Краща файлова система для зовнішньої SD-карти


25

У мене є Galaxy S5 з Android 5 і отримав нову SD-карту на 64 ГБ. Яка найкраща файлова система для SD-карти? FAT32 - це не варіант, оскільки я хочу, щоб файли> 4 Гб. Яка файлова система пропонує найкращі показники? Дякую за твою допомогу.


Єдина файлова система, яку ви, можливо, можете використовувати, це exFAT, оскільки NTFS не підтримується Android. Такі, як ext4 або подібні, можуть або не працюватимуть залежно від ПЗУ та способів обробки запобіжника .
GiantTree

Чи не підтримується ext4 сам Android?
Аскер

Залежить від того, як справляється запобіжник. З одного боку, я чув, що це працює як шарм, а з іншого - ні. Спробуйте це і повідомте, якщо зможете.
GiantTree

4
Ще одна річ, яку слід врахувати, - чи хочете ви один день отримати доступ до картки через зовнішній зчитувач карт - адже це вимагатиме також підтримки FS вашого комп’ютера. Якщо ви користуєтесь Linux, це не велика справа, але з Windows, ext4 може обмежити вас лише для читання (якщо ви взагалі керуєте цим).
Izzy

Відповіді:


14

Відповідь на ваше запитання вбудована в ОС вашого телефону.
1. Поставте SD-карту у свій телефон
2. Переформатуйте SD-карту за допомогою телефону (Налаштування -> Зберігання / Зберігання та USB)
3. Файлова система на щойно відформатованій SD-картці - це тип, який забезпечить найкращі показники роботи за допомогою телефону.
4. Поза межами вашого телефону оптимальна файлова система - це вже інша історія.


Важливий момент: найкращий у швидкості, але останній у стабільності.
Барафу Альбіно

Так, я вважаю exFAT гарною файловою системою для SD карт, але вона не підтримується на моєму старому Android :-(.
pevik

1

Наскільки я розумію, ви повинні уникати використовуваних exFAT, оскільки він набагато менш стійкий щодо помилок, ніж FAT32, NTFS або інша файлова система, яка може обробляти кілька читання / запису краще та має кілька таблиць файлів.


0

Відповідаючи на питання, файлова система, що використовується на стандартних пристроях Android, - це " exFAT ", яка доступна в додатку Формат Windows та власних інструментах управління файловими системами Android. Сподіваюся, це очистило ваші сумніви.


4
Ви можете детальніше розказати, чому це найкраще?
AADAndroidE ентузіасти

5
А також, будь ласка, дайте посилання на те, що exFAT є стандартом ? Наскільки мені відомо, Android зазвичай навіть не підтримує exFAT поза коробкою (через проблеми з ліцензією AFAIK).
Izzy


4
FAT - це просто / dev / null, який час від часу зберігає речі, я б очікував, що спеціалізована флеш-файлова система, наприклад, JFFS, YAFFS, буде більш надійною.
Марк К Коуан

I'd expect a specialised flash file system e.g. JFFS, YAFFS to be more robustвони підтримуються на Android поза коробкою?
Suncatcher

0

Оскільки Android базується на Linux, я працюю з ext4. Не впевнений, що це найкраще, але я не бачу, як він не міг би працювати. Мені цікаво файлова система, оптимізована для флеш-пам’яті, наприклад, F2FS тощо. Усі вони читаються на будь-яких останніх Linux та Mac. Не знаю для Windows.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.