Чи є спосіб використання Usercripts / Greasemonkey Scripts у веб-переглядачі Android або Dolphin HD?


22

Мені б хотілося користуватися сценаріями користувачів в Android. Це навіть можливо? Я прочитав, що пройшло пару місяців тому і спробував підручник, який я більше не можу знайти, але це не спрацювало.

Це питання може бути пов'язане з іншим, який я подав, але я вважаю, що вони можуть мати абсолютно різні відповіді.


Відповіді:


5

Використовуйте OilCan - "Greasemonkey на стероїди для Android".


Ви пробували? Я майже впевнений, що це я спробував, але не зміг дійти до роботи. Це був час тому, коли я ще був новим в Android, тому, можливо, зараз мені пощастить більше.
Метт

Я ще цього не пробував. Хоча це виглядає круто, тому я спробую скоріше спробувати і побачити, що станеться.
Рохан Сінгх

11

Оновлення 2019 року:

Моїм бажаним способом отримання користувацьких скриптів на Android було б зараз використовувати браузер Firefox, у якому є працюючі, доглянуті додатки, доступні як для Greasemonkey, так і для Tampermonkey (шукайте їх через меню Додатків у додатку Firefox).

Вставлення javascript у адресний рядок все ще працює (принаймні, на Chrome), але зауважте, що Chrome тепер викреслює javascript:префікс під час вставки коду. Якщо ви не введете його повторно, він просто зробить пошук в Інтернеті.

Мобільні версії Chrome і Opera (також тепер базуються на Chromium) не підтримують додатки для сценаріїв користувачів, але окремий додаток Tampermonkey все ще доступний у Play Store. Він не оновлювався з 2013 року, але все ще стосується лише робіт. Однак, враховуючи свій вік, він не підтримуватиме багато функцій чинного API Greasemonkey / Tampermonkey або сучасних веб-сайтів загалом. В результаті багато сценаріїв користувачів не працюватимуть без змін. Також складно розібратися, як встановити їх у першому програвачі (скористайтеся утилітою «Textarea», прихованою під розширеними налаштуваннями). Також в Play Store є розширення Tampermonkey для браузерів Dolphin та UC. Я не пробував їх, але вони не оновлювалися з 2016 року.

Оригінальна відповідь 2013 року:

Рішення 1. Використовуйте Тампермоній . Tampermonkey більш популярний як розширення для Chrome, але він також доступний як окремий додаток для Android. Він функціонує як легкий браузер і дозволяє керувати та автоматично запускати сценарії користувачів. На жаль, він не має багатьох функцій, які можна знайти в інших популярних браузерах, але він підтримує API Greasemonkey.

Рішення 2. Використовуйте Opera Mobile, яка має вбудовану підтримку для сценаріїв користувачів, але не має функції управління сценаріями та не підтримує API Greasemonkey. Перейдіть до розділу "Налаштування користувачів" opera:config, потім поставте галочки "Завжди завантажувати JavaScript користувача" та "Користувацький JavaScript". Введіть шлях до папки (а не файлу) у полі "Файл JavaScript користувача" (я використовую / sdcard / usercripts /), а потім збережіть налаштування. Збережіть свій сценарій користувача у цій папці з .user.jsрозширенням. Примітка: це працює в OM12, але, здається, бета-версія OM14 наразі не підтримує сценарії користувачів.

Рішення 3. Запустіть свій сценарій користувача вручну за допомогою закладок або вставте цей javascript безпосередньо в адресний рядок браузера:

javascript:(function(){var a=document.createElement("script");a.src="http://path.to/myscript.user.js";document.head.appendChild(a);})();

Ця методика втомлива, але принцип повинен працювати в більшості браузерів. Ви не отримаєте підтримку API Greasemonkey. Код, зазначений вище, повинен працювати без змін у запасному браузері Android, і його можна зберегти як закладку. У Chrome Mobile простір у var aпотребі, що втрачається, тобто маркери, var%20a=схоже, не працюють, тому вам потрібно кожного разу вставляти їх вручну.


Я думаю, ви повинні порадити людям, які використовують 3-й варіант. Двигун Usercript більше ніж додає js-файл до поточного дому. Це не тільки API, це і пісочні функції.
м3нда

1
Поточна версія Opera для Android не підтримує JavaScript JavaScript.
Протектор один

Варіант 3 для мене, на жаль, не працював. Він просто переглянув рядок в Google, поки я не зрозумів, що javascript:частина спереду насправді не вставляється у рядок URL-адрес (як це дратує!)
Draco18s

2

Використовуйте або браузер Habit або браузер Slepnir . Вони обидва підтримують Usercripts. Мені довелося трохи налаштувати свої сценарії, щоб змусити їх працювати (вони по-різному обробляють події), але вони обидва працюють дуже добре.


Чи є якісь вказівки, як встановити користувальницький сценарій з допомогою будь-якого? Я цілу годину грав зі Слейпніром і не міг зрозуміти, як це зробити.
Draco18s

2

Існує доповнення Greasemonkey для дельфінів під назвою Tampermonkey . Існує також окремий додаток Tampermonkey, але Dolphin є більш повноцінним браузером, ніж ця річ.

Також є аналогічне доповнення для Firefox для Android, яке називається USI .


4
Шановний пане, браузер Tampermonkey жахливий. Ніяких файлів cookie, закладок, паролів, вкладок. Це найголовніше босоніжок і навіть не варто їх використовувати.
Draco18s

Firefox підтримує плагіни для мобільних пристроїв, woot.
rogerdpack
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.