Чи є медіаплеєр з підтримкою DLNA для Android?


13

Чи доступна програма для мультимедійного плеєра, сумісна з DLNA, для Android?


Не зовсім дублікат, але дивіться також android.stackexchange.com/questions/1660/…
GAThrawn

Існує безліч плеєрів DLNA для Android. Ви повинні шукати DLNA в Google google.

Відповіді:


5

UPnPlay - це випуск Alpha, і, очевидно, все ще трохи глюкозний, але все ж кілька позитивних відгуків.


5

Це також працює як клієнт? Мене цікавить перегляд фільмів, що зберігаються на моєму ПК на моєму пристрої Android ...
Пітто,

так, але ваш сервер повинен перекодувати певні файли, такі як .mkv
nLL

Це програмне забезпечення люблять! Мені просто потрібно знайти хороший сервер на стороні ПК ... Я побачив, що Windows Media Player добре працює на стороні Windows 7 ... Я хотів би використовувати Xbmc, але мені не пощастило: Не можу побачити бібліотеку це з телефону.
Пітто


2

All Share - додаток на телефонах Samsung, яке відтворює та завантажує медіа DLNA з сервера DLNA. All Share також може використовуватися для відтворення файлів телефону на пристрої DLNA або передачі файлів з сервера DLNA через телефон, а потім відтворення на 3-му пристрої DLNA.1

Можна скористатися Skifta . Він буде відтворювати файли з сервера DLNA в будь-якому програвачі, встановленому на вашому пристрої. Також це може бути медіа-сервер і контролер. В описі йдеться, що додаток сертифіковано DLNA.1

Звичайно, вам потрібен контролер UPnP, наприклад BubbleUPnP та плеєр (наприклад, MX Player ). Це все, що потрібно для передачі через UPnP. Принаймні, це добре працює для мене з MediaTomb .


0

uPNP прекрасно працює для мене в потоковому режимі. Я використовую відеозапис / відео Mobo поряд із цим, і мені вдалося передавати все, що я поклав на свій сервер.


0

Для цієї мети я використав Sklift та деякі інші програми DLNA. Але тепер я використовую ArkMC, тому що це дозволило мені бездоганно передавати фотографії та 1080p відео.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.