Чи потрібен GPS чіткий вигляд неба для блокування супутників?


12

Я читав суперечливу інформацію про блокування сигналу GPS на Форумах розробників XDA .

Деякі користувачі кажуть, що вони повинні знаходитись на відкритому повітрі, щоб зафіксувати супутники, інші ж кажуть, що вони можуть зачинитися у своєму підвальному будинку.

Який це?


2
GPS найкраще працює з чітким видом на небо. Він може відскочити у будівлю (якщо ви поруч з вікном), але це буде неточно та зазвичай не працюватиме.
Брайан Денні

Відповіді:


15

GPS використовує радіочастоти між 1 і 2 ГГц (сигнал L1 на 1,57542 ГГц і сигнал L2 на рівні 1,2226 ГГц). Вони повинні пройти, щоб GPS працював, що не те саме, що видимість.

Наприклад, мій GPS (Garmin Etrex Legend HCx) отримує виправлення на верхньому поверсі будинку, під дахом з черепиці, утеплення та гіпсокартону. Це не дає виправити на нижніх поверхах, де між ними занадто багато бетону та сталі.

До речі, у мене був Motorola Defy деякий час, якщо я добре пам’ятаю, він також працював, але мав набагато меншу точність, іноді це було сотні метрів.


9

Так, GPS дійсно потребує чіткого зору на небо.

Однак це не означає, що реальні реалізації GPS повинні розраховувати лише на сигнал GPS, щоб отримати його місцезнаходження. Більшість фактичних реалізацій GPS (включаючи Android) кешують останнє відоме місце розташування та використовують позиціонування Wifi / Cell для отримання інформації про положення навіть тоді, коли GPS-сигнали взагалі відсутні.


0

Я думаю, це може залежати від GPS-чіпа / програмного забезпечення на пристрої. Я рідко коли-небудь міг отримати замок, якщо небо було заповнене хмарами, і коли я перебуваю в місті з хмарочосами, моє місце розташування стрибає всюди. Але у мене є Samsung Galaxy S (Vibrant) і навіть Samsung визнав, що на пристроях Galaxy S були деякі проблеми з чіпом / програмним забезпеченням.

Навіть у ясний день може зайняти 3 хвилини, щоб отримати блокування GPS, і це було після того, як я вкоренився і змінив налаштування GPS, до цього знадобиться 5 - 10, а іноді я навіть не отримав замок .


що ти змінив, щоб мати кращі часи?
LanceBaynes

1
були налаштування для іншого хоста, який можна використовувати, і що ще робив користувальницький ROM, який я використовував (Bionix).
Райан Конрад
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.