Відображення стану акумулятора пристрою Bluetooth


16

У мене є гарнітура Bluetooth (BlueBuds X), яка використовує акумулятор. Хочу дізнатися його стан акумулятора безпосередньо з телефону. Я шукав всюди, і не можу знайти рішення, яке не є аферою.

Чи можна відображати відсоток заряду акумулятора на телефоні (бажано, на панелі сповіщень)?

Відповіді:


8

Це можливо на Android, принаймні на Lollipop. Ця функція залежить від гарнітури Bluetooth, яка надсилає рівень акумулятора у потрібному форматі.

Якщо гарнітура підтримує її, ви побачите опцію на екрані налаштувань пристрою Bluetooth. Цей параметр буде прямо над прапорцями для аудіо дзвінків та медіа. Якщо ви не бачите цю опцію, гарнітура або не надсилає дані про акумулятор, або не надсилає їх у правильному форматі.

Увімкнено один з них, який ви побачите значок, який можна заповнити, зліва на панелі повідомлень. Я підтвердив це, використовуючи дешевий набір навушників з Китаю.1

Коли я використовую свій Sony SBH80 зі своїм Z3, я просто використовую спадний екран сповіщень, який показує стан акумулятора за години та час очікування.


1

За допомогою Android 8.0 (O) економічність додана до AOSP XDA


1
API додано, але ще немає графічного інтерфейсу, що не допомагає користувачам шукати цю функцію. Можливо, це буде додано до офіційного релізу O, але це лише спекуляції.
Dan Hulme

1

На своєму пікселі 2 Android 8.1 я підключив навушники Shuhua ... Немає інтерфейсу для акумулятора навушників. Єдиний спосіб бачити акумулятор - це перейти до налаштувань -> підключених пристроїв -> Bluetooth, тоді ви побачите рівень заряду акумулятора.

Я встановив додаток BatOn .

Відмова від відповідальності: - не впевнений, чи підтримують ці навушники API рівня акумулятора - може бути спосіб відобразити батарею Bluetooth без програми BatOn ... Але я не зміг її знайти.


1

Я оновлювався до Oreo кілька днів тому на своєму плюс плюс 5, і на мій приємний сюрприз, я бачу, що стан акумулятора моїх навушників Bluetooth відображається. Яке приємне доповнення мати і те, що я по-справжньому заздрив ios, але у мене немає причин купувати iPhone.


0

Останні версії CM13 додали підтримку для цієї функції. Він працює / діє / поводиться так само, як в iOS, показуючи маленьку смужку вершини поруч із символом Bluetooth у панелі notificazione вночі. Найкраще, це працює з моїм Jaybird BBX


0

На складі android це неможливо з міркувань безпеки, повідомлення про рівень заряду блокуються далеко за межі android sdk. Наприклад, Cyanogenmode показує рівень заряду акумулятора без проблем. Але ви можете спробувати 3D-додатки типу Baton , які намагаються заповнити таку дірочку функціоналу.


1
Чому б "безпека" перешкоджала цьому?
Матвій

0

На Android немає. Деякі пристрої Bluetooth, такі як ваша гарнітура, можуть повідомляти про стан свого акумулятора телефону, але Android на відміну від iOS не реалізував цю функціональність в основній системі. Деякі постачальники, такі як Jabra чи Platonic, створюють свої додатки в Play Store, які показують рівень заряду акумулятора на телефоні, але JarBirds цього не зробили.


2
Мій LG G4 на Android Lollipop (5.1) показує акумулятор гарнітури Matrix2 у рядку стану без додаткових додатків. Існує можливість певної несумісності протоколу між iOS та Android або деякими конкретними пристроями, які не підтримують його, але це, безумовно, працює принаймні в одному випадку.
Боб

Раніше він працював і на моєму LG G3, з льодяником. Я перейшов на Cyanogenmod 13 (зефір), і він перестав працювати! :( Гарнітура, якою я користуюся, є швидкою швидкістю mpow.
papadi

Неправильно. Чудово працює в Android 5.1.1 для моїх навушників August BT поза коробкою.
m0skit0
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.