDRescan зробить те саме з набагато меншими клопотами: market.android.com/details?id=com.bero.sdrescan
Чах

Гарна робота над цим :)
Метью

@Chahk: Бойлан зробив звучання так, що це не спрацювало для нього, не попередньо очистивши дані / кеш вручну, хоча це, безумовно, хороший ресурс, тим не менш, оскільки це економить ручне зняття / перерахунок.
eldarerathis

Тепер, коли я перечитував його питання, я бачу, що він згадує додаток по імені.
Чах

Я вважав перепланування SD-карти недостатньою; Мені довелося фактично перезавантажитись
Девід Фрейзер

2

@elderathis насправді з’ясував це в коментарях. Мабуть, мені потрібно було видалити дані / кеш для програми "Зберігання медіа", про які я навіть не знав, що існує - але я підозрюю, що всі бекенде працюють на медіапрогравачі. Тоді я зробив SDrescan, щоб бути в безпеці, і тепер він працює!

Крім того, той факт, що проблема існувала у Songbird та програмі Music, був свідченням того, що в Android це щось глибше, ніж у кожному додатку. Тож якщо хтось виявить проблему у кількох медіаплеєрах, спробуйте видалити дані програми та кеш-пам'ять програми «Зберігання медіа».


2

У мене була така ж проблема: видалення кешу програвача, яким я користуюся, Winamp для Android, не допомогло, оскільки, очевидно, витягує список мультимедійних файлів з ОС.

Я вирішив, видаливши (фактично перейменувавши) зовнішню базу даних Windows Media Scanner:

  1. cd /data/data/com.android.providers.media/databases
  2. mv external.db external.db.off
  3. перезавантажити

Після перезавантаження файл external.db автоматично відтворюється, а медіафайли на моїй sdcard магічно працюють, з'являються музичні твори, і світ є кращим місцем.


0

Як Чахк запропонував у коментарі до прийнятої відповіді, є додатки, які змусять Android виконати переглядання ваших медіа, що пропонує більшість відповідей. Щойно я почав користуватися програмою, яку запропонував Chahk, SDRescan , і це робить оновлення вашої медіатехніки набагато простішим, ніж будь-який з інших відповідей - просто запустіть програму і зачекайте кілька секунд, щоб вона знову перезмінилася.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.