Samsung (Galaxy S4) не показує діалогове вікно Авторизація налагодження через USB


18

Я намагаюся дотримуватися інструкцій тут , але мій телефон ніколи не відображає параметр "Авторизувати налагодження через USB".

З боку ПК adb devicesпоказано, що ПК бачить пристрій, але він вказаний як "офлайн", і я не можу використовувати його adb shellдля розмови.

Більше того, якщо я відключу пристрій, його adb devicesвзагалі не перераховують, тому я припускаю, що сервер adb здатний бачити телефон і просто не може з ним розмовляти.

Як змусити "Дозволити налагодження USB" з'являтися на телефоні?

Я вже спробував перезапустити обидва пристрої та відключити та включити налагодження USB на телефоні.


1
@Firelord, Так, я спробував три машини, але всі вони були Linux. Не пробував Windows або Mac.
merlin2011

Можливо, у вас несправний кабель або кабель, який не є кабелем передачі даних.
Huey

Відповіді:


20

У мене це було кілька разів на кількох Android-пристроях. Вирішується кожен раз, переводячи пристрій у режим передачі фотографій (PTP).

ADB не працює для мене, коли мій пристрій перебуває в MTP або будь-якому іншому режимі.


На це слід прийняти відповідь. Таку ж проблему у мене було з Nexus 6P, який я міг налагоджувати без проблем на Win10, але на Ubuntu 18 не з'явилося діалогове вікно "Дозволити налагодження USB". Я знайшов цю відповідь, спробував її і спрацював як шарм.
Синіса

Для мене обрали MTP. Перейшов на PTP і працював. Дякую.
Піксель

Мій пристрій відображається в налагодженні видалення Chrome лише тоді, коли вибрано "Встановити драйвер", але він зникає для MTP або PTP. Наразі не буде просити дозволу.
Аарон Цікалі

Мій Nexus 5x якось перейшов у режим «зарядки» після прийняття налагодження у usb. Повернення його до MTP виправило це для мене.
frodo2975

Це має бути прийнятою відповіддю. Ця проблема все ще виникає в 2019 році на Oneplus 6 / Android 9, і рішення - це єдине, що спрацювало.
aoeu

9

Мій SAMSUNG Galaxy S4 іноді турбує мене і цим дратівливим повідомленням про стан офлайн. Я завжди виправлюю це, намагаючись наведені нижче варіанти:

 • Спробуйте скасувати USB Налагодження дозволу на Developer Optionsменю.
 • Спробуйте скористатися adb kill-serverі adb usbкомандами.
 • Спробуйте відключити підключення пристрою, якщо жодне з перерахованих вище не працює.
 • Спробуйте перезапустити пристрій .
 • Увімкніть USB Debugging OFF і ON знову.
 • Спробуйте включити Developer Options OFF і ON знову.

сподіваюся, що це hepls.


Я просто
пропонував

4
Ідея 2 ( kill-server, тоді usb) працювала для мене на моєму S6, коли нічого іншого не буде! Дякую!
Джон

До речі, у мене також був телефон у режимі PTP (через відповідь Чака нижче), а не MTP. Не впевнений, що це пов’язано, але якщо жоден із цих параметрів не працює для вас у MTP, спробуйте переключити його на PTP та повторіть спробу.
Джон

Використовувати 'adb usb' - це щось нове, чого я ніколи не робив, коли я отримав цю проблему: D Дякую, це спрацювало цього разу;)
Angusiasty

adb kill-serverа потім sudo adb start-serverзмусив її з’явитися для мене.
Пітер

7

Я не впевнений, чи вирішили ви коли-небудь цю проблему, але я зіткнувся з цією проблемою і випробував багато різних процедур, кожна з яких могла б допомогти іншим, але це 2016 рік, а резюме може допомогти.

Новий телефон, придбаний у 2016 році, не спрацював, коли я встановив Android Studio на Linux. Придбаний у 2015 році телефон працював без проблем. Новий телефон не працював з точно такою ж конфігурацією.

Коли у мене відкрита Android Studio, менеджер AVD не показав новий телефон, а показав старий. Старий телефон, підключившись до штекера USB, запустив діалогове вікно з проханням підтвердити відбиток пальця ключа RSA, але новий телефон не показав того ж діалогового вікна при підключенні.

Я знайшов підказку на веб- сайті /programming/18011685/cant-connect-nexus-4-to-adb-unauthorized та спробував це, і він працював на мене.

Я видалив два файли adbkey та adbkey.pub з ~ / .android. Мабуть, android-studio це виявляє і створює ключі негайно. Як тільки це відбувається, новий телефон відкрив діалогове вікно і почав працювати. Я можу побачити телефон у меню AVD Android-Studio і почати запускати програми.

adb версія 1.0.31, АЛЕ якщо я спробую запустити "adb пристрої" в командному рядку, Android-Studio перестане показувати цей телефон у меню AVD.

Я все ще не бачу телефону (але це мене не турбує, оскільки я можу бачити телефон у меню AVD). Утиліта командного рядка adb показувала лише емулятор, який працює, але не телефон, підключений у режимі налагодження, той, який бачили у меню AVD, до тих пір, поки команда не була запущена.

$ adb devices
adb server is out of date. killing...
* daemon started successfully *
List of devices attached 
emulator-5554  device

У цей момент підключення телефону не допомагає. Меню AVD показувало лише емулятор, який все ще працює на моєму комп’ютері.

Вам потрібно запустити "adb kill-server". Як тільки це буде зроблено, і якщо ви відкриєте меню AVD, Android Studio ініціалізує власний ADB, і телефон з'явиться в меню AVD.

adb версія 1.0.31 Android Studio 2.1

Отже, підсумовуючи: дві речі.

 1. Видаліть adbkey та adbkey.pub з ~ / .android, поки Android Studio відкритий.
 2. Не запускайте утиліту adb командного рядка. Він поспішає з екземпляром сервера, яким керує Android Studio. Екземпляр сервера з командної лінії працює для деяких телефонів, але не для всіх. Android-Studio працює з усіма телефонами, які у мене є.

Все вищезазначене, звичайно, переконавшись у цьому:

 • ви натискаєте річ "число збірки" 7 разів і вмикаєте режим налагодження USB ...
 • намагався "анулювати дозволи налагодження" багато разів
 • спробував перезавантажити телефон кілька разів
 • включити / відключити / увімкнути режим налагодження usb,

Усі вищезазначені дії схожі на те, що потрібно спробувати, але по суті вони не спрацювали, за винятком тих, що я перераховував вище.

(Оновлення. Додавання цього рядка, який спочатку був коментарем, але належить до відповіді).

Я також повинен був додати ідентифікатор постачальника нового телефону до файлу /etc/udev/rules.d/51-android.rules, щоб допомогти визначити новий телефон та встановити дозволи.


видалення ~ / .android повністю працювало для мене
Tek

3

У мене просто так трапилося. Налагодження працювало чудово в офісі, але вдома зламалось.

Виявився мій кабель usb. Щоразу, коли я підключав його, він заряджатиметься, але я ніколи не отримував підказку "Дозволити налагодження USB".

Я спробував другий кабель, те саме.

Третій кабель був принадою, добре працював з кращим кабелем.


1

Мені потрібно було "Конфігурацію USB за замовчуванням" встановити на "MIDI"

Windows 10, чинний станом на 24 червня 2019. Samsung Galaxy S8 плюс.

Після 6 місяців спроб випадкових речей і розчарування я сьогодні зрозумів це!

Звичайно, я зробив очевидно необхідні кроки:

а. По телефону ввімкніть налагодження через USB через параметри розробника: /programming/18103117/how-to-enable-usb-debugging-in-android

б. На комп’ютері встановіть відповідний "OEM USB-драйвер" для виробника телефону: https://developer.android.com/studio/run/oem-usb.html#Drivers

Я робив це давно, але лише нещодавно встиг виправити наступні дві речі:

1. Важливо вибрати правильний USB-кабель

Кабель може чудово працювати для зарядки телефону з ноутбука, але не працює для передачі даних (адже для цих цілей використовуються різні штифти). Простий спосіб перевірити, чи є у вас правильний кабель, встановіть у налаштуваннях розробника "Стандартне налаштування USB" у налаштуваннях розробника на "Передача файлів".

Ви повинні мати можливість бачити свій телефон та його вміст у Провіднику файлів Windows.

2. Встановіть для телефону "Конфігурація USB за замовчуванням" на "MIDI"

Протягом останніх кількох місяців роздратування я ніколи цього не пробував. Чому, до біса, це було б правильно ?! Сьогодні випадково я спробував це. Я отримав "Дозволити налагодження USB?" швидке, а не "Дозволити доступ до даних телефону?" що ми отримуємо під час з'єднання з іншими конфігураціями USB.

На панелі Інструменти Chrome Dev "Віддалені пристрої" протягом 1 або 2 секунд телефон з’явиться. Ура!

Це можна відтворити, тобто коли ви тримаєте комп'ютер і телефон підключеними та перемикаєтесь між налаштуваннями "Конфігурація USB за замовчуванням", телефон з’являється та зникає з віддалених пристроїв Chrome Dev Tools протягом секунди чи двох. З'являється лише тоді, коли для телефону встановлено значення "MIDI".

На панелі Інструменти Chrome Dev "Віддалені пристрої" протягом 1 або 2 секунд телефон з’явиться. Ура!

[редагувати] 3. Можливо, вам доведеться встановити його далеко від MIDI, а потім повернутися до MIDI

Я декілька разів виявляв, що вона припиняє роботу незрозуміло, але це можна виправити, перейшовши в "Параметри розробника", встановивши щось інше, ніж MIDI, чекаючи звуку "pling plong" з комп'ютера Windows, а потім встановіть його знову на MIDI .


1

Якщо він показує Несанкціонований, але якщо ви не бачите на телефоні РСА-вказівника, зробіть наступне.

Linux

which adb

Windows

where adb

Визначте всі повторювані записи на шляху. Видаліть дублікати.

Тепер зробіть

adb kill-server 
adb start-server

0

Мені довелося видалити adbkey з / data / misc / adb на телефоні, а потім

У типі оболонки adb> adb kill-server У тип оболонки adb> adb start-server

Тепер підключення USB-кабелю повернуло ці параметри. Я чомусь відкликав дозвіл і витрачав години, щоб повернути його.

Спасибі..


0

У мене була така ж проблема, і виявилося, що встановлення режиму USB для передачі файлів замість зарядки викликало мою проблему. Як тільки я встановив його в режим зарядки, він усунув мою проблему, і мене запропонували налагодити.


0

Моя проблема зводилася до того, що у мене на комп'ютері не встановлено ADB (Android Debug Bridge).

Я дотримувався тут інструкцій і фактично завантажив його тут . Як тільки я встановив ADB на свій комп’ютер, я запустив команди: adb kill-serverі потім adb start-server.

Зробивши все це, нарешті мій корінь спрацював! Я не впевнений, чи потрібні adbкроки, але я пішов вперед і виконав їх. Потім, коли я знову підключив телефон, діалогове вікно надання дозволу моєму комп’ютеру насправді спливе, і я зміг укорінитися.


0

Ця відповідь призначена для тих, хто зараз стикається з цією жахливо роздратованою проблемою (2019+)

Ось кілька загальних речей, які можна спробувати:

 • Перезавантажте свій пристрій (я знаю, але просто спробуйте)
 • Увімкнути налагодження через USB за допомогою параметрів розробника - як увімкнути параметри розробника USB Debug на пристрої Android
 • Не грайте з ADB, поки це не потрібно, оскільки я чув, що це може принести більше поганого, ніж корисного, якщо вам не зовсім зручно користуватися утилітою

Якщо ви пробували і не справлялися протягом 5 годин з вищезазначеними методами, ви можете відпрацювати власне рішення, яке мені допомогло. Або ви можете поглянути на питання, яке я задав безпосередньо.

Схоже, профіль комп’ютера (можливо, відбиток ключа RSA) автоматично розпізнається пристроєм Android, і тому він не вимагає дозволів. Звідти я все ще щось намагаюся зрозуміти. Але в основному, як тільки я скинув (скинула заводські налаштування) комп'ютер, він знову почав запрошувати мене на авторизацію. Я впевнений, що скидання заводських налаштувань було на крайньому рівні варіантів, але воно спрацювало врешті.


0

Це для мене працювало:

 1. Видалення adbkeyта adbkey.pubфайли з ~/.androidпапки
 2. бігати adb kill-server
 3. бігати adb usb

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.