Найбільша SD-карта HTC Desire?


10

Мій телефон постійно говорить про те, що мій обсяг пам’яті мало, і я майже не маю додатків на своєму телефоні, тому що це говорить мені щонайменше три-чотири рази на день. Я завантажив цей додаток і перемістив усі свої додатки (всього три - не включаючи цю) на свою SD-карту, і вона все ще говорить мені, що мій обсяг пам’яті є низьким. Тож я видалив кілька фотографій та всі свої повідомлення. Але це продовжує говорити мені те саме. І мені було цікаво, чи можу я отримати більшу SD-карту. Шахта - це 8 гіг. Мені також було цікаво, чи можу я отримати нову SD-карту, яка найбільша SD-карта для мого бажання? Якщо я отримаю нову SD-карту, чи можу я перенести всі свої речі зі старої SD-карти на нову? Заздалегідь дякую за допомогу! :)


Я вважаю, що найбільша карта SDHC - 32 Гб, тому не повинно бути причин, щоб ваш телефон не міг використовувати одну з них. Хоча відповідь Мартіна вірна.
Матвій

1
HTC телефони, як правило, трохи анемічні зі сховищем.
Брам

Відповіді:


9

Ваш телефон (як і більшість інших телефонів Android) має два види постійного зберігання - внутрішнє та зовнішнє. Внутрішній накопичувач фіксується в апаратному забезпеченні і не призначений для обслуговування користувачів. Ваша SD-карта - це зовнішнє сховище, і вона дуже замінна - вона дуже доступна і може бути замінена на іншу, включаючи більшу ємність (див. Це питання для отримання додаткової інформації).

Однак заміна SD-картки у вашому випадку не допоможе - ваш телефон скаржиться на те, що внутрішній обсяг пам’яті недостатній. Це проблема, яка вразила HTC Desire, який інакше є чудовим пристроєм.

Деякі речі, які ви можете зробити:

  • Перемістіть програми на SD-карту
  • Видаліть непотрібні програми (зі своїх слів, не зовсім можливо)
  • Очистіть деякі повідомлення, чернетки, кеші програм, а в деяких випадках дані програми
  • Поновіть деякі попередньо встановлені програми, які ви не використовуєте. Дивіться це питання для більш детальної інформації

3

Якщо у вас немає проблем з тим, щоб скасувати гарантію та трохи забруднити руки, я можу порекомендувати використовувати спеціальний ROM із підтримкою App2SD (+), D2Ext (+) або D2W.

Я також власник «Бажання», тому я справді знаю, про що ви говорите, це мене дратувало тижнями, поки я нарешті не вирішив побачити, про що йдеться у всіх нечітках із вкоріненням та користувацькими дисками.

Тому я корінний моє бажання і блиснула цей ром в Data2Whatever-версії (D2W), що робить використання секціонірованной карти SD з додатковою перегородкою , що, на мою думку, працює як розширення для внутрішнього зберігання.

Отже, після всього цього мій внутрішній об'єм зберігання збільшився приблизно до 240 Мб замість ~ 140 МБ (проте ефект залежить від розміру вашої SD-карти (у мене 4 Гб) та розміру виділеного sd-ext-розділу.)

Це може здатися складним (але це насправді), анулює гарантію (яка може знадобитися певний час), і такі речі, як D2W у XDA-розробників, знаходяться в розробці, тому може виникнути випадкова помилка, але він працює у мене вже кілька тижнів, і, як я вже сказав, це справді окупається.

Отже… Якщо ви хочете прочитати і перевірити і навчитися трохи, то XDA-розробники ваш шлях.


Jemus42 - це найкращий спосіб зробити те, що ти розмовляєш, тому що я маю бажання HTC також із SD-карткою на 4 ГБ зараз, але все ще говорить, що моя внутрішня пам'ять є низькою, і я не впевнений, як би я пішов на вирішення цієї проблеми без зруйнувати що-небудь взагалі ...

1

Вимкніть автоматичне оновлення facebook та автоматичну синхронізацію та видалення з телефону. Будьте обережні, хоча. Переконайтеся, що ваш телефон синхронізовано, оскільки вся ваша контактна інформація буде видалена. Повторно синхронізуйте телефон та перезавантажте контактну інформацію. Здається, це вирішило проблему на моєму телефоні. Також не використовуйте синхронізацію HTC для завантаження музики, оскільки вона заповнить усе доступне місце на телефоні. Копіюйте музику окремо на micro SD карту.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.