Як я можу змусити мій Android телефон використовувати стандартну SD-карту?


34

Я встановив Android ROM на своєму HTC HD2, і він працює плавно та чуйно. Я змусив дзвінки, SMS, MMS та Інтернет працювати бездоганно. Однак у мене є одна невелика проблема. Встановлений лише Android, у мого телефону залишилось лише кілька сотень кілобайт місця у його внутрішній пам'яті. У мене вставлена ​​SD-карта з доступним 16 ГБ, яка не використовується.

Після 6 годин використання я вже отримую повідомлення про помилки щодо заповнення пам'яті SMS-повідомлень, і я не можу завантажувати програми через брак місця.

Якимось чином я можу отримати свій телефон Android, щоб він розглядав SD-карту як "за замовчуванням" місце для збереження файлів, включаючи зображення з камери, зображення, отримані з MMS, додатків, текстових повідомлень, електронної пошти та даних додатків?


3
Фотографії та завантаження мають бути за замовчуванням. У нас є багато питань / відповідей щодо переміщення програм на SD-карту. Щодо SMS-повідомлень, я думаю, вам не пощастило. Бази даних Android у пам'яті телефону насправді не є рухомими, навіть якщо у вас є root. Щоб змінити це, знадобиться значна модифікація ОС.
Матвій

3
Переміщення додатків недостатньо, оскільки в мене немає місця для їх встановлення в першу чергу :( Чи можна встановити ОС на SD-карту?
Hubro

1
Я вважаю, що я прочитав, що це може бути запущено з карти SD, так. Швидкий пошук показав недавній посібник: addictivetips.com/mobile/…
Метью

@Matthew Read: Я чув чутки, що запуск ОС із SD-карти призведе до жахливо повільного рівня до непридатного. Знаєте щось про це?
Хубро

1
Це звучить як причина скаржитися на якість ПЗУ? Якщо він займає майже весь внутрішній простір і не робить нічого за замовчуванням, де дані зберігаються напевно, це є причиною реєстрації помилок з командою, яка поєднує їх?
GAThrawn

Відповіді:


5

Сумна, але неминуча відповідь, що ви не можете. Наразі немає можливості сказати Android використовувати простору SD-карту замість дорогої внутрішньої пам'яті під час встановлення нових програм або збереження повідомлень.

Одним із вирішень, яким я скористався, є встановлення Android ROM та запуск його з SD-карти за допомогою magldr. Моя карта SD не відрізняється прекрасною якістю, тому операційна система працює досить мляво, але вона щодня видаляє всі мої SMS


3

Ви можете зайти в свої налаштування та перейти в програми. Якщо ви виберете Керувати програмами, це дозволить вам пройти всі ваші програми. Виберіть додаток, після чого слід перейти на екран, на якому є можливість перемістити вашу програму на вашу карту. Не всі додатки можна перемістити, але якщо ви можете отримати більшість переміщених, це повинно заощадити трохи місця.


Є кілька додатків в ринку , що дозволить вам переміщати такі рухливі додатки скопом , а не один на один раз. (Я випадково використовував один під назвою " SDMove ".)
але

1

Камера вже повинна використовувати sdcard за замовчуванням, і програми повинні дозволяти собі встановлювати на sdcard, деякі там за замовчуванням, інші ні. Я не міг знайти спосіб перемістити будь-який інший матеріал, про який ви запитали, і немає способу сказати Android використовувати sdcard для всієї пам'яті.


Що робити, якщо камера за замовчуванням не використовує sdcard?
Джейсон Аксельсон

0

Слід знати, що пам'ять на android називається сховищем sd, яке відрізняється від sd_external, тобто пристроєм sd, який встановив кінцевий користувач.

Для зміни камери за замовчуванням збережіть місце розташування. Запустіть додаток для камери, натисніть на налаштування (гвинтик), натисніть на вкладку гайкового ключа, прокрутіть униз і виберіть Картку пам'яті. Перейдіть на карту пам'яті (проти внутрішньої пам'яті).

Це все, удачі


0

В Інтернеті є деякі ПЗУ, якими я користуюсь місяцями. Ці ПЗУ працюють з даними методом SD. Таким чином ви маєте ~ 1 Гб внутрішньої пам'яті після встановлення Android. :) Я думаю, це ваша проблема. (це була і моя проблема)

Я не знаю, чи дозволяється тут давати посилання на інші веб-сайти, але в android.hd2roms.com шукайте ПЗУ BoyPPC, коли ви відкриваєте нитку, переходите до третього повідомлення: Desire HD Цей ROM є Data2sd ROM, і ви ніколи не будете жити недостатньо проблема з пам'яттю більше.

Це посилання нитки .

І це посилання для завантаження ПЗУ ,

Але рекомендую прочитати нитку перед установкою.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.