Запобігання мобільному використанню даних для вибраних програм на не вкоріненому телефоні?


14

У мене є ряд додатків, які досить балакані в мережі, і з обмеженим з'єднанням даних я хотів би, щоб ці додатки не використовували 3G-з'єднання (WiFi прекрасно).

Я знаю, що вкорінення телефону та встановлення DroidWall зробить свою справу. Однак чи існує спосіб дозволу даних за програмою, не вкорінюючи їх?

FWIW, у мене Droid 1 в мережі CDMA.


Відповіді:


7

Не зовсім відповідь на ваше запитання, але вимкнення використання фонових даних повинно перешкоджати баламутним програмам нічого не робити у фоновому режимі та обмежувати їх лише програмами, які ви запускаєте та використовуєте, а не програмами, які постійно синхронізують і перевіряють на оновлення статусу.

Якщо ви додасте на головний екран панель керування живленням (вбудована в Android з 1.6), це лише один дотик для вмикання та вимикання фонових даних. Просто тримайте палець на порожньому просторі на головному екрані, виберіть Віджети , Контроль живлення та другий значок праворуч (дві круглі стрілки в колі) контролює використання фонових даних.


6

Якщо у вас є ICS для Android, ви можете встановити налаштування "Обмежити фонові дані" для кожного додатка. Перейдіть на Settings > Data usage, виберіть Mobileвкладку, потім прокрутіть вниз і виберіть додаток, який ви хочете обмежити. Ви можете встановити опцію внизу сторінки, що відображається.

Якщо програма створена належним чином, встановлення цієї опції забороняє віджети та фонові послуги додатку отримувати доступ до Інтернету через мобільні дані (але не через WiFi). Якщо запустити додаток, він може отримати доступ до Інтернету через мобільні дані. Також зауважте, що не всі програми грають добре, а деякі не поважають цей параметр.


1

У телефонах Xiaomi можна обмежити фонові дані в програмі Security від Mi.

Ви також можете обмежити фонові дані для кожного додатка!

Я використовував його багато разів, коли моїх лівих даних дуже менше.

Не знаєте про інші програми безпеки смартфонів !!


0

Ви також можете спробувати це додаток Opera Max . Незважаючи на те, що ви можете скористатися безліччю функцій, наведена нижче функція - це те, що вам потрібно зараз.

Блокувати додатки, голодні для даних - Дізнайтеся, які додатки використовують найбільше даних - ви навіть можете заблокувати їх використання даних взагалі


0

Для цього завдання підходить додаток брандмауера. Є й інші параметри брандмауера для користувачів, які не користуються коренем:

 1. Брандмауер NetGuard (без кореня)

Особливості:

 • Корінь не потрібно
 • Android 4.0 та новіших версій підтримується
 • IPv4 / IPv6 TCP / UDP підтримується
 • Тетерінг підтримується
 • Необов’язково блокувати під час роумінгу
 • Необов’язково блокувати системні програми
 • Необов’язково записуйте використання мережі на одну програму на адресу

Скріншоти а

 1. Брандмауер NoRoot

Особливості

 • Фільтрація імені хоста / домену
 • Дрібнозернистий контроль доступу
 • жодних підозрілих дозволів на сам додаток брандмауера.

  (на даний момент не підтримує IPv6) може не працювати на LTE.

Скріншоти

б

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.