Чи можна запобігти ненавмисному повторному набору номера з історії викликів?


10

Я часто ненавмисно натискаю на предмет у списку історії дзвінків, і він починає повторно набирати абонента. Зазвичай я мав намір торкнутися піктограми, щоб переглянути тривалість дзвінка, але все це занадто просто натискати на ім’я чи номер. Чи можна змінити таку поведінку, щоб вона не автоматично набирала абонента? Якщо це неможливо, чи можливо запросити мене на підтвердження перед повторним набором?

Якщо це важливо, я використовую Історію викликів з Android 2.2 (Froyo) та HTC Sense.


Мій спосіб запобігти цьому - це використання Google Voice. Щоразу, коли я збираюся зателефонувати, це дає мені можливість використовувати мій реальний номер або номер Google Voice. Це допомогло запобігти випадкові дзвінки раніше ... Я думаю, що для цього буде створена програма.
Брайан Денні

@BryanDenny Я роблю те саме, працює досить добре, щоб запобігти набору кишенькових номерів. Єдина проблема, яку я виявила - це те, що вона періодично стискається, схоже, пов'язана з плямистістю, але я не впевнений.
громовідвід

Відповіді:


6

Спробуйте це додаток для підтвердження викликів . Ця програма запитає вас, чи зателефонувати чи зв’язати контакт, до якого ви торкнулися історії дзвінків.


Це здається гарним рішенням, хоча я ще не намагався цього зробити. Я трохи здивований, що в Android немає вбудованої опції "підтвердження дзвінка". Здавалося б, очевидною особливістю є для тих із нас, хто має незграбні пальці.
Майк Грін
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.