Чи постійна зарядка шкодить моєму мобільному телефону Android?


276

Зазвичай я відключаю свій мобільний телефон від зарядного пристрою через деякий час після того, як він повністю заряджений, тому що я боюся, що акумулятор може втратити ємність з часом, якщо цього не зробити. Однак я вважаю, що сучасна електроніка повинна мати можливість справлятися з таким сценарієм і автоматично припиняти заряджати акумулятор, як тільки він буде повним. Це стосується сучасних телефонів Android? Або мені потрібно продовжувати відключати це постійно?


2
Якщо ви будете залишати мобільний телефон постійно підключений до його зарядного пристрою, 24 години на день, 365 днів на рік, це призведе до додаткового зносу акумулятора. Замість зносу після звичайних трьох років акумулятор може зношуватися лише через два роки. Після того, як акумулятор буде зношений, він більше не затримає стільки енергії. Ви, ймовірно, захочете його замінити.
незабутнійід

(Якщо ви замінюєте акумулятор через кілька років, уникайте небезпечних підроблених батарей, які продаються дрібними інтернет-постачальниками. Багато підроблених батарей не відрізняються від реальних батарей. Натомість витрачайте 25–50 доларів США. Виберіть акумулятор хорошої якості, виготовлений на вашому телефоні виробник або відомий виробник акумуляторних батарей, такий як Lenmar. Придбайте акумулятор у надійного постачальника. В Америці Best Buy - один надійний постачальник.)
незабутнійід

Відповіді:


235

Як зазначив njd, більшість акумуляторів стільникового телефону зараз є літій-іонними.

Хоча постійна зарядка не може зашкодити, схоже, ви можете періодично заряджати акумулятор до кінця, щоб цифрові мікросхеми могли правильно відкалібрувати :

Незважаючи на те, що літій-іон не є пам’яттю з точки зору погіршення продуктивності, батареї з датчиками палива демонструють те, що інженери називають «цифровою пам'яттю». Короткі розряди з подальшими перезарядками не забезпечують періодичної калібрування, необхідної для синхронізації пального датчика зі станом заряду акумулятора. Навмисна повна розрядка та поповнення кожні 30 зарядів виправляє цю проблему. Це дозволить розряджати акумулятор до точки відсікання. Якщо їх проігнорувати, то паливний датчик стане все менш точним.

Що стосується ресурсу акумулятора, температура, мабуть, є фактором - чим гарячіше навколишнє середовище, тим більше втрата ємності з часом. А зберігання акумулятора зі стовідсотковою зарядкою насправді небезпечно для літій-іонних батарей!

Великий набір літій-іонних акумуляторних порад тут: http://www.batteryuniversity.com/parttwo-34.htm

  • Уникайте частих повних розрядів, оскільки це додатково напружує акумулятор. Кілька часткових розрядів з частими перезарядами краще для літій-іонних, ніж один глибокий. Перезарядка частково зарядженого іона літію не завдає шкоди, оскільки немає пам'яті. (У цьому відношенні літій-іонний відрізняється від акумуляторних батарей на основі нікелю.) Короткий час роботи акумулятора в ноутбуці в основному спричиняється теплом, а не моделями заряду / розряду.

  • Акумулятори з манометром (ноутбуки) слід калібрувати, застосовуючи навмисний повний розряд один раз на 30 зарядів. Це робить це запуск пакета в обладнання. Якщо їх проігнорувати, то паливний датчик стане все менш точним і в деяких випадках передчасно відключить пристрій.

  • Зберігайте літій-іонний акумулятор в прохолоді. Уникайте гарячої машини. Для тривалого зберігання тримайте акумулятор на рівні 40% заряду.

  • Подумайте про виймання акумулятора з ноутбука під час роботи з постійним живленням. (Деякі виробники ноутбуків стурбовані пилом і вологою, що накопичуються всередині корпусу акумулятора.)

  • Уникайте придбання запасних літій-іонних акумуляторів для подальшого використання. Дотримуйтесь дати виготовлення. Не купуйте старі акції, навіть якщо вони продаються за кліринговими цінами.

  • Якщо у вас є запасний літій-іонний акумулятор, використовуйте один до кінця, а інший зберігайте в прохолоді, помістивши його в холодильник. Не заморожуйте акумулятор. Для найкращих результатів зберігайте акумулятор за умови 40% заряду.


7
@jeff, я ніколи не бачив у вас відповіді з мета, але я мушу додати коментар: "Хоча постійна зарядка не може зашкодити, схоже, ви можете періодично заряджати акумулятор до кінця, щоб цифрові схеми могли правильно калібрувати: "Не є гарною порадою. Це напружує акумулятор, якщо ваш ланцюг зарядки має незначну помилку щодо показу, скільки заряду у вас залишилося, є незначною деталлю, але підкресливши, що ваш акумулятор може спричинити проблеми.
Кортук

1
@kortuk це добре, у вас є цитування на це?
Джефф Етвуд

14
@JeffAtwood, так, я знаю, моя відповідь про зарядку мобільних телефонів в інших місцях на цьому сайті обговорює це . Також, щоб зв’язатися безпосередньо з джерелом, прокрутіть донизу і прочитайте "Прості вказівки" . Я також багато працював з літієвими акумуляторами в професійній якості під час останнього пуску, в якому я працював, і ці джерела підтримують мене, а не джерело моїх знань.
Кортук

1
@JeffAtwood, я бачив монітори акумуляторів, які потребують цього, щоб залишатися на 100% точними, але це компроміс між часом автономної роботи та точно знанням заряду. Більшість людей вирішили знати, що їх зарядка залишилася, я просто пропоную вам відзначити людям, що це вік батареї значно. Ви не помиляєтесь, я просто думаю, що вона потребує відмови.
Кортук

5
Ніколи навмисно не розряджайте літій-іонний акумулятор до 0%. Це скоротить термін експлуатації, а в рідкісних випадках призведе до того, що акумулятор більше не працюватиме.
Сеперо

60

Всі сучасні мобільні телефони використовують літій-іонні акумулятори, які найкраще працюють із частими зарядками.

Вони мають схему для контролю вхідної напруги та запобігання перезарядки.

Деякі зарядні пристрої сильно нагріваються під час підключення до електромережі, і це лише витрачена енергія; тому ви, можливо, захочете від'єднати зарядний пристрій від мережі, як тільки ваш мобільний телефон буде повністю заряджений, але батареї не буде пошкоджено, якщо залишити його на кілька годин довше.


14

Усі пристрої повинні припинити зарядку, коли вони повні. Однак вони можуть почати підзарядку, коли заряд знизиться до 80-90% залежно від виробника.

Якщо я маю права, більшість акумуляторів слід розраховувати приблизно на 1000 циклів заряду до того, як відбудеться серйозна деградація. Якщо ви заряджаєте телефон вночі, в машині та на роботі, це було б близько року. Після цього ви можете придбати ще один акумулятор, оскільки вони виходять дуже дешевими. Просто утилізуйте акумуляторну середовище.


2
Чи можете ви надати джерело? "Якщо я маю права", це не обнадійливо.
Mateusz Konieczny

9

У телефону, який я маю (OpenMoko FreeRunner), конкретно в документації зазначено, що він буде щасливо жити на зарядному пристрої; це було зроблено в 2006 році або близько того.

Якщо схеми зарядки вашого телефону досить складні, він повинен мати можливість заряджати зарядку, а не перезаряджати або погано підтримувати акумулятор.


Це GTA02v5 чи v6?
ott--

8

Ось справжні відповіді експертів з Електротехніки , нашого сестринського сайту:

Ефекти смартфонів, завжди підключених до живлення змінного струму?

Не пов’язане безпосередньо, але також приємно прочитати:
Обмивання ланцюга зарядки вважається шкідливим

TL; DR: ланцюг зарядки надійно розроблений для підключення до зарядного контуру 24/7.


4

Сучасна електроніка не перезаряджає акумулятор, і телефон повинен працювати з постійним підключенням. Однак утримання акумулятора постійно у високому стані заряду та заряджання на високій напрузі призведе до збільшення деградації акумулятора. Найкраще для акумулятора, коли телефон за мінімальний час повністю заряджений.

Мій особистий досвід полягає в тому, що мій андроїд телефон SGS1 справлявся за ніч, заряджаючи все добре, тому не варто надто хвилюватися з цього приводу, але якщо ваш акумулятор новіший триває довго, слідкуйте за цим.

http://batteryuniversity.com/learn/article/charging_lithium_ion_batteries

Деякі портативні пристрої сидять у колисці заряду в положенні включення. Струм, що проходить через пристрій, називається паразитарним навантаженням і може спотворювати цикл заряду. Виробники акумуляторів рекомендують не заряджати паразитами під час зарядки, оскільки це викликає міні-цикли, але цього не завжди можна уникнути; ноутбук, підключений до мережі змінного струму, є таким випадком. Акумулятор заряджається до 4,20 В / елемент, а потім розряджається пристроєм. Рівень напруги для акумулятора високий, тому що цикли відбуваються на порозі 4,20 В / комірка.

Зарядні пристрої, створені для готовності до експлуатації або в режимі очікування, часто дозволяють знизити напругу акумулятора до 4,00 В / стільник і заряджатись лише 4,05 В / стільником замість повних 4,20 В / елемент. Це зменшує напругу, пов'язане з напругою, і продовжує термін служби акумулятора.

Щоб мінімізувати напругу, тримайте літій-іонний акумулятор на піковій напрузі 4,20 В / стільник як можна коротший час.

http://batteryuniversity.com/learn/article/how_to_prolong_lithium_based_batteries

Більшість ліонів-іонів заряджаються до 4,20 В / елемент, і кожне зниження 0,10 В / комірка, як стверджується, подвійне життя.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.