Як я можу вимкнути "дозволити автоматичне оновлення" для всіх усіх ** додатків?


23

Нещодавно Google почав перевіряти "дозволити автоматичне оновлення" своїх програм, не запитуючи, що я ненавиджу. Мені потрібно деактивувати її для кожного додатка окремо.

Але що ще важливіше, це підштовхнуло Google Книги до мого телефону, який мені не потрібен і витрачає дорогоцінні 4 Мб внутрішньої пам’яті.

І ось тут виникає неприємний поворот: книга Google насправді не доступна для моєї системи (з будь-якої причини). Тому я не можу отримати сторінку ринку додатків, щоб зняти галочку "дозволити автоматичне оновлення".

Мене це не цікавить: чи існує спосіб деактивації "дозволити автоматичне оновлення" для всіх програм?


Автоматичне оновлення, як і служба резервного копіювання Google, ніколи взагалі не працювало на моєму телефоні. Якщо я дізнаюся, чому ви можете ввімкнути та вимкнути це, я вам повідомлю!
Матвій

@Matthew Read, я думаю, це може бути через TouchWiz. Після того, як я встановив CyanogenMod, він зняв усі мої програми з ринку та встановив їх, і я хотів би цього не зробити, у мене дуже багато встановлено :), він на деякий час заблокував мій телефон.
Райан Конрад

Раніше на форумах XDA був доступний додаток, який дозволив кореневому користувачу масово включати / вимикати автоматичне оновлення для всіх додатків. Однак недавнє оновлення ринку порушило функціональність.
Спаркс

Відповіді:


8

На ринковій версії 3.3.11 тепер є налаштування під назвою "Автоматичне оновлення програм". Якщо його ввімкнути, він фактично встановить автоматичне оновлення кожного додатка, пов’язаного з обліковим записом, а відключивши його, звичайно, зробить навпаки. Цей параметр можна знайти, просто зайшовши в налаштування ринку ( Menu Button->Settingsна телефонах або скористайтеся правою верхньою панеллю дій на стільниковій соті).

Про випуск ви можете прочитати тут . Він також має посилання, які можуть допомогти вам завантажувати оновлення, якщо воно не доступне автоматично.


3

Ви можете використовувати таку програму, як Droidwall, щоб заблокувати доступ до Інтернету на ринку, це не дозволяє встановлювати / видаляти програми.


2

Якщо у вас встановлено резервне копіювання Titanium, ви можете спробувати заморозити програму оновлення програмного забезпечення .


2
Гарне мислення, але для Titanium Backup потрібно вкорінювати телефон. І як тільки ви зробили це, у вас є ще крутіший спосіб вирішити проблему: adb shell su rm /system/app/BooksPhone.apk;-) - Не забудьте зробити резервну копію кулак на випадок, якщо Google управляє версією 2.3.5.
Мартін

Це підкреслює, що на більшості телефонів простір, що використовується в / системі, не є простором, яким користувач може нормально користуватися. Таким чином, 4 Мб - це фактично нульовий вплив.
ТРЕЙ

2

Резервне копіювання титану (лише для кореня) має "Інструменти ринку". Одним із таких інструментів є "Автоматичні оновлення на ринку", який представляє список усіх ваших додатків із їх прапорцями для автоматичних оновлень. Ви можете сортувати активовані програми вгорі, і ви можете "скасувати вибір", щоб вимкнути автоматичне оновлення всіх програм.


1

Там гірка правда, що немає жодної можливості вимкнути всі автоматичні оновлення за один раз.

Я вирішив свою конкретну проблему, вкорінивши телефон. Оскільки підрозділ 2.3.4 не відомий, мені довелося розблокувати телефон. Це , в свою чергу , означало , що і Amazon MP3 і Google Книги перестав оновлювати себе.

Що є одним із способів вирішити проблему. І все-таки я видалив файли за допомогою наступного сценарію:

#!/opt/local/bin/zsh

setopt No_Err_Exit

adb -d uninstall com.amazon.mp3
adb -d uninstall com.google.android.apps.books

setopt Err_Exit

adb -d pull /system/app/com.amazon.mp3.apk Originals/com.amazon.mp3.apk
adb -d pull /system/app/BooksPhone.apk   Originals/BooksPhone.apk
adb -d pull /system/app/BooksPhone.odex  Originals/BooksPhone.odex

adb -d shell <<-EOF
  su
  mount -o remount,rw /dev/block/mtdblock3 /system

  busybox rm -v /system/app/com.amazon.mp3.apk
  busybox rm -v /system/app/BooksPhone.apk
  busybox rm -v /system/app/BooksPhone.odex

  mount -o remount,ro /dev/block/mtdblock3 /system

  busybox rm -v  /data/dalvik-cache/system@app@com.amazon.mp3.apk@classes.dex
  busybox rm -v -r /data/data/com.amazon.mp3
  busybox rm -v -r /data/data/com.google.android.apps.books

  exit
  exit
EOF

# vim: set nowrap tabstop=4 shiftwidth=4 softtabstop=4 noexpandtab :
# vim: -d set textwidth=0 filetype=zsh foldmethod=marker nospell :

Попередження: Це сценарій із категорії "Якщо ви не можете зрозуміти, не слід його використовувати" .


+1 Чому ви використовуєте uninstallкоманду? Щоб видалити оновлення або скасувати належну реєстрацію? Не busybox rmвистачає? Чи можна використовувати disableзамість цього?
gavenkoa

0

Ось хитрість:

 1. Використовуйте менеджер додатків, щоб змусити зупинити Play Store, а потім очистити всі дані.
 2. Перейдіть у налаштування магазину Play, а потім зніміть прапорець "Автоматичне оновлення програм за замовчуванням"

3
Чому ви повинні змусити його закрити?
roxan

-3

Коли на ринку Android виберіть мої програми. Ви побачите всі встановлені програми. виберіть, щоб ви хочете відключити автоматичне оновлення. Ви побачите невеликий прапорець внизу зніміть його.


Яка частина "Отже, я не можу отримати сторінку ринку додатків, щоб зняти галочку" дозволити автоматичне оновлення "." Ви не зрозуміли? - А в заголовку питання одне слово, позначене подвійними зірками. Я це зробив, бо вважав, що це найважливіший аспект мого питання. Щось відрізняло моє запитання від подібних питань. - У будь-якому разі, ласкаво просимо, щоб стек перелив. - Підказка: зачекайте, поки ваша відповідь буде на рівні 3, тоді видаліть її, щоб отримати чесну партію "тиску однолітків".
Мартін
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.