Чи можу я відкрити маршрут, який я створив на Картах Google у навігації?


11

Я хотів би мати можливість відкрити цю карту на своєму телефоні таким чином, щоб я міг отримати покрокову навігацію, як те, що доступно в додатку Навігація.

Однак, незважаючи на мої експерименти, це здається неможливим. Я б подумав, що Навігація та Карти будуть базуватися на одних і тих же форматах та коді, але між ними існує стіна.

Чи можна створити, відредагувати та зберегти карту на робочому столі, а потім переглядати її на своєму телефоні для покрокової навігації?

Ключовим є те, що я використовую це для їзди на велосипеді, і я не можу бачити свій телефон, поки я їду на велосипеді. Тому я хочу мати навушник і мати можливість чути інструкції щодо поворотів.


1
Дивіться пропозиції для android.stackexchange.com/questions/8499/…
Sparx

Дякую, але, схоже, у цього хлопця є дещо інші проблеми. Йому потрібно в автономному режимі (я ні), йому потрібно працювати в Android 1.5 (у мене 2.2), і, повинен визнати, мене трохи збентежили запропоновані програми. Чи повинні вони витіснити Карти Google або Навігатор? Я не бачу чітко, як вони відкриватимуть або використовувати карти, які я створюю на Картах Google на своєму робочому столі.
Запитувач

Ви пробували Chrome-to-Phone ?
але

Ні, але я спробую це і побачу, що це робить.
Запитувач

Відповіді:


2

Карти Google для Android мають можливість велосипеда. Ви просто повинні вибрати його зі спадного меню.

введіть тут опис зображення


2
Ваш інтерфейс відрізняється від мого. Я не знаю, як зробити знімок екрана свого телефону, але мій (версія 5.5.0) має вікно пошуку та три піктограми вгорі (одна призначена для "Місця", одна - для шарів, а одна - отримати моє поточне місцезнаходження). У мене немає такої піктограми "Карти" та "Навігація". Що робити, щоб отримати ваш інтерфейс? (Також, хоча я ціную цю відповідь, я все-таки хотів би мати можливість імпортувати створені маршрути, тому я не міг назвати це прямою відповіддю на моє запитання.)
Questioner

1

Спочатку увійдіть до свого облікового запису Google на робочому столі та відкрийте карти Google, знайдіть маршрут, яким ви хочете проїхати, а зліва ви побачите зберегти на моїх картах, натисніть на нього та збережіть його у своєму обліковому записі google

Потім відкрийте ваші карти Google у своєму мобільному Android в опціях, ви можете побачити параметри Мої місця, натисніть на нього (якщо припустити, що у вас є підключення до Інтернету) маршрут буде відкритий на вашій карті, ви можете вибрати напрямки руху звідти, і він буде завантажений у ваш Android Maps;) ура ..........


1
Це переходить від вашого поточного місцезнаходження до вибраного старту / кінця.
cjk

Це працює для мене 4.0.3
Ерік Клонінгер

У мене такий же досвід, як у @cjk. Цей метод займе збережене місце, а потім визначить маршрут до цього місця з поточного місцезнаходження. Це не те саме, що має намітити цілий маршрут, а потім мати змогу пройти цей маршрут, на що сподіваємось у питанні.
Питання
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.