Як я можу запобігти перегріванню мого HTC Desire?


16

Нещодавно я купив HTC Desire в цілому, я дуже задоволений цим. Здається, є одна основна вада, вона досить легко перегрівається, викликаючи її перезавантаження. Я стикався з цим кілька разів під час руху за допомогою навігації під час підзарядки. Хтось має пропозиції щодо вирішення цієї проблеми? Я шукав навколо, але не знайшов корисної інформації.


1
Використання під час зарядки - це погана ідея. Це буде легше на вашому акумуляторі, якщо він також буде вимкнений під час зарядки. Я розумію, що іноді це потрібно.
Матвій

1
Нещодавно я також придбав HTC Desire і виявив, що він перегрівається під час використання Інтернету в мережах 3G. Під час використання Wi-Fi він не сильно нагрівається. Крім того, у нього є деякі проблеми з акумулятором. Акумулятор занадто швидко виснажується, а зарядка займає так багато часу. Однак не слід забувати, що він виграв нагороду «Телефон року» у багатьох конкурсах. Тож я продовжу з цим. Давайте подивимось, що це зробить у майбутньому.

Відповіді:


2

[У мене також є HTC Desire]

Ваш пристрій перегрівається, оскільки його обладнання сильно напружується під час інтенсивного використання, наприклад, покрокової навігації. Це ускладнюється тим, що ви, ймовірно, підключили його до автомобільного зарядного пристрою, який, як відомо, також генерує деяку кількість тепла (ви, мабуть, самі це помітили при нормальній зарядці телефону).

Мабуть, ви можете зробити, щоб полегшити проблему, крім вимкнення покрокової навігації та використання карти лише для показу маршруту. Ви також можете перевірити, чи є інші додатки та служби, які напружують непотрібні пристрої (часті синхронізації можуть бути проблемою, а також Bluetooth та мобільний Інтернет).


1

У мене також є та ж проблема, що я придбав своє бажання HTC 3 тижні тому, і якщо я залишаюсь в Інтернеті близько 5 хвилин, телефон починає ставати надзвичайно гарячим, і якщо я продовжую використовувати його, він вирізається і перезавантажиться. моїм рішенням було зняти задню кришку і викрити акумулятор. Взявши цей захід, він тримав мій телефон трохи прохолоднішим і не потрібно було перезавантажувати.


Це веб-сайт з питань питань і відповідей, а не форум, від вас очікують технічних відповідей. Хоча ви можете згадати свій особистий досвід, але він повинен виходити з технічних міркувань, а не лише з думкою. Поверніть свою претензію з надійними джерелами. Дивіться, як відповісти .
Manubhargav

1

У мене коріння HTC Desire. Мій телефон використовувався для перегріву та перезавантаження.

Я спробував вирішити це, перемістивши кілька моїх програм із телефону на SD. Телефон, як правило, хороший, але акумулятор розряджається дуже швидко. Я не раджу нікому отримувати на ринку програму-вбивцю, оскільки я пережив, що це більше вбиває акумулятор телефону.

Я схильний використовувати 3G мобільний Інтернет, і це змусило мій телефон перегріватися та виходити з ладу - після того, як я почав користуватися WiFi, це змінило значення. Крім того, у цього телефону взагалі є проблеми з акумулятором, найкращою порадою буде отримати новий акумулятор Amazon або E-bay, і він працює вдвічі довше, а телефон взагалі не перегрівається.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.