Як встановити спеціальний тон SMS для одного контакту?


21

Якщо це має значення, у мене є HTC Desire Z з оригінальною установкою Sense.

У нас є ця служба моніторингу на роботі, яка стежить за різними серверами і починає несамовито надсилати SMS, коли все не працює.

Я хотів би встановити окремий тон сповіщення для SMS-повідомлень від цього одного контакту. Як ти це робиш? Під контактом у мене є опція дзвінка, але, здається, немає опції для тонального повідомлення SMS.


Як вказує bstewart нижче, в Android немає вбудованого рішення "стороннього додатка, необхідного". Це просто трохи поховано все.
Мадівад

Відповіді:


7

Перейдіть у свої контакти. Відкрийте контакт, для якого ви бажаєте персоналізувати тон повідомлення. Натисніть «редагувати». Потім прокрутіть донизу і натисніть «ДОДАТИ ВІДНІ ПОЛЯ». Торкніться, щоб поставити галочку біля "Тон повідомлення", потім натисніть "ОК". Потім натисніть «Тон повідомлення», і повинні з’явитися ваші параметри, наприклад, Зберігання медіа, Zedge тощо. потім виберіть для них мелодію дзвінка та натисніть "встановити мелодію дзвінка". Переконайтеся, що потім "збережіть" цей контакт.
Це працювало для мене з моїм Samsung Galaxy S5. Сподіваюся, це працює для вас.


Відповіді, які вбудували рішення, завжди найкращі. Прийшов сюди, бо шукав цю особливість. Я думав, що він існує, але не зміг його знайти. Дякую @bstewart, саме цього я хотів. Тепер, щоб знайти звук туману для SMS-повідомлень місіс :)
Мадівад,

Це має бути правильною відповіддю! Спасибі!!!
Йєті

2
Схоже, це не працює з Android 6.1.0. Більше немає жодної дії "Додати інше поле" в "Контакти".
Мікко Ранталайнен

6

Ryan вірно, і я рекомендую SMS Popup . Користувався ним з моїх днів G1. Безліч варіантів, як швидкі відповіді, спеціальна вібрація та повторення тривоги, щоб доповнити користувацькі тони повідомлень. Вам потрібно буде вимкнути нативні сповіщення, але це, безумовно, варто.


1
Плюс, як я розумію, автор намагається підтримувати його, використовуючи лише пожертви користувачів. Таким чином, він не містить реклами, як, наприклад, Handcent.
Ігор Зінов'єв

5

Ще один варіант - Ringo ( Play Store , сайт розробника ), яким я користуюся вже більше року, і він чудово працює саме для цієї мети (у мене є сервер, який кричить і на мене). У безкоштовній версії є все, що мені потрібно, хоча є і платна версія з більшою кількістю опцій.

Оновіть, якщо ви використовуєте Hangouts як додаток для обміну повідомленнями: Станом на Hangouts версії 2.1.2 (червень 2014 року), ви можете налаштувати звук для кожної розмови. Робити так:

 1. Відкрийте (або починайте) розмову з контактом, який ви хочете відредагувати
 2. Торкніться трьох крапок у верхньому правому куті
 3. Торкніться опції "Люди та параметри"
 4. Натисніть "Звук повідомлення в чаті" та виберіть потрібний звук

Оновіть, якщо ви використовуєте Messenger як додаток для обміну повідомленнями: станом на десь у 2015 році чи раніше ви можете дотримуватися тих самих інструкцій, що і для Hangouts вище, за винятком №4, якщо ви вибрали "Звук".


Спасибі! Рінго фантастично, робить те, що я хотів. Я встановив його для відтворення звуків і додатків для повідомлень, але без звуку. Тож тепер я отримую приємне сповіщення та власні звуки.
Кемпі

Посилання мертве, і я не впевнений, чи це той самий пошук від google Ringo - "міжнародні дзвінки низької вартості".
greenoldman

@greenoldman - Вибачте, що раніше цього не бачив. Оновлено посилання та додали інформацію про Messenger. Дякую за голову вгору
kevinmicke

4

Ви не можете змінити тон сповіщення для одного користувача, лише сигнал дзвінка. Можливо, ви зможете знайти сторонній SMS, який дозволить вам налаштувати різні звуки сповіщень для конкретних користувачів, але я не знаю жодного.


1
Я думаю, що Handcent дозволить вам це зробити.
Шанс

Handcent - додаткове додаток для SMS. Технічно ви вимикаєте звуки із вбудованого додатка та використовуєте Handcent, який має більше варіантів конфігурації, включаючи можливість використовувати користувацький звук сповіщень для кожної людини.
Мікко Ранталайнен

1

Використовуйте Go SMS Pro для зміни індивідуальних налаштувань для оповіщення.


0

Якщо ви не хочете завантажити нову програму обміну повідомленнями, спробуйте скористатись сповіщенням про контакт . Це дозволяє встановлювати користувацькі звуки сповіщень на кожен контакт і працює паралельно будь-якому додатку для обміну повідомленнями, який ви використовуєте в даний час. Вам потрібно буде вимкнути звуки у вашому поточному додатку для обміну повідомленнями, щоб унеможливити відтворення вашого телефону відразу 2-ма сповіщеннями.


-2

це те, що я робив без жодних сторонніх додатків .. тривалий час я використовував gos sms .. але .. якщо ви заходите і робите власні папки файлів, копіюючи та вставляючи .. voile '!

 1. Відкрити додаток "Мої файли" (файловий менеджер за замовчуванням на пристроях Samsung)
 2. У розділі Локальне зберігання відкрийте опцію «Зберігання пристрою»
 3. Перегляньте аудіофайл, довго натискайте на нього, торкніться значка 3dot і виберіть опцію Copy
 4. під пристроєм «Зберігання пристроїв» знайдіть папку «Сповіщення», відкрийте її та вставте скопійований аудіофайл
 5. Тепер відкрийте програму Повідомлення
 6. Торкніться піктограми 3dot та "Налаштування" після цього
 7. Торкніться опції "Сповіщення", а потім Звук сповіщень.
 8. У відкритому списку тепер ви повинні побачити назву вашого аудіофайлу, і вам потрібно просто вибрати його.

1
Відповідь змінює всі звуки сповіщень, а не лише сповіщення бажаного контакту.
onik
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.