У мене вкрали андроїд телефон. Наскільки мені турбуватись усі мої дані Google у телефоні?


10

Гаразд, тому в мене вкрали мій samsung galaxy 5. У мене були gmail, календар, твіттер (tweetdeck), facebook, ... всі мої особисті дані в ньому.

У мене не було встановлено жодного додатку, який би міг стерти цю інформацію з смс (намагався встановити PlanB через ринок, але я не думаю, що це спрацює).

Я вже змінив свій пароль google, і я також приступаю до змін facebook і Twitter.

Цього достатньо? Скільки цієї інформації (старі електронні листи, твіти, ...) зберігаються в пам'яті телефону? Чи можу я запобігти доступ до цього лише змінивши паролі?

Я заблокував свою SIM-карту у свого провайдера, тому, напевно, у телефоні немає доступу до Інтернету чи телефонної лінії.

Тут, у Бразилії, ми також можемо заблокувати викрадений стільниковий телефон за номером IMEI, але я не знаю точно, що це означає. Чи це цегла це телефон або просто не дасть йому зареєструватися в мережі?


Підозрюю, що PlanB не працюватиме після зміни пароля Google.
BMitch

Відповіді:


6

Програми віддаленого видалення даних, такі як план B, працюють лише у тому випадку, якщо ваш телефон все ще має батарею і все ще має з'єднання для передачі даних через Інтернет для завантаження програми, якщо ви попередньо завантажили програму типу LookOut, вона працюватиме без з'єднання для передачі даних, але все одно потрібне підключення до телефонної мережі, щоб отримати SMS-повідомлення або щось подібне. Якщо ви заблокували SIM-карту та / або заблокували ваш IMEI, тоді використовувати програму віддаленого очищення вже пізно, оскільки у вас більше немає можливості отримувати будь-яке повідомлення на ваш телефон, вам потрібно виконати видалення раніше отримати що-небудь заблоковану вашою телефонною компанією.

У вас був який-небудь код розблокування (візерунок чи номер чи щось подібне)? Якщо це так, це може зупинити злодія легко дістатись до будь-яких даних самого телефону, і якщо вони вводять неправильний код / ​​шаблон кілька разів, він повністю заблокує телефон, і вам потрібно перейти в Інтернет (і ввійти за допомогою ваш обліковий запис Google), щоб розблокувати його. Вони, мабуть, все ще можуть отримати дані, які безпосередньо зберігаються на вашому телефоні, якщо вони підключають телефон до ПК, на якому є інструменти Android Developer, і використовують команду ADB, але навіть тоді деякі речі, такі як центральна база даних облікових записів, шифруються, щоб їх зупинити. отримання ваших паролів.

Блокування телефону через IMEI не дозволить комусь іншим користуватися телефоном у телефонній мережі, це не буде робити взагалі ніяких протирань чи забарвлень.

Там також є ваша SD-карта, злодій може просто випустити це з телефону та прямо в комп’ютер чи інший телефон, нічого там не захищено, див. Це попереднє запитання для обговорення того, яка інформація, яка може бути ідентифікована, може бути на SD-картці: Чи є контактна інформація на SD-картці?


Зберігання телефону має бути читабельним і через АБР.
Матвій

@Matthew це, я думав, що вам доведеться ввести код блокування, перш ніж це дозволить отримати прямий доступ, як це роблять Blackberrys та подібні? Мені це не прийшло в голову, оскільки мій телефон повністю знімає замок, коли я вдома за допомогою програми Unlock with Wifi, я припустив, що тому мене ніколи не вимагали. Трохи захисного отвору в цьому випадку.
GAThrawn

1
Мені ніколи не доводилося вводити код на своєму телефоні, і я не можу знайти нічого, щоб підкреслити, що для інших він різний, хоча деякі хочуть цього варіанту . Зрештою, не дуже багато можна зробити, щоб зірвати когось із фізичним доступом, якщо ви не зашифруєте все.
Матвій

1
@matthewRead USB-налагодження потрібно включити на телефоні, щоб використовувати adb. Це за замовчуванням вимкнено.
Потік

2
@Flow Тільки коли завантажився телефон. Я мав доступ до свого телефону через adb з режиму відновлення чи завантаження, коли налагодження USB було вимкнено, оскільки, очевидно, ці режими не перевіряють настройки ОС.
Матвій

0

Якщо у вас є налаштування облікового запису sasmung, ви можете відслідковувати, блокувати та стирати телефон із веб-сайту Samsung.

Це один: Samsung Phone Locator

Але пам’ятайте, для цього вам знадобиться вже налаштувати обліковий запис Samsung.


0

Якщо ваш мобільний телефон був викрадений, ви можете використовувати диспетчер пристроїв Android для видалення даних на вкраденому мобільному телефоні, дзвонити на пристрій і знаходити точне місце розташування мобільного телефону.

Для його роботи потрібен мобільний Інтернет.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.