Жоден варіант обміну в спадному меню "Додати акаунт" в gmail


20

Я не бачу опцію обмінного рахунку на рахунку gmail add. Версія Gmail 5.0.1. Як це виправити?


Додаток Gmail підтримує обмін, але, здається, це лише на пристроях Nexus, на яких працює Lollipop. Я вважаю, що ви можете встановити .apk вручну, якщо пошукати його. Я сам ще не пробував цього, але враховуючи це.

Відповіді:


21

Gmail 5.0 додав підтримку облікових записів Exchange, але для цього потрібен додатковий APK (сервіс Exchange), який ви не можете отримати в магазині Play, якщо у вас його вже немає. Як свідчить одна з інших відповідей, зараз, здається, це просто з пристроями Nexus (можливо, деякі нові ПЗУ Lollipop для інших пристроїв, не впевнені).

Однак ви можете це завантажувати! Я щойно зробив з дзеркала APK (використовуючи цю версію ), і після повного закриття та перезавантаження Gmail я мав можливість додати обліковий запис Exchange.


Дякую @Matthew Read, це спрацювало як шарм для моєї Motorola Moto G 1st версія. :)
Джорджіо Веспуччі

1
Це працювало на Nexus 5 під керуванням 5.1.1 imgur.com/ZIduwvS
Gianfranco P.

Працює на LG G2 з KitKat (фондовий ром)
madlymad

Працює і на One Plus One!
Неманья Вуячич

Працював над Samsung S7
dten

0

Перевірте, чи немає у вас відключених програм.

Перейдіть у Налаштування> Додатки> перейдіть до самої правої вкладки. Якщо у вас є відключені програми, з'явиться вкладка "вимкнено". Якщо немає відключених програм, вкладка не буде. Якщо ви бачите щось, що стосується обміну, будь ласка, ввімкніть його знову.


Не впевнений, чому це було знято. Це не відповідь, але це відповідь, яка може бути рішенням для деяких користувачів.
Майкл Гофман

0

У мене виникала ця сама проблема, і я виявив, що виконавши наступне, вдалося вирішити. Перейдіть до "Налаштування" -> Програми -> Менеджер програм -> Прокрутіть до кінця праворуч, має бути стовпець ВСЕ -> Виберіть додаток Gmail, очистіть кеш -> Поверніться до ВСІХ стовпців та знайдіть служби Exchange -> Виберіть "Зупинити зупинку". Повторно відкрийте додаток Gmail, і вам слід завітати!


0

Повторне ввімкнення сервісів Exchange складне, оскільки системні служби не видно за замовчуванням.

  • Установки → Програми
  • "..." (кнопка переповнення дії у верхньому правому куті) та увімкніть системні програми
  • Поверніться до списку програм, знайдіть сервіси Exchange та активуйте його.

Щоб переконатися, що все було добре, я також видалив і знову встановив додаток GMail (хоча це, мабуть, було непотрібним).


0

У мене була така ж проблема на моєму Nexus 10 з Android 5.1.1. Не вдалося створити новий обліковий запис Exchange; опція навіть не була перелічена. Раніше це працювало.

Я дотримувався поради Майка і вперше відключив свою службу Exchange після очищення кешу. Потім він запитав мене, чи хочу я перевстановити біржовий сервіс, що я і зробив. Після цього я знову включив послугу. Запустив Gmail, і він працював; Нарешті перерахований варіант, і я міг зробити новий рахунок Exchange.


-1

Додаток Gmail не підтримує Microsoft Exchange.

Щоб додати обліковий запис Exchange, перейдіть у Налаштування> Додати акаунт> Корпоративний

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.