Коли додаток видаляється з магазину ігор, чи його видаляють із телефону кожного, хто його завантажив?


16

Я прокинувся сьогодні вранці і помітив зниклий значок програми. Я не знаю, який додаток; це просто відсутнє положення в сітці з ікон. Це змусило мене замислитися ... Коли програма видаляється із магазину Play, чи її видаляють із телефону кожного, хто її завантажив? Чи має значення автоматичне оновлення взагалі, і в будь-якому випадку, що відбувається з даними користувача? Чи отримаю сповіщення електронною поштою про видалення програми?

Неприємно, що хтось інший міг би видалити владу над програмами на моєму телефоні.

Телефон: Samsung Galaxy S3 SCH-I535 з ОС Android 4.4.2


5
Ви не кажете, чи була ця сітка іконок головним екраном чи списком усіх програм. Якщо перший, я бачив, як ярлик зникає, коли додаток оновлюється - але лише іноді - і ви (не завжди) отримуєте (багато) повідомлення. Якщо піктограма зникла зі списку всіх програм, вона, ймовірно, була видалена.
Кріс Х

Відповіді:


24

Загалом, відповідь ні - однак Google має можливість віддалено видаляти додатки (тобто зловмисне програмне забезпечення) з усіх пристроїв за потребою, і якщо вони це зроблять, вони нададуть вам сповіщення.

Це пояснили Rich Cannings, Android Security Lead в публікації блогу Android Developers ще в 2010 році: -

... У випадках, коли користувачі, можливо, встановили шкідливий додаток, який створює загрозу, ми також розробили технології та процеси віддаленого видалення встановленого додатка з пристроїв. Якщо додаток буде видалено таким чином, користувачі отримають сповіщення на свій телефон.

Нещодавно нам стало відомо про два безкоштовні додатки, розроблені дослідником з безпеки для дослідницьких цілей ... [a] після того, як дослідник добровільно видалив ці програми з Android Market, ми вирішили, згідно з умовами надання послуг Android Market, скористатися нашим віддаленим додатком видалення з інших встановлених копій для завершення очищення.

... небезпечний додаток може бути вилучений з активного обігу швидко та масштабовано, щоб запобігти подальшому впливу користувачів. Хоча ми сподіваємося, що не доведеться ним користуватися, ми знаємо, що у нас є можливість вжити швидких заходів від імені безпеки користувачів, коли це необхідно. ...

Потім це було використано для видалення 60 шкідливих програм ще у 2011 році

У вівторок ввечері команді Android було відомо про ряд шкідливих програм, опублікованих на Android Market. Протягом кількох хвилин, коли ми дізналися, ми виявили і видалили шкідливі програми. ... Але, зважаючи на характер подвигів, зловмисник (и) могли отримати доступ до інших даних, тому ми вжили ряд заходів для захисту тих, хто завантажив шкідливу програму:

Ми видалили шкідливі програми з Android Market, призупинили пов’язані облікові записи розробників та зв’язалися з правоохоронними органами щодо нападу. Ми віддалено видаляємо шкідливі програми з уражених пристроїв. Ця функція віддаленого видалення додатків - один із багатьох засобів безпеки, які команда Android може використовувати для захисту користувачів від шкідливих програм. ...


3
ОП не згадувало жодного сповіщення, і не знає, яке це було. То, мабуть, з ними тоді не сталося?
ashes999

12

Незважаючи на точну відповідь на ваше запитання, я нещодавно бачив це, і причина в тому, що розробник програми змінив назву програми. Після автоматичного оновлення старий додаток зник, а новий додаток встановлено. Але піктограму було видалено зі сторінки мого запуску, а нову туди не ставили. Одного разу я зрозумів, чому у мене порожнє місце, і яке нове ім’я, я зміг його просто повернути.
Це мене трохи заплутало, і це могло статися з вами. Я не знаю, чому оновлення вважало б два додатки однаковими, але програма запуску не буде, але саме так і сталося.


4
Що стосується того, чому запускник розглядає дві версії одного і того ж додатка по-різному: в той час як оновлення перевіряє назву пакета програми (наприклад, com.facebook.orca), тоді як панель запуску відображає всі піктограми, задекларовані в маніфесті програми, за допомогою фільтра намірів android .intent.category.LAUNCHER ... тож додаток може мати декілька піктограм, і вони можуть змінюватися від однієї версії до іншої.
LS97

6

Ні, він не видаляється автоматично. Я фактично використовую кілька додатків, які були видалені з Play Store з моменту їх встановлення.


6
Тільки щоб підтвердити, що це не лише пристрій Метью: Так само і на декількох пристроях.
Іззі
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.