Чи можна видалити гостьовий рахунок?


28

Lollipop зробив акцент на декількох користувачів, що просто насторожує на особистому телефоні. Мені не потрібен обліковий запис гостя, і мені не потрібна яскраво-синя піктограма користувача, яка нагадує мені, що я можу бути кимось іншим.

Я відключив додавання гостя з заблокованого екрана (справді розумний за замовчуванням ?!), і я ввійшов як гість, натиснув вниз і натиснув "Видалити гостя". Але повернувшись до свого звичайного облікового запису, я все одно бачу піктограму гостьового облікового запису, коли піднімаю верхню панель і натискаю на блакитний елемент користувача.

Чи є спосіб повністю відключити функцію гостя?1
Так, саме це спричинило все питання. Я намагався показати, що вже зробив усе на цій посаді.
artfulrobot

Відповіді:


43

Редагувати : По-перше, будь ласка, дотримуйтесь відповіді тут . Він пропонує більш простий підхід і тестується на Android 7.1.1.


Деякі користувачі повідомили, що наступне рішення не працює для Android Marshmallow та вище. Це може бути так, оскільки я тестував це на Android Lollipop і добре працював над цим.


Так і ні! Це залежить від того, як ви хочете використовувати цю відповідь.

Я все ще бачу значок гостьового облікового запису, коли піднімаю верхню панель і натискаю на блакитний елемент користувача.

Вам не потрібно йти так далеко, повністю відключивши гостя, щоб уникнути цього значка облікового запису гостя, коли ви піднімаєте верхню панель і клацаєте зображення профілю. Все, що вам потрібно зробити - це видалити всіх інших користувачів із Налаштувань → Користувачі та змінити значення ключа.

Ключ знаходиться guest_user_enabledпід таблицею, globalзнайденою на /data/data/com.android.providers.settings/databases/settings.db. Ця база даних належить до програми зберігання даних. Його поточне значення було б 1. Змініть його з 0допомогою за допомогою команди:

Параметри оболонки adb ставлять глобальний guest_user_enabled 0

Зміни мають відбутися негайно, інакше просто перезавантажте телефон.

Тепер, коли ви натискатимете своє зображення профілю у верхній смузі, ви побачите контактний профіль (якщо він уже створений) або тост із написом "Контакт не існує". Цей значок не відображатиметься до тих пір, поки ви не створите більше користувачів.

Примітка . Як зазначалося вище, важливо видалити всіх інших користувачів, оскільки зазначений метод не працює, доки будь-який вторинний користувач залишається в системі.


Вищезазначена методика просто стосується неприємності, що піктограма є для деяких користувачів. Це не обмежує основного користувача (власника) перемикати або створювати нового користувача з Налаштування → Користувачі .

Що робити, якщо я задоволений тим, що маю одного користувача (мене) і не хочу бачити цього користувача в налаштуваннях?

Це вимагатиме кореневого доступу. Є пристрої під банером Android One, на яких зараз працює Android Lollipop, але вони не мають багатокористувацької функціональності. Виявилося, що функція [багатокористувацького] відключена (функція відключена за допомогою фреймворку, як зазначено тут ) [може бути включена], використовуючи кілька записів уbuild.prop . Чому б не використати цю техніку на нашу користь?

Сховати користувачів із налаштувань

 1. Встановіть файловий менеджер із функцією root Explorer або додаток для редагування збірок.
 2. Розташування build.propIS /system/build.prop. Відкрийте файл, перейдіть до кінця, створіть новий рядок і введіть fw.show_multiuserui=0.
 3. Перезавантажте пристрій.

Перейдіть у Налаштування, і ви помітите, що запис користувача відсутній. Як побічний ефект, це рішення в першому розділі, тобто видаленні піктограми гостя, також охоплюється цим рішенням.

Хороша частина полягає в тому, що хоча гость / вторинний користувач ніде не знайдеться, який ви можете переключити на використання GUI, ви все одно можете використовувати цю багатокористувацьку функцію. adb shell am switch-user USER_IDВи можете легко перемикати користувача, якщо ви знаєте USER_ID гостя / другого користувача, від якого ви можете отримати /data/system/users/.

З іншого боку, adb shell pm create-user USER_NAMEможна створити і нового користувача. Тут все добре.


Що робити, якщо я не відчуваю необхідності взагалі використовувати свій пристрій вторинним користувачем? Я не хочу багатокористувацької функціональності на своєму пристрої?

Це можна зробити. Завдяки техніці Android One.

Видаліть багатокористувацьку функцію

Ми не видаляємо цю функцію із системи, а просто обмежуємо систему одним користувачем. Як було сказано в останньому розділі, нам потрібно редагувати, для build.propчого потрібен кореневий доступ.

Додати fw.max_users=1в build.propі перезавантажити пристрій. Це обмежує систему від створення будь-якого нового користувача, оскільки максимальний користувач встановлений на один. Він також приховає запис " Користувачі" від " Налаштування" , а також піктограму "гість" користувача, як неприємність.

Зауважте, що ви завжди можете переходити на гостьові / вторинні акаунти, використовуючи adb shell am switch-user USER_IDнавіть після обмеження максимального кількості користувачів до одного, оскільки обмеження встановлено для обмеження подальшого створення користувачів. Якщо ви відчуваєте необхідність видалити цих користувачів, але вам здається проблематичним, що зараз немає можливості їх видаляти з графічного інтерфейсу, просто зробіть це adb shell pm remove-user USER_ID.


2
Чудова відповідь. fw.max_users = 1 працював на мене. Я шукав це після випадкового входу в якості гостя, поки телефон був у моїй кишені, і в момент виникнення сильної паніки, коли я думав, що випадково зробив жорсткий перезавантаження свого пристрою!
Марк Ч.

1
Виконуючи кожен крок тут на Cyanogenmod 13 (Android 6.0), все-таки отримайте синій значок перемикача користувача у верхньому правому куті екрану блокування. За винятком випадків, це спонукає мене додати новий контакт.
detly

1
@Firelord Я подумав, що це щось подібне, тому я не став голосом. Якщо я дізнаюся, як це зробити на M, я додам щось до вашої відповіді.
detly

1
Перший варіант з оболонкою ADB, здається, не працює на Nougat.
Чарльз Мілетт

2
@arnuschky Коли я писав цю відповідь, у мене був тільки Lollipop, і Nougat або Marshmallow не виходили, тому я не думаю, що відповідь невірна, вона просто не застосовується для новіших версій Android.
Firelord

10

Щоб видалити гостьового користувача з пристрою Android, перейдіть за цим посиланням

Це просто говорить про те, що ви повинні увійти в гостьовий рахунок, а потім з налаштувань -> користувачів -> видалити гостя, ви можете видалити гостя.


3
Це було проголосовано, але це найчистіше рішення. Два інших відповіді пропонують безліч зайвих кроків. Зауважте, що ви повинні бути запрошеним користувачем, щоб вимкнути функцію гостя. Ви не можете зробити це як користувач адміністратора.
MeowMeow

8
Це не видаляє гостьовий рахунок, він просто видаляє дані для останнього входу гостя.
Кай Карвер

1
Мені здавалося, що це зняло можливість перейти на Гість.
нафг

Я використовував adb shell settings put global guest_user_enabled 0команду зверху, а потім я перейшов на гостьовий рахунок і видалив його, як описано user205426 та ТІЛЬКИ, коли функція облікового запису гостя була відключена.
Ігор Бляхін

У моєму пристрої це спрацювало. Він вимикає обліковий запис гостя і видаляє його з панелі повідомлень. Його можна знову ввімкнути прямо, якщо я перейду до налаштувань і знову перейду на гостьовий рахунок.
вересень GH

3

Після великих зусиль я спробував цей простий метод, і він вирішив проблему створення можливості нового користувача або входу в якості гостя з нульовими підказками для пароля з блокованого екрана. Зауважте, що для цього вам потрібно увійти за допомогою облікового запису гостей:

Увійдіть до облікового запису гостей, а потім з налаштувань -> користувачів -> видаліть гостя. Після перезавантаження опція створення нового користувача або входу в якості гостя більше не доступна з блокованого екрана.


1

Наразі доступне краще рішення під назвою Single User Mod (тестоване на ОС Android 7.1.1, але воно повинно працювати і для попередніх версій Android).

Встановлені попередні реквізити : Magisk (рамка) та Magisk Manager (додаток) .

Відкрийте додаток Magisk Manager → перейдіть до Завантаження → пошук Однокористувацького модулявстановіть його → перезавантажте пристрій.

Це воно.

(Клацніть зображення, щоб збільшити його)

IMG: IMG:

Як бачите, цього блакитного значка для облікового запису користувача вгорі більше не видно. Додаток "Налаштування" також приховує параметр "Налаштування користувачів".

Як працює мод?

Існує фантастичний двійковий файл, доступний на ходу в рамках програми Magisk під назвою resetprop (under / sbin), яка робить магію. Перед завантаженням програми SystemUI вказується змінити fw.show_multiuserui та fw.max_users в пам'яті.


1

Не вкорінюючи пристрій і все-таки зможете змінити build.prop, немає необхідності в інструментах adb чи розробника.

Коротше кажучи: я знайшов правильний twrp для свого пристрою, а потім використав останню програму Odin, щоб спалах twrp на ній. Потім з розширеного менеджера файлів twr скопійовано build.prop з системи на SD-карту, перезапустіть, модифікуйте скопійований build.prop, перезавантажте в twrp, перейменуйте оригінальний файл (в основному зробіть резервну копію) та скопіюйте назад змінений файл у систему. потім виберіть її та скористайтесь кнопкою chmod 755 (або перейдіть до терміналу та запустіть chmod 744 build.prop. Зауважте, що лише root може мати дозволи на запис, або ваш пристрій не завантажиться).

Конкретні: (перевірено на Samsung Tab A T550 9.7 "з Android Marshmallow 6.0.1)

 1. Google і завантажте останню програму Odin, розпакуйте її.

 2. Google twrp та ваш пристрій, завантажте його. Я не знаю, чи працює остання версія twrp для кожного пристрою, але, в гіршому випадку, це не стане, але це не зашкодить вашому пристрою.

 3. Шукайте, як перезапустити пристрій у режимі завантаження. Шахта протягом 4 секунд натискала потужність + домівка + пониження. (поки пристрій вимкнений, очевидно).

 4. Коли з'явиться екран завантаження, підключіться до ПК та відкрийте Odin. Пристрій, виявлений під ком, повинен бути синього кольору.

 5. Натисніть кнопку ap та перейдіть, щоб вибрати завантажений файл twrp.

 6. Переконайтеся, що повторний розділ не встановлено на вкладці Параметри.

 7. Натисніть старт.

 8. Пристрій перезавантажується нормально, потрібно вимкнути його та запустити в режимі twrp. У моєму випадку це було зроблено натисканням power + home + upvol протягом приблизно 4 сек.

 9. У twrp не запускайте в режимі читання (перший раз, коли він запитує). Ви не вкорінитесь, але ви зміните системний файл.

 10. У моєму випадку під час використання twrp розпізнавання дотиків було трохи зліва, і мені потрібно було натиснути сильніше, тому остерігайтеся дратівливих і пошкоджуючих жирових пальців.

 11. Натисніть кнопку кріплення, виберіть систему, щоб вона була встановлена, і зніміть прапорець для читання, якщо вибрано.

 12. Поверніться назад (натисніть Домашня сторінка) і натисніть кнопку Додатково, а потім Файловий менеджер.

 13. Перейдіть до системи, а потім виберіть файл build.prop.

 14. Натисніть копіювати файл, виберіть цільову папку, в якій його може прочитати будь-який користувач. Я використовував SD-карту (можна використовувати термінал, щоб chmod файл, скопійований, але це швидше з Windows).

 15. Поверніться назад і натисніть Перезавантажити, а потім Система. Він перезавантажиться нормально.

 16. Підключіть пристрій до ПК та відкрийте скопійований build.prop (Блокнот не працюватиме. Використовуйте Notepad ++) та відредагуйте потрібне. У моєму випадку я додав лише fw.max_users=1останній рядок. Збережи це.

 17. якщо ви не змогли відкрити його через дозволи, спершу скопіюйте файл на робочий стіл, а потім змініть його, а потім скопіюйте його та замініть.

 18. Відключіть пристрій і перезавантажте в twrp.

 19. Знову перейдіть до системи монтажу та перевірте систему, потім перейдіть у розділ Додатково, а потім за допомогою файлового менеджера перейдіть до системи та виберіть build.prop.

 20. Перейменуйте його (додайте .bak наприкінці чи будь-що інше), щоб створити резервну копію.

 21. Перейдіть до модифікованого build.prop та скопіюйте або перемістіть його в системний каталог.

 22. Перейдіть до системної директорії та виберіть щойно скопійований build.prop, потім натисніть кнопку chmod 755 і підтвердіть, як я вже сказав, навіть якщо ви не змінюєте оригінальний файл. Якщо лише змінити дозволи, щоб отримати доступ до запису комусь, окрім root, ваш пристрій зависне під час завантаження. Якщо це трапиться, перезапустіть, натиснувши кнопку power + downvol на деякий час. Потім одразу після його вимкнення натисніть або power + home + upvol (twrp, щоб змінити все, що ви зробили), або power + home + downvol (режим завантаження; якщо все не вдалося, ви все-таки можете спалахнути офіційне зображення від Odin, просто потрібно Google ваш пристрій та версія Android, а потім офіційне зображення, переконайтесь, що він правильний).

 23. Перезапустіть і все зроблено, більше немає гостя чи додавання користувача, а також без вкорінення, хоча після завантаження ви можете спалахнути кореневе зображення (якщо воно є для вашого пристрою) або з twrp ви можете встановити Supersu, щоб стати root. Можна сказати, що цей метод такий же складний, як і вкорінення, але я вважаю за краще уникати вкорінення. twrp буде там, але нічого не завадить.


0

Рішення сценарію працювало для мене:

adb shell settings put global guest_user_enabled 0

Переконайтеся, що в режимі розробника ввімкнено режим розробника: Налаштування -> Про пристрій, а потім 7 разів торкніться номера збірки (і стрибайте однією ногою під час тертя животика !!

ЯКЩО працював для мене ТІЛЬКИ після встановлення USB-драйвера розробника Samsung для Windows, доступного тут: https://developer.samsung.com/galaxy/others/android-usb-driver-for-windows

Потім з'явиться діалогове вікно USB на Droid. Потім сценарій працює.

Використовуйте цей скрипт як тест для всіх "системних" пристроїв adb. Він повинен знайти пристрій та вивести MAC-адресу чи щось таке. Коли ви працюєте, тоді перейдіть до сценарію вгорі.

Вам не потрібно завантажувати все середовище SDK. Ви можете отримати кишки ADB тут: https://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2317790

Потім просто розпакуйте його в каталог (Get Winzip або подібне). Запустіть CMD (вікно команди DOS) і скористайтеся командою CD, щоб потрапити в той каталог, де adb.exe (з zip-файлу). Потім тестуйте на пристроях adb. Тоді йдіть за цим.

Дана Кін


Я зробив другий планшет Samsung за вищезазначеною процедурою, і це не відразу вийшло. Перезавантажено і досі немає роботи. Але потім перейшов на гостя. Потім я проведіть пальцем вниз від верхнього сповіщення, щоб видалити обліковий запис гостя (повертає вас до власника користувача). Потім запустив сценарій ще раз і wala! : Гостьовий варіант був відключений із екрану блокування. Цікавий на цьому планшеті сценарій не призводить до відсутності піктограми користувача на заблокованому екрані (як телефон), але інший планшет (новіший) все ще мав значок користувача на заблокованому екрані, але при натисканні не представив гостям. Обидва працювали, але просто по-різному.
користувач281599
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.