Як передавати файли між BlueStacks та Windows PC?


17

Я використовую програвач додатків BlueStacks. Іноді мені потрібно перенести файли між BlueStacks (SD-карткою) з / в мою Windows.

Здається, я знаходжу файл, який зберігає дані на SD-картці <BLUESTACKS_DATA>/Android/SDCard.sparsefs/Store, але я не можу побачити вміст і легко змінити його з мого ПК.

Чи є способи передачі файлів між ними?

Відповіді:


20

Для програвача додатків BlueStacks для Windows v 0.9.0.4049 та новіших версій

Існує спільна папка між BlueStacks та Windows:

  • BlueStacks: /sdcard/windows/BstSharedFolder(для доступу до цієї папки може знадобитися встановити додаток для перевірки файлів, наприклад "ES File Explorer")
  • Windows: <BLUESTACKS_DATA>/UserData/SharedFolder(за замовчуванням <BLUESTACKS_DATA>є C:/ProgramData/BlueStacks. Це встановлено при встановленні BlueStacks).

    На 10 пристроїв Windows, він був знайдений на місці C:/BlueStacks/Engine/UserData/SharedFolderабо C:/ProgramData/BlueStacks/Engine/UserData/SharedFolderабо C:/BlueStacksData/Bluestacks/UserData/SharedFolder.

Ручний метод (BlueStacks ↔ PC)

Скопіюйте / помістіть будь-які файли, які ви хочете перенести в одну папку (використовуючи "Провідник файлів ES" на BlueStacks або "Провідник Windows" на ПК), і ці файли будуть показані в іншій папці.

Простий метод (лише для ПК → BlueStacks)

Від BlueStacks відкрийте "Налаштування BlueStacks", натисніть "Імпортувати файли Windows" та натисніть Proceed. З'явиться діалогове вікно вибору файлів, де ви можете вибрати файл, який потрібно імпортувати (поради: ви можете вибрати кілька файлів, утримуючи Ctrlта натискаючи інші файли). Нарешті, натисніть Open. BlueStacks буде копіювати файли в ті ж загальні папки, про які було сказано вище.

Довідка: Як отримати доступ до файлів на вашому ПК з BlueStacks?


1
Ви також можете перетягнути файл на Bluestacks з Windows, щоб скопіювати його до місця за замовчуванням у системі Android (SDCARD-> windows-> BstSharedFolder).
David d C e Freitas

on Win 10 це C: \ ProgramData \ BlueStacks \ UserData \ SharedFolder
JerryGoyal

Можливо, ви не зможете використовувати ES File Explorer для переміщення програми в загальну папку Windows - спробуйте скористатися вбудованою (Налаштування> Зберігання> Дослідити). Крім того, у моєму випадку це було [installation directory]\Engine\UserData\SharedFolder- за допомогою вбудованої панелі пошуку Windows Explorer її швидко знайшли.
Фонд позову Моніки


3

використовувати імпорт файлів Windows для додатків, які поставляються разом із блюстаками.

введіть тут опис зображення

введіть тут опис зображення


2

Якщо ви хочете перенести відносно великий файл (тобто 1 ГБ):

  1. Завантажте Droid Splitter на свій синій стек і розділіть великий файл на менші шматки за допомогою Droid Splitter.
  2. Перенесіть менші файли в спільну папку по черзі (якщо ви застрягли, можливо, доведеться перезапустити Blue Stack або ваш ноутбук).
  3. Після передачі файлів приєднайтесь до менших файлів за допомогою Droid Splitter. Якщо ви не можете приєднатись до менших файлів, можливо, вам доведеться перенести файли в телефон Android і використовувати Droid Splitter для приєднання менших файлів.

Я спробував це, і це, безумовно, спрацювало. Щасти :-)


2

Ви можете встановити додаток Total Commander у BlueStacks разом із плагінами FTP та SCP / SFTP (SSH) та перенести файли по мережі на ваш локальний ПК. На Mac SSH можна ввімкнути та перенести на вашу localhostчерез SSH. У Windows ви можете встановити FTP-сервер на свій ПК, так що додаток може підключитися до вашого IP через протокол FTP.


2

BlueStacks надає лише спосіб доступу до підпапки sdcard, /storage/sdcard/windows/BstSharedFolderяка в Windows має шлях C:\ProgramData\BlueStacks\Engine\UserData\SharedFolder. Найпростіше, таким чином, помістити туди деякі файли, а потім скористатися програмою диспетчера файлів Android (наприклад, TotalCommander, яка може переміщувати цілі папки) для переміщення файлів там, де вам потрібні, на вашій SD картці.


/ EDIT: решта цієї відповіді, здається, більше не працює. Я залишаю його тут, якщо ви хочете спробувати його зі старшою версією BlueStacks .

Також можливо отримати повний доступ до sd-картки за допомогою деяких більш складних маніпуляцій.

BlueStacks зберігає SD-карту як своєрідний диск з віртуальними зображеннями, в Windows він знаходиться в режимі C:\Program Data\BlueStacks\Android\SDCard.sparsefsабо в C:\ProgramData\BlueStacks\Engine\Android\SDCard.vdiзалежності від версії. По суті, ви можете зробити те, що ви можете створити новий віртуальний диск із зображеннями, але відформатований у ньому FAT, що дозволить встановити всередині Android та Windows! Потім ви побачите диск з віртуальним зображенням як накопичувач у "Мій комп'ютер".

Щоб спуститися цим маршрутом, вам знадобляться два програмні засоби:

  1. Творця віртуального диска (наприклад, DATA.IMG Maker ).
  2. Зображувач зображень (наприклад, OSFMount ).

Потім ви можете відформатувати за FATдопомогою інструменту форматування ОС.

І нарешті, вам потрібно вбити всі процеси BlueStacks (тобто вони починаються з "HD- *") та змінити шлях до зображення sdcard через regedit at HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\BlueStacks\Guests\Android\BlockDevice\2\Path.

Щоб ознайомитися з покроковим підручником щодо цього підходу, ознайомтеся з підручником 7labs.io .


1

Використання ES Explorer

1 - Завантажте Es з магазину додатків та ввімкніть та підключіть Wi-Fi

2- Відкрийте меню ES Перейдіть до локальної мережі, на комп’ютері поділіться папкою (Читання / запис доступу / Усі) у мережі та ввімкніть пошук мережі

3- Сканувати або додати IP-адресу комп'ютера Windows і використовувати користувач / пропуск Windows

4- Тепер ви можете легко копіювати файли вставлення між двома пристроями

Це буде працювати 100%


1

Коли я встановив bluestacks, у мене був додаток під назвою Root Explorer. Файлова шафа з R на ній.

Просто відкрийте, зберігання, SDcard, [розташування файлу], "утримуйте клацання", надіслати, на Windows. (У мене було кілька секунд, щоб зачекати, щоб з'явилося поле "Зберегти")

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.